Přítel o mě ztratil zájem, kvůli těhotenství

Anonymní
19.3.21 19:36

Přítel o mě ztratil zájem, kvůli těhotenství

Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu? Utěšení? Ani sama nevím.
Před pár dny jsem zjistila že konečně čekáme miminko o které jsme se s přítelem snažili. skoro půl roku, moc ho chtěl. V den kdy jsem mu řekla, že jsem těhotná bylo vše v pořádku, neskákal radostí, ale byl normální… Od té doby se ke mně chová už pár dní divně, jakoby ztratil zájem… Neobejme mě, nedá mi jedinou pusu, dokonce ani nechce abych se ho dotýkala já… Dřív tohle nebyl problém… Jsme už několik měsíců zasnoubení, do teď bylo vše v pořádku… Nechce semnou o ničem mluvit, prostě nic, dělá jako bych tu nebyla… Bojím se o miminko a ještě se musím stresovat kvůli tomuhle…
Má někdo podobnou zkušenost? Jak to mám řešit? :,( Chci být v klidu a zbytečně se nestresovat, ale jsem už bezradná :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1249
19.3.21 19:45

Asi je v šoku. Ono je jedna vec se snažit a druhá, když se vážně zadari. Ne to pak moc reálné a asi má strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
19.3.21 20:12

Podle mě se lekl a teď tu novou informaci/situaci vstřebává. Neboj se, bude lépe. Zkusila jsi se ho v klidu zeptat co se s ním děje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
19.3.21 20:14

Dej mu čas… chlapi tak někdy reagují. Musí to vstřebat. To bude určitě dobré :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
19.3.21 20:36

Zeptej se jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5486
19.3.21 20:49

Zasnoubení? Tak když se snažíte už pár měsíců, má počítat s tím, že se to podaří. Hezkou a brzkou svatbu. Doufám, že to nebyl „držhubu“ prsten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15972
19.3.21 21:01

No a co ti rekl jako důvod? Předpokládám, že ses snoubence a otce ditete zeptala, proč se tak chová?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
19.3.21 21:21

Být tebou tak si s ním v klidu promluvím.. To je základ každého vztahu.. Komunikace :wink:preju ti ať to dobře dopadne 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
19.3.21 21:53

@truelly My jsme taky zasnoubení. Oba jsme se chtěli vzít minulý rok, bohužel, Covid doba tomu vůbec nepřeje. A já nechci svatbu někde na radnici a čau. Tohle bych v dnešní době moc neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 23:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu? Utěšení? Ani sama nevím.
Před pár dny jsem zjistila že konečně čekáme miminko o které jsme se s přítelem snažili. skoro půl roku, moc ho chtěl. V den kdy jsem mu řekla, že jsem těhotná bylo vše v pořádku, neskákal radostí, ale byl normální… Od té doby se ke mně chová už pár dní divně, jakoby ztratil zájem… Neobejme mě, nedá mi jedinou pusu, dokonce ani nechce abych se ho dotýkala já… Dřív tohle nebyl problém… Jsme už několik měsíců zasnoubení, do teď bylo vše v pořádku… Nechce semnou o ničem mluvit, prostě nic, dělá jako bych tu nebyla… Bojím se o miminko a ještě se musím stresovat kvůli tomuhle…
Má někdo podobnou zkušenost? Jak to mám řešit? :,( Chci být v klidu a zbytečně se nestresovat, ale jsem už bezradná :(Hormony děvče😂 😬
  • Citovat
  • Nahlásit
18
20.3.21 07:07

Uprimne receno moc nechapu, proc by zakladatelka mela cekat, az se chudacek prekvapeny vydeseny chlapec vzpamatuje. A co ona? Nosi jeho dite, potrebuje podporu, ale hlavne na chlapce netlacit… Jako jasne, vim, ze to pro neho muze byt sok, ale neni dobry nekomunikovat. Ja bych na nej naopak pritlacila a trvala bych na komunikaci, at rekne, proc se tak chova, ne ze „nechce se mnou o nicem mluvit“. Treba muze mit z neceho strach, ale tohle se nikdy samo od sebe nevyresi. Nevim, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
20.3.21 07:57

Nech ho, az to vstřebá. Nastesti nezijeme ve valce a nemusi byt nekde na fronte v zákopech, aby zazival skutecny strach a stres. Verim, ze se s tim vyrovna, kdyz jste se snazili. To me fascinuje, snazi se a kdyz to vyjde, je v soku a odtazity. Ze je zkladatelka tehotna, neni vdana a on se ji ani nedotkne a ani s ni nemluvi, to mu je fuk. Zakladatelko, tady mas v praxi co pro nej znamena v dobrem i zlem. Tehotenstvi je dobre, kdybys nevedela. Predstav si, co bu se asi stalo, kdybys mu rekla, ze mas nador na mozku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
20.3.21 08:19
@Neilika píše:
Uprimne receno moc nechapu, proc by zakladatelka mela cekat, az se chudacek prekvapeny vydeseny chlapec vzpamatuje. A co ona? Nosi jeho dite, potrebuje podporu, ale hlavne na chlapce netlacit… Jako jasne, vim, ze to pro neho muze byt sok, ale neni dobry nekomunikovat. Ja bych na nej naopak pritlacila a trvala bych na komunikaci, at rekne, proc se tak chova, ne ze „nechce se mnou o nicem mluvit“. Treba muze mit z neceho strach, ale tohle se nikdy samo od sebe nevyresi. Nevim, no :nevim:

Souhlasim…taky nechapu..je v soku, dej mu cas, at to zpracuje, chudacek je to na nej asi moc…to se snad musi delat u spatne zpravy, ne u dobre, to dite ted cekaj oba, ne jen ona, dite udajne chtene a plánovaná…ja nerikam, ze ma jit hned kupovat dupacky, nemusi ani hned o tehotenstvi a diteti mluvit, ale jak se chova k zakladatelce, to je neco jineho…jasne, muze mit obavy, to bude mit i zakladatelka, ale musi o tom proste mluvit…i kdyby ji mel rict, ze to dite vlastne nechce nebo treba dokonce pred tim uvazoval o rozchodu…vsechno je lepsi nez tahle ignorace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
20.3.21 09:52

Možná ho to překvapilo, rozuměj těšil se, dítě chtěl, ale teď to tu najednou je a šok (možná, že se i o tebe a mimi bojí). Já bych se ho na to zeptala, v klidu, bez výčitek, třeba se svěří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.3.21 23:07

Asi má práci se s tím srovnat - zkusila bych si s ním popovídat :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu