Přítel odjel na hory s kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:22
Přítel odjel na hory s kamarády

Ahoj holky

Přítel odjel v neděli s kamarády s práce na hory, nejdřív mi řekl po vánocích že možná odjede na pár dní pryč ale ještě neví a pak 4 dny před odjezdem jen tak ze tady nebude že si bere v práci dovolenou a jede s kamarády lyžovat. Nikdy semnou na horách nebyl když jsme to plánovali že je prej zima na horách a seslo z toho a teď jako kdyby nic pa a jel pryč. Kdyz mu píšu jak se má tak sotva odpoví. Věřím mu ale nevěřím jeho dvou kolegům jsou to takový typci holčičí typ oba bez holky a znáte to…

Mate to taky tak?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:27

A bojis se, ze ti ho zkazí?

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9549 příspěvků 31.01.19 19:28

Jo mám, můj manžel jezdí pravidelně s kamarády na pár dní na kolo nebo na hory a žádný problém s tím nemám. Jsem ráda že má partu se kterou může vyrazit. Většina je bez trvalého vztahu, což je jenom jejich věc, já se tím zabývat nebudu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:30

Před lety si takto můj ex vyrazil a potkal tam holku se kterou si začal nechci být zas v tom samém říkat si nic se neděje věřím mu a pak třeba tuto dobu už je v posteli s jinou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:31

I my to máme podobně. Taky jezdi pryč. Vždycky se vrátil :lol: . Naštěstí nejsem žárlivá. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:32
@Anonymní píše:
Před lety si takto můj ex vyrazil a potkal tam holku se kterou si začal nechci být zas v tom samém říkat si nic se neděje věřím mu a pak třeba tuto dobu už je v posteli s jinou.

To jako ten samej? 8o

KájaHvězdička
Stálice 67 příspěvků 31.01.19 19:33

Kdysi odjel bývalý přítel s kamarády na víkend k moři. Hodně mě to mrzelo, bylo to z toho důvodu, že se mnou nechtěl trávit svůj volný čas. Vztah se rozpadl zhruba po dvou letech. Záleží, jak často tráví čas s Tebou, jestli plánuje něco i pro Vás dva.

Saxána 35
Povídálka 44 příspěvků 31.01.19 19:33

soucítím s tebou. Můj ex byl takový že vše bylo ok a po šesti letech naprosté pohody se zfamfrněl a začal si s kolegyní, na lyže jezdil sám a když jsem chtěla jed s ním nebyli na to peníze a jel jen sám.
Možná potřebuje hlavně prostor a čas pokud jste spolu dýl má potřebu být sám a jen se bavit s kamarády. Zkus to pokud možno neřešit a užij si čas sama pro sebe třeba s kamarádkami.

Lalelale
Závislačka 3493 příspěvků 31.01.19 19:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky

Přítel odjel v neděli s kamarády s práce na hory, nejdřív mi řekl po vánocích že možná odjede na pár dní pryč ale ještě neví a pak 4 dny před odjezdem jen tak ze tady nebude že si bere v práci dovolenou a jede s kamarády lyžovat. Nikdy semnou na horách nebyl když jsme to plánovali že je prej zima na horách a seslo z toho a teď jako kdyby nic pa a jel pryč. Kdyz mu píšu jak se má tak sotva odpoví. Věřím mu ale nevěřím jeho dvou kolegům jsou to takový typci holčičí typ oba bez holky a znáte to…

Mate to taky tak?

Mně by hodně vadilo, že tebe na hory nevzal, ale s kámoši může hned. Můj na hory jezdí, jsem ráda, že se baví. Ale já lyžování nemám ráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:35
@Anonymní píše:
To jako ten samej? 8o

Nene

Mollify83
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 31.01.19 19:35

Tak já bych měla problém spíš s tím, že se.mnou nikam a s kamarády hned :think: jinak manžel i já jezdíme běžně a nijak se z toho nehroutíme

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 31.01.19 19:36
@Anonymní píše:

Chudák tvůj přítel, jestli ho soudíš podle toho, jaký byl tvůj ex. Možná bys to měla v hlavě za tu dobu, co je na horách, trochu přehodnotit. Ospravedlňovat žárlivost a podezíravost chováním svého bývalého je nezralé. Můj ex byl agresivní, když se napil, manipuloval mnou a choval se ke mně jako prase. A také podle něj svého manžela nesoudím :kytka:

Mamazkoncesveta
Stálice 80 příspěvků 31.01.19 19:36

A ty místo toho, aby sis udělala veget, případně vyrazila na tah a užila jsi to, zakládáš ustaranou diskuzi. Byla jsem kdysi stejná, ovšem jak stárnu, jsem z mého pohledu chytřejší, po ničem nepatrám, na nic se ohledně pánských jízd neptám a sama ho na ně posílám. Ani kdybys mu na něm udělala suk, neznamená to, že bude věrný a je úplně jedno v jaké je společnosti. To co se deje x km daleko stejně neovlivníš a neovlivníš ani to jestli skutečně odjel s kolegy z práce. Trápíš akorát sama sebe. Buď mu věříš a pak nad tím ani nemusíš přemýšlet, nebo nevěříš a pak je úplně jedno jestli šel hrát šachy nebo jel na hory. A jestli že trápí to, že s tebou jet na hory nechtěl, tak až se vrátí, prostě se ho na to zeptej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:38

@Aduš8
Chápu jak to myslíš,jak jsem psala já mu věřím ale nevěřím jeho kamarádům ten jeden měl holku co s ním čekala dítě v 7 měsíci utekl za jinou a ten druhý utekl za jinou někdy po půl roce po porodu. Tyhle dva určitě se jedou bavit a tím myslím že jsou balit nějaké holčiny a ten můj tam mezi nimi bude.

Dana V
Kecalka 495 příspěvků 31.01.19 19:39

Neresila bych a zaridila bych si svuj program. Bez v klidu na nakupy, na vino s kamoskama, uklid si doma a uzivej, ze ti tam zas nikdo neudela bordel :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >