Přítel nikdy nic nedodrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 16:56
Přítel nikdy nic nedodrží

Zdravím dámy, omlouvám se za anonym ale mám proto své důvody. Jsme spolu s přítelem dva roky, minulí rok proběhly i zásnuby. Začátek vztahu byl nejkrásnější, který jsem kdy zažila. Jezdili jsme na výlety, na procházky prostě pohoda, která má v každém vztahu být. Po čase jsem spolu začali i bydlet, a už jsem začala pozorovat jisté věci. Když jsem někam chtěla jít tak jsem ho k tomu musela dokopat, i na blbou procházku. Teď se to ale zhoršilo. Slavili jsme výročí a domluvili se, že pojedeme na výlet. Nastal den D a jemu se nechtělo že určitě pojedeme příští víkend… je to už rok a stále jsem tam nebyly… Další věc, sám od sebe mi řekl, že mě někam vezme na výlet na celý víkend, aby jsem si odpočinuli a udělali si ho krásnej… taky skutek utekl a je plno další věcí které mi slíbil a když mělo dojít na věc vždy s toho sešlo… Pokaždé co mi něco slíbí tak jsem natěšená jak malé dítě na vánoce a o šíleně mě zklame, když se nic neděje… Nevím co dál, nechce se mi celé dny sedět na zadku a nic… Ano chodím ven i bez partnera ale chci chodit i s ním.
Potřebovala jsem se spíš tak vypovídat protože když o tom mluvím s přítelem tak jsem hned jak malé děcko, řeším sra*ky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11612 příspěvků 07.04.19 16:58

Tak si ujasni, jestli chceš takto žít celý život. Jestli ne, tak se s ním rozejdi. Představ si, že s ním máš děti a on jim také takto slibuje. :cert:

Sany80s
Kelišová 7324 příspěvků 07.04.19 16:59

Asi máš doma pecivála.
Pokud ti to nevyhovuje, tak asi není o čem. On byl jiný v zamilovanosti, možná by se na chvilku vybičoval kdybys mu dala nůž na krk, ale pochybuji, že by šlo o dlouhodobou změnu.

skorotehotna
Kecalka 480 příspěvků 07.04.19 17:02

Pecival no. Nevydržela bych s nim. Co on tak třeba děla cely den?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 17:03

Něco podobného mám doma. Něco slibuje a plánuje, tak se ho zeptám dokdy to hodlá uskutečnit, když to do té doby není, zorganizují třeba výlet sama a jemu oznamim termín, aby si udělal čas a dále s ním nediskutuji :nevim:

Jura1234
Povídálka 47 příspěvků 07.04.19 17:04

Já myslím, že jste děcka oba dva. Jistě má ale přítel jiné kladné vlastnosti, které to přebijí, jinak bys s ním nebyla.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 07.04.19 17:06

Je to lenoch no, ocividne má jenom plnou pusu řečí a skutek utek. Já bych to nevydržela, někomu třeba vyhovuje jenom sedět doma na zadku, já musím aspoň jednou za čas něco podniknout a aby mi sliboval výlet 2 roky a pořád nic tak bych byla taky zklamaná a asi bych ho vyměnila za „aktivnější model“.

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 07.04.19 17:10

No aby tě pak nenechal taky u oltáře, že seu nechtělo, ale příští týden určitě… :smiley:
Co bude až budou třeba děti, budeš dělat, chodit a zařizovat všechno sama?

ka2ka
Extra třída :D 14938 příspěvků 07.04.19 17:11

tomu se říká slibotechna to lepší nebude naopak horší, ale zase až bude dítě bude doma nebude lítat s kamarády a kdoví kde a ty si nebudeš stěžovat že ho s dítětem nevidíte

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 07.04.19 17:11
@Anonymní píše:
Zdravím dámy, omlouvám se za anonym ale mám proto své důvody. Jsme spolu s přítelem dva roky, minulí rok proběhly i zásnuby. Začátek vztahu byl nejkrásnější, který jsem kdy zažila. Jezdili jsme na výlety, na procházky prostě pohoda, která má v každém vztahu být. Po čase jsem spolu začali i bydlet, a už jsem začala pozorovat jisté věci. Když jsem někam chtěla jít tak jsem ho k tomu musela dokopat, i na blbou procházku. Teď se to ale zhoršilo. Slavili jsme výročí a domluvili se, že pojedeme na výlet. Nastal den D a jemu se nechtělo že určitě pojedeme příští víkend… je to už rok a stále jsem tam nebyly… Další věc, sám od sebe mi řekl, že mě někam vezme na výlet na celý víkend, aby jsem si odpočinuli a udělali si ho krásnej… taky skutek utekl a je plno další věcí které mi slíbil a když mělo dojít na věc vždy s toho sešlo… Pokaždé co mi něco slíbí tak jsem natěšená jak malé dítě na vánoce a o šíleně mě zklame, když se nic neděje… Nevím co dál, nechce se mi celé dny sedět na zadku a nic… Ano chodím ven i bez partnera ale chci chodit i s ním.
Potřebovala jsem se spíš tak vypovídat protože když o tom mluvím s přítelem tak jsem hned jak malé děcko, řeším sra*ky.

Mně by vadilo, kdyby mi řekl, že řeším sra.čky. Chtěla jsi jen něco řešit.

Je to lenoch a slibotechna. Počkala bych ještě a párkrát něco naplánovala. Kdyby vše bojkotoval, sbalila bych se a šla. Protože asi i ta slíbená svatba bude v nedohlednu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 17:13

Když naplánuji třeba výlet týden do předu a oznámím mu to tak řekne uvidíme co bude a když nastane den tak si dá pivo aby nemohl řídit a jelikož si teprve dělám papíry tak s tím nic neudělám a do autobusu nebo vlaku ho nedostanu… Chápu když oba chodíme do práce a třeba si chce odpočinout ale štve mě, když i on něco naplánuje a pak se vymlouvá…

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 07.04.19 17:16
@Anonymní píše:
Když naplánuji třeba výlet týden do předu a oznámím mu to tak řekne uvidíme co bude a když nastane den tak si dá pivo aby nemohl řídit a jelikož si teprve dělám papíry tak s tím nic neudělám a do autobusu nebo vlaku ho nedostanu… Chápu když oba chodíme do práce a třeba si chce odpočinout ale štve mě, když i on něco naplánuje a pak se vymlouvá…

Je to sobec, myslí jen na sebe a své pohodlí.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 07.04.19 17:19
@Anonymní píše:

Proč nechce jet vlakem? 8o

mary.27
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 07.04.19 17:19
@Anonymní píše:

Pokud jsi imrvere zklamaná z jeho chování, tak to není ten osudový. Vyrážej s kamarádkama a jelito nech doma. Na nějaké pořádné akci s kámoškama potkáš lepšího chlapa!!! ;)

Jura1234
Povídálka 47 příspěvků 07.04.19 17:21
@Russet píše:
Proč nechce jet vlakem? 8o

Taky takových lidí pár znám. Jak si nevezou zadek v autě, tak si připadají méněcenní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama