Přítel odmítá sex na konci těhotenství

54
27.11.19 23:18

Přítel odmítá sex na konci těhotenství

Zdravim, mám takový problém. Už nějakou dobu na příteli pozoruji, že se mi straní co se týče jakýchkoliv intimností. Ze začátku to bylo úplně v pořádku, sex jsme měli často, jako obvykle začal vždy on. Jenže posledních pár měsíců, když už se blížíme k porodu (37tt) to prostě není ono. S přítelem jsme spolu nespali už přes měsíc, naposledy co jsme to zkoušeli, to dopadlo katastrofou, prostě mu to nešlo, jako bych ho už nepřitahovala. Ukončil to se slovy, že zítra to zkusíme znova, ale hádejte co, žádné zítra už nebylo, prostě ani ťuk… Taky jsem si kvuli tomu už i pobrecela (hormony dost napomáhají)… když už jsem mu to několikrát naznacila, odvětil že to není pravda, ale že je unaveny z prace.. jenže to ženská prostě pozná a je mi to příšerné líto že už ho nepřitahuju, že mu pod srdcem nosím syna a on je tak odtažitý, že mi sotva dá pusu… Četla jsem, že někteří chlapy to tak prostě mají i když své ženy milují a na dite se těší.. ale mě tenhle přístup nějak bolí…měla to tak některá z vás? Jak jste to brali/ řešili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
27.11.19 23:27

Manžel to samé… Byl zvyklý na 52kg špejli, se kterou nic nebyl problém a teď v 38tt a se 13kg nahoře už to takový není… Mrzí mě to, ale vnucovat se nebudu… Nechce, tak nechce. Občas výmluva, občas narovinu mě se nechce. Už spolu ani moc netravime moc čas, nějak to nevyhledává. Než uspím večer dceru on spí a to i o víkendu. Pusa na přivítánou po práci a to je vše. Jenže si neuvědomuje jednu věc. Pupek nebudu mít navždy a na svou původní váhu se taky dostanu… A pak budu asi taky permanentně,, unavená,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
27.11.19 23:33

@white_snow a při prvním těhotenství jste to měli jak?.. já teda ani před těhotenstvím nebyla nějaká hubená, spíš jsem holka krev a mléko, ale v těhotenství jsem nabrala sotva 10kg, což není taková hrůza o proti některým, co naberou klidně i 30…taky se nechci vnucovat, občas mu připomenu že i já mám nějaké potřeby, ale když vidím, že je to bez odezvy, tak to radši nekomentuju a jdu spát..přesně jak říkáš, večer dojde z prace, usne kolem deváté, s tím, že je unaveny z prace, no jenže o víkendu je to úplně to samé, a já si přijdu, jakoby jsem to těhotenství poslední dobou prožívala spíš sama než společně s ním.. no, jsem zvědavá jestli se to po porodu změní :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
27.11.19 23:45

@Daja.V pred prvním těhotenstvím jsem měla skoro 70 kg, 8 shodila v prvním trimestru a 7 nabrala, takže víceméně váha pořád stejná a spali jsme spolu normálně a zájem byl právě více z jeho strany, takže i proto mě to teď víc mrzí. Já už mu na to ani nic neříkám, protože to je zbytečně vydaná energie. Že mám taky své potřeby ví a když nemá zájem, tak ať nemá… Ale on už mě poslední dobou ani neobejme, neprojevuje zájem o společné aktivity… Jako doma mi pomůže, to zase jo, ale pustit si v neděli odpoledne spolu film? Radši si zapne Playstation a hraje… A když třeba dcera spí nebo si hraje, tak já sedím sama vedle něj a pouštím si něco na pc, protože bych jinak čuměla do zdi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
27.11.19 23:48

Ahoj, mam to doma stejny, ja jsem teda na zacatku 7 mesice ale bricho nic nemam, spis takovy vyklenutejsi, jsem vyssi typ postavy a mam zatim 4kg nahoře cca, takze tlusta nejsem i kdyz si ted tak prijdu. S pritelem jsme taky spavali casto, bohuzel cim vice pribyvaji tydny, tak je sexu min a min, ted uz to je vic dni a kdyz jsme dnes chteli tak mu to taky neslo. A vymlouva se, ze mu je zima, ze je unavenej, ze nechce decku ublizit. Pritom jsem mu vysvetlovala, ze opravdu jim nebude bouchat do hlavicky, jak on si původně myslel. Obcas si rejpnu, ze si to udelam sama teda asi, a on pockej zitra ti to nandam, hah, jen slova a nic. Predtim mi rekl, ze je to s brichem proste divny, a ze mi nechce ublizit. Rika mi, ze se mu libim i tak i kdyz momentalne mu to samozřejmě nevěřím. Podle me jsem nepritazliva a doufam pevne v to, ze se to tez pak zmeni. Takze vážně nejsi sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19108
27.11.19 23:48

Tak to někdy je. Pro spoustu mužů je dost hrozná představa, že mají souložit se ženou ve vysokém stupni těhotenství. Není to o tom, že by ji nemilovali, ale není jim příjemná představa, že tam uvnitř je dítě a oni tam strkají penis. Chápu, že je ti to líto, ale vydrž, po porodu se to srovná. Vynucovat si sex v tomto případě nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 01:41

Memu muzi vadilo spat se mnou od chvile, kdy se dite citelne a viditelne pohybovalo. Respektovala jsem to, s porodem to zmizelo.

• Citovat
  • Nahlásit
28.11.19 08:47

Můj muž se mnou nespí od začátku. Jsem 35tt. Nechce ublížit mimču. Vysvětlování, že mu nic neudělá, nepomohlo. Je mu to prostě nepříjemné. Já jen doufám, že se to potom spraví. Taky mi z toho není nejlépe. Napadají mě různé věci, hormony pracují, připadám si nechtěná atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 08:55

Myslím že se chlapi opravdu bojí, že potkají hlavičku nebo že mimčo přilehnou a rozmáčknou :-D. Jako je to smutný, měli by si informace dohledat nebo věřit vysvětlení, ale holt to tak je a asi to není ani úplně výjimka. Rozhodně se tím ale holky netrapte, to je problém v jejich hlavě a dají se praktikovat i jiné věci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2402
28.11.19 09:43

@Daja.V tak můj manžel se mnou nespal celé těhotenství :roll: máme dítě po IVF, takže už od transferu. Měl strach. Ale jinak byl skvělý, pořád mě opečovával, hladil a masíroval mi nohy, nic mě nenechal dělat atd. Po šestinedělí se náš sexuální život vrátil do normálu :palec: některý chlapi to tak mají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 08:27

Já se mohu také hlásit do klubu :-(

S partnerem spolu máma dcerku 1,5roku a cekame druhé, jsem teď v 30tt - přibrala jsem cca 10kg.
No a hádejte jak je to u nás? Někdy od 5tého měsíce spi denně na gauči :-/ nikdo ho tam nevyznám (a navic dcera spi už min od roka celou noc). Začalo to tak, že tam proste večer vytuhl - buď když jsem kolem 19:40 uspavala malou a nebo během filmu či seriálu na který jsme se spolu dívali. No a teď je to tak, že přijde z prave, prohraje si par minut s dcerkou, da sprchu - já jdu pak uspavat, on sebou lapne k TV zapne si playstation da na uši sluchátka a hraje a já se jdu učit i když nemam každý den se učit co (dodelavam si dálkově vzdělání), sex býval od toho 5m tak jednou za týden někdy i déle - buď je poslední měsíc na mobilu a neco tam hledá, nebo hraje či o víkendech jde na jeden večer ven a vrací se pozdě v noci :-(
Navic při 1. těhotenství se i zapojoval (a spali jsme spolu i x-krát tydne až do doby než jsem skončila s předčasným porodem v nemocnici) teď si na bříško ani nesahne, nezepta se jak roste. Prostě s tim jak začal spat na gauči se postupně vytracela intimita mezi námi, s tim i sex a postupně i komunikace (teď se pobavím max o provozních vecech - kdy pojedem na nákup a v kolik asi budeme doma atd)…
Je to dost nepříjemné a stresuje mě to, zkusila jsem si s ním promluvit, že mi to že spi na gauči a že spolu nezravime zadny čas - no skončilo to hadkou a teď spolu už druhy den ani nemluvíme, úplně mě ignoruje.
Pripadam si teď už na vše sama a chybi mi partner - ale co s tím nadělám, když jemu to tak vyhovuje (každý večer hrát na PS nebo sebou lapnout k TV či čučet do mobilu).
Už se i děsím toho jak to bude dal pokračovat a i toho jak to bude po porodu :-/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat