Přítel pije, přijde mi to moc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.6.22 22:15

Přítel pije ,prijde mi to moc

Poradte mi prosim.mame d pritelem male miminko, ja vse zvladam sa

Příspěvek upraven 27.06.22 v 10:49

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16074
26.6.22 22:19
@Anonymní píše:
Poradte mi prosim.mame d pritelem male miminko, ja vse zvladam sama a to je prave to, pritel je klidne 4× tydne v hospode a chodi domu opily, pokazde kdyz se dohadame tak ja z toho vyjdu jako ta co mu vse zakazuje, ze prece nebude celej vecer cumet do zdi. Miminko miluje to vim, odejit nemuzu, nemam kam a navic krome toho alkoholu na nem zadne chyby nevidim. Promlouvala jsem mu do duse i milionkrat. Pak kdyz tady ctu ty diskuze, ze zenska je na chlapa nastvana kdyz jednou za tyden jde na pivo, chce se mi brecet jak jsem tomu chlapovi ukradena..co mu mam jeste rict aby pochopil ze to neni normalni? uz nevim jaky argument pouzit aby pochopil ze je to spatne, je to normalni, vzdelany pracovity clovek, jen jsem pochopila ze se nechce omezovat… :zed: nazory jako proc jsem si snim delala miminko si nechte, nebylo to totiz planovane..

Tak se teď hlavně pořádně chraň ať není brzo další neplánované miminko.
Alkoholikovi to nevysvetlis. Šetři si každou korunu, budeš to potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
26.6.22 22:25

Pokud se “nechce omezovat”, neměl si pořizovat dítě. Teď ho má, takže se holt bude muset “omezit” a starat se. Dítě má dva rodiče, ne jen mámu.
Do budoucna to nevidím, měla by sis nachystat “escape plan”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 22:45

Holky vidim to stejne, kdyby pil kazdej den, ale on treba tri dny ani pivo doma si neda…doma po nem taky kvuli tomu jdou, at se da dohromady, ted cekam ze se kazdou chvili vrati a zacne to, reknu mu ze si o tom promluvime rano, rano mu k tomu reknu svoje, rikala jsem si ze uz to budu asi resit s jeho mamou, k te si nic nedovoli a da na ni.Vite jak me to pak mrzi, kdyz opilej prohlasi ze tady s nama nechce shnit, ze tady nebude uvazanej jak pes.

• Citovat
  • Nahlásit
7372
26.6.22 22:48

Ja ty alkoholiky fakemt nesnáším :poblion:. Nepřijde mi normální chodit do hospody 1× týdně, natož častěji. Má zodpovědnost za dítě, tak se tak ma prostě chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 22:55

@Pidulka1991 no kdyz mu tohle reknu tak po me vyjede, ze jiny zensky vsechno zvladaj samotny, ze on taky pomaha, joo kdyz zrovna neni v hospode pomaha koupat, v sobotu je vetsinou v praci, v nedeli vyspava v obyvaku kocovinu celej den na gauci. A taky me rikal zr ja si taky jezfim kam chci tak ze on muze taky, ja jedu maximalne za pribuznyma ktery jeste nevideli miminko a za nasima protoze jeste pracuji a nemaji moc casu

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
21473
26.6.22 23:03

Žiješ s chlapem, který minimálně pije rizikově, velmi brzo se to nejspíš začne už přehupovat do zavislosti a přijde i o to že je slušný a pracovitý. A když ho ani to nezasataví, tak si vychlastá i to vzdělání.

Začni si šetřit prachy, aby si měla kam utéct, jak se to bude zhoršovat.

Nezáleží na tom, kolik pije - klíčové je, že dává přednost chlastu před zbytekm života. V tuhle chvíli už mu jeho pití ničí rodinu. Práce přijde vzápětí.

Nejrozumnější by bylo zjistit, jestli někde ve tvém okolí je adiktologická ambulance, která nabízí poradenství pro příbuzné a párkrát tam zajít a srovnat si myšlenky a zvážit možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 23:07

@Ou o te ambulanci jsem jeste neslysela, diky mrknu na to
To je taky to, ze se neboji ze me ztrati

• Citovat
  • Nahlásit
292
26.6.22 23:27

Bohužel je to alkoholik. Musíš si připravit plán pro sebe, bude se to zhoršovat. Je to těžký si přiznat v jaký seš situaci, ale popírání pravýho stavu věcí ti nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4762
26.6.22 23:28

Předtím tolik nechlastal? ;) 4× týdně je fakt dost. Neřeknu jednou za týden vyčistit si hlavu nad pivkem s kamarády, pokud teda i ty někam chodíš. Jestli chodí 4× týdně a opíjí se, moc bych v tom budoucnost neviděla, ale to sis měla rozmyslet dřív. Za mě je to přes čáru a to se sama zkrátka nedržím. Často s námi chodí do knajpy tátové od rodin, ale neopíjí se jako dogy a jsou první, kdo jde domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18284
27.6.22 01:39

Pro vetsinu chlapu je mimino proste nuda a nekteri nedavaji ten nahly prival zodpovednosti a tak utikaji…mozna lepsi nez vytykani chyb a promlouvani do duse, bude, kdyz se postavis na vlastni nohy…treba se k vam casem prida…Jestli dite bylo neplanovane, tak on to evidentne nedal… :think: Byt 4× tydne v hospode je dost, ale alkoholik muze klidne nasavat i doma a nikam nechodit…on ale evidentne utika od vas. Takze nemusi byt alkoholik, jen tu situaci nezvlada. A tve vytky to jen zhorsuji. Pokud mu ukazes, ze to zvladnes i bez nej, prestanes vyvadet, povoli ten tlak na nej a je mozny, ze se to spravi a on se zacne vic angazovat…ale nevim, cemu by pomohlo to, ze si pujdes stezovat jeho matce 8o Holt sis spatne vybrala, tak nemas moc moznosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.22 03:25

A bude hur..muj vztah vydrzel cca pul roku uz jsem to nedavala..Kazdy den pil zaclo to pivem a skoncilo kazdodenni placackou..Pres vikendy to byly i 2-3 flasky. Zacal byt i hodne agresivni a vse muselo byt po jeho.. kdyz nebylo byla jsem ta nejhorsi i mi zato nadaval.. Zaclo mi to vadit a rekla ai ze s takovym chlapem nechci byt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
27.6.22 06:33

Mám manžela, co je v hospodě denně. Teda 5-6× v týdnu určitě. Klasická vesnická knajpa. Jde na 7,prijde v 8. Prý na zprávy a dvě piva. Osazenstvo furt stejné, místní kolchozáci apod. No ze začátku jsem teda čučela a rozblikala se mi kontrolka. Je to cca 13 let, co se známe a co to dělá a zatím mě nezklamal. Párkrát jsem šla s ním, ale nudááá. Nepamatuju se, že by se mi vrátil byť v náladičce či měl nějaký blbý kecy. Na pivo si vydělá, my se s ním máme dobře. Tahle forma jeho alkoholismu mi nevadí.
Kdyby mi však chodil pravidelně nalitej, byť jen jednou týdně a navíc měl blbý kecy o uvazanym psu… nebyla bych s ním ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
27.6.22 06:38

Já v něm úplně alkoholika nevidím, spíš jde o to, že se chová jako svobodný kluk - taky jsem jako svobodná na škole či v první práci chodila se spolužáky/kolegy 3-4× týdně do baru… ale s malými dětmi to jaksi nejde a nemělo by to jít ani u otce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 07:45

Přítel si na mě dovoloval hodně, když pil, fyzicky by na mě nesáhnul, jednou mě odstrčil silněji, poprvé a naposled, byl to málem jeho poslední hrdinskej čin, ale přeměnil to na slovní ubližování, a že to hodně krát bolelo.

Nejhorší bylo vždycky, že si ráno NIC nepamatoval. Neměl tu klapku. Tak jsem mu řekla, že ještě jednou přijde v takovém stavu, tak odcházím. Neuběhl měsíc a bylo to tu zas, tak když už usnul, zabalila jsem sebe, malou a odjela pryč, sice v noci, ale kamarádka mi dala azyl.

Ráno zjistil, že jsem pryč. Nevěřil tomu, dokud jsem to neudělala. Omluvil se, přišel za mnou, v klidu jsme si promluvili a teď už 5 let normálně fungujeme a pokud jde o jeho pití, pivo si dá o víkendu doma a když vyrazí s kamarády někam na tah, tak buď u někoho přespí, nebo přijde domů a je jak beránek :lol: Sice sotva chodí, ale za malou nechodí, aby ji nebudil, nedělá bordel, mě plácne po zadku, jakou má hezkou ženskou a v zápalu boje usne.

To máš jen tak pro představu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat