Přítel o mně nemluví moc hezky

Anonymní
14.9.21 07:43

Přítel o mně nemluví moc hezky

Ahoj,
citlivé - proto prosím anonym. Jsme s přítelem spolu rok, protože on bydlel předtím u táty a víkendy trávil u své ex a jejich rodičů (nebydlela sama), tak se ke mně nastěhoval už po Vánocích - stejně u mě předtím spal skoro každou noc.
No nicméně, já sama si moc bordelu nenadělám, rovnou si po sobě vse uklizim (například po sprše umyju vše kartáčem, 3 minuty navíc) moc toho nesním, takže bych nemusela neustále přebírat lednici…
Doma dělám nasledovné - vysávám, mám pejska, takže každý den (zázrak, když to jednou za měsíc udělá přítel), vytiram, prach, koupelna, záchod, kuchyň, z 90% vařím, skládám prádlo, žehlím, prevlekam cejchy a tak. Pritelova práce je jednou za zač vyčistit kavovar + vencime pejska tak nějak napůl.
Teď mě dorazil přítel, ze si stěžoval mámě, že máme v bytě mušky, ano vím, řešila jsem, co jsem stíhala, ale prostě jsem se jich nezvládla zbavit (zkoušela jsem i triky z internetu) a ze se dostali do kávovaru a že jsem nechala staré brambory vzadu ve špajzu a začali smrdět - že to je prý hnus. :nevim: Jo, je. Ale já jsem unavená, chodím do práce stejně jako on, vše platíme napůl, nic mi neodpustí. Tak jako on mně přispívá na bydlení, tak já jemu dávala pulku na opravdu auta, které je sice jeho, ale když potrebuju, mohu s ním vyjet.
Ještě se ho máma ptala, proč jako kouká na profil své ex, která nám hodně ublížila (ze zvědavosti), založil si Fejk profil, aby se mohl podívat, tak mámě řekl, že na to koukám já. Jednou mi půjčil telefon a já si chtěla poslat link na Instagramu na jedny stránky a viděla jsem minimálně 4-5 holek, kterým komentoval nějaké stories… často lajkuje fotky všem temhle Babám (a ne, nejsou to kamarádky, se kterýma by řešil normální věci a život), zatímco mně ani prd. Je to maličkost, ani bych to neřešila, ale přijde mi, že to jen přidává na tom všem… Začínám byt hrozne unavená, miluju ho tak jako v životě nikoho, ale už jsem unavená…
Je nám oběma 27.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5462
14.9.21 07:46
@Anonymní píše:
Ahoj,
citlivé - proto prosím anonym. Jsme s přítelem spolu rok, protože on bydlel předtím u táty a víkendy trávil u své ex a jejich rodičů (nebydlela sama), tak se ke mně nastěhoval už po Vánocích - stejně u mě předtím spal skoro každou noc.
No nicméně, já sama si moc bordelu nenadělám, rovnou si po sobě vse uklizim (například po sprše umyju vše kartáčem, 3 minuty navíc) moc toho nesním, takže bych nemusela neustále přebírat lednici…
Doma dělám nasledovné - vysávám, mám pejska, takže každý den (zázrak, když to jednou za měsíc udělá přítel), vytiram, prach, koupelna, záchod, kuchyň, z 90% vařím, skládám prádlo, žehlím, prevlekam cejchy a tak. Pritelova práce je jednou za zač vyčistit kavovar + vencime pejska tak nějak napůl.
Teď mě dorazil přítel, ze si stěžoval mámě, že máme v bytě mušky, ano vím, řešila jsem, co jsem stíhala, ale prostě jsem se jich nezvládla zbavit (zkoušela jsem i triky z internetu) a ze se dostali do kávovaru a že jsem nechala staré brambory vzadu ve špajzu a začali smrdět - že to je prý hnus. :nevim: Jo, je. Ale já jsem unavená, chodím do práce stejně jako on, vše platíme napůl, nic mi neodpustí. Tak jako on mně přispívá na bydlení, tak já jemu dávala pulku na opravdu auta, které je sice jeho, ale když potrebuju, mohu s ním vyjet.
Ještě se ho máma ptala, proč jako kouká na profil své ex, která nám hodně ublížila (ze zvědavosti), založil si Fejk profil, aby se mohl podívat, tak mámě řekl, že na to koukám já. Jednou mi půjčil telefon a já si chtěla poslat link na Instagramu na jedny stránky a viděla jsem minimálně 4-5 holek, kterým komentoval nějaké stories… často lajkuje fotky všem temhle Babám (a ne, nejsou to kamarádky, se kterýma by řešil normální věci a život), zatímco mně ani prd. Je to maličkost, ani bych to neřešila, ale přijde mi, že to jen přidává na tom všem… Začínám byt hrozne unavená, miluju ho tak jako v životě nikoho, ale už jsem unavená…
Je nám oběma 27.

Za co ho milujes? Je to netahlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27061
14.9.21 07:50

Stěžuje si mamince :roll: ve 27. No je čas na něj hodit víc domácích prací, může dělat myčku, skládat prádlo, prát :nevim: naučit se varit. Ale pokud jste dva a celý den v práci, myslím že nemusíš každý den vytírat i koupelny komplet uklízet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17110
14.9.21 07:51

Nemilujes ho. Jen si to myslis. Jste na zacatku a uz jsi z neho nestastna. Tohle chces? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 07:53
@pikola píše:
Stěžuje si mamince :roll: ve 27. No je čas na něj hodit víc domácích prací, může dělat myčku, skládat prádlo, prát :nevim: naučit se varit. Ale pokud jste dva a celý den v práci, myslím že nemusíš každý den vytírat i koupelny komplet uklízet :nevim:

Musím. Luxovat, protože pes a koupelnu a záchod, protože on si ji po sobě moc neutře a já nechci pak hodiny drhnout zaschlé kapky všude…

• Citovat
  • Nahlásit
8534
14.9.21 07:53

A je aspoň dobrej v posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33112
14.9.21 07:54
@Anonymní píše:
Musím. Luxovat, protože pes a koupelnu a záchod, protože on si ji po sobě moc neutře a já nechci pak hodiny drhnout zaschlé kapky všude…

A jaké jsou výhody života s ním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 07:55
@free333 píše:
A jaké jsou výhody života s ním?

Hmm… to jsi položila velice dobře. Vlastně, asi jen, že mám někoho, koho mám ráda…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 07:57
@pikola píše:
Stěžuje si mamince :roll: ve 27. No je čas na něj hodit víc domácích prací, může dělat myčku, skládat prádlo, prát :nevim: naučit se varit. Ale pokud jste dva a celý den v práci, myslím že nemusíš každý den vytírat i koupelny komplet uklízet :nevim:

To jsem zkoušela na něj hodit, ale včera dělal polévku z pytlíku a mraženou hotovku, protože jsem měla přes poledne meetingy (máme oba home office), celou hodinu a ještě si pomalu stěžoval, jak ztratil hodinu času 8o nevím, to bylo vaření na max 15 min. A tak je to se vším

• Citovat
  • Nahlásit
33112
14.9.21 08:01
@Anonymní píše:
Hmm… to jsi položila velice dobře. Vlastně, asi jen, že mám někoho, koho mám ráda…

Tak výhoda je, že se začal vybarvovat hned, před dětma, hypotékou.
Něco se pozná až po sestěhování.

Zatím po sestěhování víš, že domácí práce jsou na Tobě a on ještě vyrypuje a stěžuje si mamince na jakési mouchy nebo co.
Už jsi z něho neštastná, to půjde do háje i sex, protože kdo by se chtěl milovat s někým, komu na nás všechno vadí, nebude to dobré… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37245

Je to prostě poklad. Už zbývá jen ho vykopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441

Kopni ho do zadele. Ať se vrátí ke své skvělé mamince anebo ex. Můj manžel doma dělá vše - vysává, vytírá, nádobí, myčka, prach, kytky, kocourovi záchod, atd. Ano, neuměl to před těmi 3 roky, to byl ve věku tvého přítele, ale povahově byl úplně jiný, naučil se a učí se dál.
Nezahazuj život s někým, kdo si tě neváží, ono se to totiž většinou moc nezlepší, když nemá jiné lepší předpoklady ke změně. Máš na víc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18316
14.9.21 08:03

Pošli ho o dům dál nebo mamince. On není muž pro život a už vůbec ne, jednou pro rodinu.

Příspěvek upraven 14.09.21 v 08:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
14.9.21 08:04

Ja myslim, ze tento vztah nema budoucnost. Zabal mu tasku a posly ho zpet k mamince :)
Tohle bude jen horsi a horsi…ver mi, znam to 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
14.9.21 08:10

Liny, nic moc neumi, ale kritizuje, stezuje si mamince, nikdy sam nebydlel, vzdycky se k nekomu nastehuje…jake dalsi „pozitivni“ vlastnosti ma? Proc ho milujes, pokud pomines duvod, ze nechces byt sama? Zkus si uprimne sama sobe odpovedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat