Přítel neustále mluví o mé kamarádce

25
2.6.20 21:19

Přítel neustále mluví o mé kamarádce

Ahojky, mám přítele s kterým jsem už 8 let. Teď jsem doma na mateřské a mou nejbližší osobou se stala jedna moje kamarádka. Co se týče povahy jsme docela podobné tak si sedíme. Jenže asi příteli se taky líbí nebo co. Často o ní mluví. Je o něčem řeč a on tak jako mimochodem se zeptá, dělali jsme třeba test osobnosti, mě vyšel určitý výsledek a on hned
Monice by vyšel stejný, že? Nebo měla pěknou sukni, že a když vidí, že žárlím tak řekne, že to kvůli mě protože ví že by se mi taky líbila.
Empatický a citlivý je hodně ví můj vkus apod. a je pravda že je u nás Monika často a já ji mám ráda a je fakt hodný člověk ale začínám na ni strašně žárlit.
Tak chtěla bych vědět názor jiných. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4049
2.6.20 21:26

Ano, líbí se mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
2.6.20 21:28

No už ji k vám asi nevoď..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
2.6.20 21:28

Líbí se mu, a chce ji. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
2.6.20 21:31

Tak se schazejte jinde a nevod ji dom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
2.6.20 21:34
@Nicole 1234 píše:
Tak se schazejte jinde a nevod ji dom.
:potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
2.6.20 21:35

Já myslim, že je to celkem jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.6.20 21:39

Proto svému muži nikdy nevodim svoje kamarádky pod nos k nám domů. Ty řeči jsou tak průhledné.. Jeden jako druhý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
2.6.20 21:42

Jo, líbí. Jak už psaly holky, k vám domů už bych jí nevodila. Scházejte se jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.6.20 21:43

@Sarael fakt? Mně se to ještě nikdy nestalo tedy :think: :think: ale tedy budu mít oči otevřené :think: :think: to by mě snad ani nenapadlo, že by se mohl muž zakoukat do kamarádky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6816
2.6.20 21:47

Udělej pokus - až budete v nejlepším, tak mu nabídni trojku s Monikou nebo nějakou podobnou erotickou představu, kde bude ona figurovat. Pokud dosáhne diamantové tvrdosti a vyvrcholí do pár sekund, tak už se dál ptát nemusíš! ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
2.6.20 21:52

No, je to celkem jasné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 22:09

Me se potvrdilo ze k sexu doslo az o ni prestal mluvit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18075
2.6.20 22:13

Nech ho hlidat dite a s Monikou vyrazej sama mimo domov a mas vyreseno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6816
2.6.20 22:19
@Anonymní píše:
Me se potvrdilo ze k sexu doslo az o ni prestal mluvit :lol:

Přesně tak! Ženy často nechápou, že muži si jako erotické partnerky představují nejbližší ženské okolí - sousedky, kolegyně, kamarádky a pod., kdežto ony si většinou představují něco více anonymního a virtuálního - herce, zpěváky, anonymní muže a pod., viz. https://www.emimino.cz/…zela-240066/

Většinou je to opravdu tak, že dokud chlap o nějaké takové ženské mluví nebo dokonce má dvojsmyslné poznámky, tak o nic nejde, jakmile z ničeho nic mluvit přestane, tak to začne být vážné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama