Přítel odmítá sex v těhotenství. Prý ho těhotné nevzrušují

291
21.4.20 09:22

Přítel odmita sex v těhotenství. Prý ho tehotne nevzrusuji.

Ahoj. Nevěděla jsem, kam to tema “soupnout”, takže je v těhotenství :mrgreen:. Jak nazev napovídá, včera jsem se dozvedela ve 25.tydnu pro mě nemilou informaci.
Na jednu stranu chápu, predchozi těhotenství jsem potratila, nyní jsem doma, picham si injekce na redeni, jsem úzkostná a ještě víc naladova. Kdo by chtěl s timhle soulozit ze :lol: 8o. Ale… Nespime spolu od zacatku těhotenství. Nejdřív jsem se bála ja, přítel trochu… Pak jsme to neřešili a když už jsem mela po prvním trimestru, přítel už nechtěl.. Nejdřív se bal, pak byl unavený, pak ze je to divne prirazet někam, kde je jeho dítě a došlo to tak daleko, ze postupne zacal odmítat i orální sex (ja jemu)… Musela jsem se ho vždy až ptát, zkoušet a nic. Naposledy jsem mu takhle udělala dobre před třemi týdny a od te doby nic. Vidim, jak se na mě divá jako na “inkubátor”, bez přitažlivosti, energie… proste driv mi sahal na zadek, prsa, hodně se tulil a každé mazleni končilo sexem. Mazleni bez sexu spis mene.. ale to mi nevadilo. Včera jsem to ale nevydržela, protože mi chybí jeho chtíč a blízkost… A z něho vypadlo, ze ho proste tehotne nepřitahují, ze to není mnou (aha, ale ja jsem těhotna :roll: :mrgreen: ). Ze mě ma rad, těší se na malou, ze jsem skoro nepribrala a to vůbec neresi, jen to břicho proste nějak sexuálně nedava… Když to vyrkl, drzela jsem se… Ale nakonec mi tekly slzy. I před nim. Nedelala jsem scénu, promluvili jsme si… ale bylo a je mi to hrozne líto. Minimálně dalších 5 měsíců tedy nic nebude… porod, sestinedeli. Říkala jsem mu, ze než dam to břicho a kola dolu, potrvá to. To řekl, ze kila nevadi, ze to už proste nebudu těhotna. A ja se sama sebe ptám, bude to vůbec ještě po porodu ok? Co když už ve mě uvidi jen tu matku, tzv. Madonin komplex. K porodu se nehrne, omdliva i na odberech krve. Sice sex byl před mene často, spis to
Bylo o náladě a času s tak. Ale podle mě byl kvalitní, shodli jsme se na tom. Včera mi řekl, ze si to nemůže užit a poradne si za…, když je uvnitř živý tvor.
Mela jste to některá stejne? Napadlo mě, ze třeba někoho ma.. Pak mi zase bylo líto, ze jiní to brisko mají radi. A nakonec jsem se zacala za brisko stydět :,(. Hormony se mnou cloumaji. Cjtela bych se porad mazlit, povídat a on moc ne… Když ma v tydnu hodně smen, přijde a je rad a sedne k pc a skoro nemluvi. Normalne jsme se kvůli tomu pohádali občas, hlsvne při mem PMS, ale teď pokaždé. Nejde se uklidnit. Tři vecery jsem brecela, citim se sama… Jsem totiž normalne zvykla vše zvládnout sama, byt klidne sama, zabezpečit se.. a teď jsem závislá se vším na něm. Nezvladam uklid, máme jiny standard. Jsem precitlivela a potrebuju blízkost. Navíc teď v te korona situaci se nevidam ani s kamarádkami, skoro ani s rodiči a potrebuji mít pocit, ze sem ještě žena. Jsem divná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.20 09:31

Ahoj, jestli te to uklidni, tak to mam stejne. Priteli to proste pripada divne, sex je minimalne a ze by ho treba napadlo neco delat s myma “choutkama” mimo sex to ne… ja uz nastesti tehotenstvi koncim, ale jeste vydrzet sestinedeli a pak buhvi jak to bude, urcite budou tocky kolem miminka…ja se to snazim chapat a uz o tom vubec nemluvim, ale jestli je to normalni nevim :nevim: me se navic pred tydnem zacal rozjizdet porod kvuli vysetreni, takze ted bych si ani nic netroufla, ale cca ty 3 mesice to bylo hodne omezene…

• Citovat
  • Nahlásit
5079
21.4.20 09:34

Měli jsme to úplně stejně u obou těhotenství. Mého muže těhule nepřitahují. Za těhotenství jsme měli sex tak 2× na začátku. Když jsem přenášela, tak jsem ho prosila, že už chci porodit a že by to mohlo pomoct a stejně nechtěl. Měla jsem naprosto stejný pocity jako ty. Naštěstí se to vždy vrátilo po porodu do normálu. K porodu taky nechtěl, taky omdlívá i při odběru krve. U porodu byl celou dobu a na tlačení jsem ho poslala ven (vždy to vyšlo tak, že nebyl u tří kontrakcí a pak byl malý na světě ). Jakmile odnesli placentu, tak přišel a byl s námi dvě hodinky. Takto to bylo u obou porodů a vyhovovalo to nám oběma… nevím jestli jsem ti pomohla, ale musíš se s tím srovnat a nestresovat se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
21.4.20 09:34

Divná nejsi, ale ani tvůj partner. Pro některý muže to tak opravdu je, že je těhotný ženy nepřitahují a mají ze sexu obavu. Já to měla s partnerem u obou těhotenství. Sex skoro nebyl. Po šestinedělí jsme na to vlítli jako králíci a po dvou dětech máme lepší sex než před nimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
21.4.20 09:37

Doufam, ze se to vratim k našemu normálu. Ze budu zse žena, ze se mě zase s chuti dotkne. Potrebuju to ale cítit i teď. Snížila se frekvence objeti, líbání a vseho mazleni a tuleni.. Protože nema potřebu asi, když to nevede k sexu asi :think:. Je mi někdy tak smutno, ze brecim a vím, ze tím nikomu nepomůžu. Už vůbec ne miminku a sobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
21.4.20 09:41

Manžela moje břicho naopak přitahovalo…rekla bych že jsem se mu snad líbila víc jako těhotná :lol: vyrostlo mi jen břicho a zadek, jinak jsem fakt hubená :think: snad se vám to po porodu srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
21.4.20 09:42

Neblazni, většinu chlapů těhotné nepritahuji. Až porodis, bude vše jako dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
21.4.20 09:42

Myslim ze je to celkem normalni.. :hug: :hug: manzel teda nemel az takovy problem, nicmene jsme stejne zjistili, ze s tim balonem je to tak komicke, ze jsme od toho opustili :mrgreen: kazdopadne, co vim i z okoli, tem chlapum je fakt divny vetsinou “stouchat” do toho miminka… jeste casto slycham, ze je problem, ze je u toho vlastne nekdo dalsi. Verim, ze se to po porodu vsechno srovna.. 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
21.4.20 09:47

Jsem v 26tt po Ket a několika potratech a mam doma uplne to samý. Ale můj přítel toho moc nenamluví normálně. Podle mě jde u chlapů spíš o strach. Spíš jak vidí že ti neni dobře a čím přicházíš tak ani takovou potřebu nemá. taky si píchám clexan a to už přítel nemůže vidět vůbec a to mi to ze začátku píchal on. Můj mi minulé povídal že si to ani sám nějak nedělá ze ma prostě teď myšlenky někde jinde. Bude mít vytoužený dite ( taky holčičku ) a že mu to ani nějak nejde když vidí bříško tak začne myslet na malou a pak se ani na oralni sex nemůže soustředit. Jelikož u nich v rodině nebyli vztahy nějak moc v pohodě tak objímáni atd nejak moc neumí ale snaží se tak jednou za den ale je to jiný no. Uvidíš že po porodu a zahojení to bude o něčem jiným :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 09:47

Muj muz to v tehotenstvi komentuje tak, ze se boji, aby ho mimino nechytlo za pindika :lol: Po prvnim, az to slo, se vse vratilo do normalu. Predpokladam, ze po druhem to bude stejne. Takze se neboj, nekterym proste neni jen prijemna predstava, ze je tam jeste navic mimco. Ono to zas pak pujde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.4.20 09:50

Ahoj, nejsi divná, ale ani tvůj muž ne. Někteří to tak mají, bojí se, že dítěti ublíží, apod. Anebo je třeba těhotenské bříško opravdu nevzrušuje, ale určitě to neber osobně.
Neboj, až porodíš a budeš se cítit fit, určitě sex bude. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 09:55

Asi je to normální. U nás sice něco je, ale dost málo a přítel se často neudělá, prý to je uvnitř jiné a taky se trochu bojí, je nervózní. Když se cítím sama, řeknu to a že potřebuju obejmout nebo na procházku. Je hodnej, má toho moc a jde se mnou, abych se cítila líp :srdce: Po porodu se to snad srovná. Ono upřímně, když se vidím v zrcadle, není o co stát…

• Citovat
  • Nahlásit
24152
21.4.20 10:07

No nevím - fakt vám přijde normální, že necítit blízkost partnera, nebýt pro něj přitažlivá jako člověk, doprošování se intimnosti jen proto, že je žena momentálně těhotná(stará, nemocná…) Vsadím se, že v opačném případě by se stejné ženy překonávaly v něžnostech a snaze, aby byl partner spokojený. Vím, že zakladatelce nepomůže, když jí přesvědčíme, že jejich vztah v pořádku není, nechci jí o tom přesvědčovat, ale vnímám v tom příspěvku takové nepříjemné momenty, u kterých si myslím, že nechuť k sexu pod záminkou těhotenství je jen špička ledovce. Co znamená nezvládám úklid, máme jiný standard? Jako pokud ženy přistoupí na to, že jejich cen pro partnera je v tom, že budou dokonale vypadat, dokonale uklízet a dokonale všechno chápat na úkor svých základních potřeb, tak je to blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3550
21.4.20 10:13
@hanka.br. píše:
No nevím - fakt vám přijde normální, že necítit blízkost partnera, nebýt pro něj přitažlivá jako člověk, doprošování se intimnosti jen proto, že je žena momentálně těhotná(stará, nemocná…) Vsadím se, že v opačném případě by se stejné ženy překonávaly v něžnostech a snaze, aby byl partner spokojený. Vím, že zakladatelce nepomůže, když jí přesvědčíme, že jejich vztah v pořádku není, nechci jí o tom přesvědčovat, ale vnímám v tom příspěvku takové nepříjemné momenty, u kterých si myslím, že nechuť k sexu pod záminkou těhotenství je jen špička ledovce. Co znamená nezvládám úklid, máme jiný standard? Jako pokud ženy přistoupí na to, že jejich cen pro partnera je v tom, že budou dokonale vypadat, dokonale uklízet a dokonale všechno chápat na úkor svých základních potřeb, tak je to blbě.

No zakladatelku tímto asi nepotěšíš, ale poprvé s tebou do puntíku souhlasím, ano jsou chlapy, kteří se v těhotenství bojí, ale aby ji ani neobejmul, nedal pusu, neuspokojil jinak, popřípadě jen občas pohladil bříško, nevím, je to přinejmenším zvláštní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
21.4.20 10:15

Sorry jako, ale já jako těhotná jsem si taky nepřidala nějak sexy ale aby se mě chlap nedotkl, neobjal je divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat