Přítel neustále ruší schůzky a nemá na mě čas

Anonymní
9.12.19 17:14

Přítel neustále ruší schůzky a nemá na mě čas

Ahoj holky, potřebuji radu, už nevím co mám dělat. Před měsícem jsem si našla nového přítele přes Badoo, již na začátku mně upozornil na to, že podniká a je pracovně velice vytížený a může se stát, že naši schůzku bude občas muset posunout nebo zrušit. Myslím, že jsem hodně tolerantní a snesu opravdu hodně takže jsem mu řekla, že to chápu a respektuji. To jsem ovšem netušila, že to bude až takový masakr :zed: Ještě než jsme naplánovali první rande tak jsme si volali klidně i 3 hodiny denně a psali. po týdnu jsme si domluvili 1. termín naší první schůzky -nevyšel, protože se vyčerpáním zhroutil a skončil v nemocnici, pochopila jsem to a domluvili jsme si 2. termín- ten zrušil, protože jeden jeho zaměstnanec nesplnil své povinnosti a musel to jít udělat za něj, opět jsem to chápala a domluvili jsme si 3. termín-bohužel opět měl problém v práci a musel jet pracovně do Polska, jelikož nechtěl vypadat jako blbec tak navrhl, že můžu jet s ním, pokud mi nebude vadit mít první schůzku takto netradiční. Podřídila jsem se, protože jsem se s ním chtěla konečně vidět. Abych to zkrátila, 2. schůzka se nesla v podobném duchu- opět pracovní cesta po nezdařených pokusech se sejít normálně. Dále jsme spolu měli jet na víkend na wellness. Opět nevyšlo nic podle plánu a místo toho abychom vyjeli v poledne a měla jsem slibované překvapení kam pojedeme, tak v den odjezdu(nakonec jsme vyjeli až večer) jsem musela bookovat a platit hotel já, protože ten jeho mu zrušili a ještě ke všemu ztratil peněženku takže ten co jsem rezervovala já neměl jak zaplatit tak jsem navrhla, že ho zaplatím, on souhlasil a řekl, že mi hned pošle peníze na účet-nepřišlo mi nic, po týdnu mi řekl, že se mu vrátili zpět, protože nejspíš udělal chybu v platbě tak mi to dá radšio osobně, souhlasila jsem. Od wellnes už uplynuly 3 týdny a pořád jsme se neviděli, pořád říká, že nemá čas, moc práce nebo byl nemocný takže mimo to, že jsme se 3 týdny neviděli už 3× za sebou zrušil další víkendový wellness, který jsme plánovali. Během těch 3 týdnů jsme si volali každý den, někdy ovšem místo 2 hodin jen 2 minuty, tento víkend se mi dokonce neozval a až dnes zavolal a dělal jakoby se nic nestalo, na dotaz proč nezavolal odpověděl, že se na to necítil, protože neměl dobrou náladu. Ve čvrtek máme letět na Mallorcu, letenky jsem koupila a zaplatila pro oba já, s tím, že jak se uvidíme tak mi je zaplatí i s tím wellness hotelem, který jsem před 3-ma týdnama platila. To co mě vytočilo do nepříčetnosti je fakt, že mi při dnešním hovoru oznámil, že přes Silvestr letí na týden na Floridu s kamarády a tím pádem ruší se mnou pobyt na horách a divadlo. Myslím, že tohle už je dle mého názoru zralé na rozchod, protože na mě nemá čas, komunikace v poslední době je příšerná a ještě ke všemu zrušil společně naplánovaného Silvestra. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7909
9.12.19 17:17

Ze jste byla jedna z mnoha :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
9.12.19 17:17

Cely to dost smrdi, ten bude zenac a mit rodinku. A jen na pracovni cesty te muze brat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
9.12.19 17:18

Najdi si nekoho, kdo na tebe ma cas. Tenhle te ocividne az tak moc nezere, jinak by si ten cas nasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18373
9.12.19 17:18

Pak podnikatel nemá čas a pobyty a dovolenou platíš ty? Ztratil peněženku? Jsi blázen nebo co? Proč to děláš? Osobně bych si dojela pro peníze za wellnes, teda za polovinu, protože on to platit za tebe nebude…a nic dalšího bych teda neplatila ani bych se s ním víckrát nepokoušela sejít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16922
9.12.19 17:19

A tobě stále nic nedochází? P. S. nápověda… až bude chtít půjčit na neopakovatelnou investici, nedělej to. Tento návrh očekávám do 14 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
9.12.19 17:23

Podvodník. A ty ještě vše platíš, jsi blázen. Tyhle výmluvy jako, že udělal chybu, platba se mu vrátila to je přeci klasika. No divim se, že tě to nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5324
9.12.19 17:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji radu, už nevím co mám dělat. Před měsícem jsem si našla nového přítele přes Badoo, již na začátku mně upozornil na to, že podniká a je pracovně velice vytížený a může se stát, že naši schůzku bude občas muset posunout nebo zrušit. Myslím, že jsem hodně tolerantní a snesu opravdu hodně takže jsem mu řekla, že to chápu a respektuji. To jsem ovšem netušila, že to bude až takový masakr :zed: Ještě než jsme naplánovali první rande tak jsme si volali klidně i 3 hodiny denně a psali. po týdnu jsme si domluvili 1. termín naší první schůzky -nevyšel, protože se vyčerpáním zhroutil a skončil v nemocnici, pochopila jsem to a domluvili jsme si 2. termín- ten zrušil, protože jeden jeho zaměstnanec nesplnil své povinnosti a musel to jít udělat za něj, opět jsem to chápala a domluvili jsme si 3. termín-bohužel opět měl problém v práci a musel jet pracovně do Polska, jelikož nechtěl vypadat jako blbec tak navrhl, že můžu jet s ním, pokud mi nebude vadit mít první schůzku takto netradiční. Podřídila jsem se, protože jsem se s ním chtěla konečně vidět. Abych to zkrátila, 2. schůzka se nesla v podobném duchu- opět pracovní cesta po nezdařených pokusech se sejít normálně. Dále jsme spolu měli jet na víkend na wellness. Opět nevyšlo nic podle plánu a místo toho abychom vyjeli v poledne a měla jsem slibované překvapení kam pojedeme, tak v den odjezdu(nakonec jsme vyjeli až večer) jsem musela bookovat a platit hotel já, protože ten jeho mu zrušili a ještě ke všemu ztratil peněženku takže ten co jsem rezervovala já neměl jak zaplatit tak jsem navrhla, že ho zaplatím, on souhlasil a řekl, že mi hned pošle peníze na účet-nepřišlo mi nic, po týdnu mi řekl, že se mu vrátili zpět, protože nejspíš udělal chybu v platbě tak mi to dá radšio osobně, souhlasila jsem. Od wellnes už uplynuly 3 týdny a pořád jsme se neviděli, pořád říká, že nemá čas, moc práce nebo byl nemocný takže mimo to, že jsme se 3 týdny neviděli už 3× za sebou zrušil další víkendový wellness, který jsme plánovali. Během těch 3 týdnů jsme si volali každý den, někdy ovšem místo 2 hodin jen 2 minuty, tento víkend se mi dokonce neozval a až dnes zavolal a dělal jakoby se nic nestalo, na dotaz proč nezavolal odpověděl, že se na to necítil, protože neměl dobrou náladu. Ve čvrtek máme letět na Mallorcu, letenky jsem koupila a zaplatila pro oba já, s tím, že jak se uvidíme tak mi je zaplatí i s tím wellness hotelem, který jsem před 3-ma týdnama platila. To co mě vytočilo do nepříčetnosti je fakt, že mi při dnešním hovoru oznámil, že přes Silvestr letí na týden na Floridu s kamarády a tím pádem ruší se mnou pobyt na horách a divadlo. Myslím, že tohle už je dle mého názoru zralé na rozchod, protože na mě nemá čas, komunikace v poslední době je příšerná a ještě ke všemu zrušil společně naplánovaného Silvestra. Co si o tom myslíte?

Jako fakt za měsíc jste stihli zrušit x schůzek a wellness a letíte na Malorku kterou platíš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20548
9.12.19 17:24

Víš nevím jestli jsi naivní nebo hloupá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
9.12.19 17:25
@pohledzdruhestrany píše:
A tobě stále nic nedochází? P. S. nápověda… až bude chtít půjčit na neopakovatelnou investici, nedělej to. Tento návrh očekávám do 14 dnů.
:potlesk: Bohuzel. Nechapu ze nekoho takoveho nazyvas svym pritelem. Prachy uz od nej asi zadne neuvidis, jestli to jde, letenky zrus nebo let s kamaradkou…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15064
9.12.19 17:25

Souhlasím s ostatními. Rande pouze při služebních cestách, „ztráta“ peněženky, zrovna když se má platit wellness, pak se mu vrátí tobě poslana platba a zase nemá čas až do dovolené, kterou zase zacvakas ty…zkus si ti po sobě přečíst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
9.12.19 17:26

Prý jestli je to už na rozchod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
9.12.19 17:27

Myslim, ze treba o ty penize uplne nejde. To by na tu Malorku prece letel a zas nasel nejaky vymluvy. Ale jde o to, ze pres svatky musi byt se starou a s detma, to nejde okecat. :mrgreen: A treba proste stara hlida penize, tak nemuze nahodne utracet, nemuze pouzivat kartu atd. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
9.12.19 17:28
@Helca83 píše: :potlesk: Bohuzel. Nechapu ze nekoho takoveho nazyvas svym pritelem. Prachy uz od nej asi zadne neuvidis, jestli to jde, letenky zrus nebo let s kamaradkou…

Bohuzel u typicky letenky se dneska proste nevyplati nechat zmenit jmeno, to stoji stejne jako nova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
9.12.19 17:28

Tohle musí být troll. Tak hloupý snad nikdo být nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat