Přítel po mě chce divný věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 19:17
Přítel po mě chce divný věci

Ahojte, hned v prvé řadě bych chtěla říct, že nejsem žádný troll (ostatně admin určitě vidí můj status Závislačky) ačkoliv chápu že se to může zdát, protože teď řeším následující „problém“:
S přítelem spolu jsme asi půl roku, není to láska jako trám ale je nám spolu dobře, máme hodně společných zájmů a v sexu nám to perfektně klape. Jenže teď za mnou přišel s tím, že by si přál abych ho vyloženě o**** já, asi nějakým připínacím dildem nebo jinak si to neumím představit 8o plus že ho hrozně vzrušuje představa toho, že bych mu olizovala anal…
On je teď pracovně pryč ještě na pár týdnů (žijeme v USA a on je místní), takže to teď řešíme vesměs po zprávách, což mi dává čas se na to připravit… Také z něj vyšlo že se mu líbí jeden typek z posilovny do které chodíme a občas má fantazie o trojce s ním.
Já k tomu nemám negativní postoj, ráda zkouším nové věci ale bojím se co od toho čekat, jak to dělat a jestli má někdo nějaké rady tipy triky? Jak se uvolnit a podobně a hlavně mám strach z toho, že pak už přítele neuvidím jako může po svém boku ale jako svoji děv** :?
Taky jsem to asi potřebovala hlavně někam napsat, možná najít uklidnění že přítel není nějaký úchyl a podobně…

Anonym asi naprosto chápete :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3896 příspěvků 14.03.18 19:20

Pritel je bi. Pokud ti to nevadi, v poradku.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 14.03.18 19:22
@jannina1 píše:
Pritel je bi. Pokud ti to nevadi, v poradku.

No… Minimálně k tomu má sklony :mrgreen:

HayLin
Stálice 56 příspěvků 14.03.18 19:23

Je doba ve ktere se zkousi ruzne veci a tohle. l mi neprijde uz ani trochu divne :D jen asi me by vic vyhovovalo kdyby mu to delal ten chlap nez ja s umelym dildem. uz to nekdy predtim delal? jestli jo tak by to mohlo byt fajn, i pro tebe. mit dva chlapy najednou :lol: zkus a uvidis, jestli se ti to nebude vubec libit, tak mu to proste povez, do niceho se nenut.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 14.03.18 19:26

Tvůj přítel je evidentně bi. Mně teda to, co požaduje s dildem a lízáním análu zas tak zvrhlý nepřijde, ale co mi přijde zvrhlý, je trojka s tím klukem z posilovny. Většinou chce chlap trojku s dvěma holkama, a holka chce trojku s dvěma kluky. Jako tady bych se asi spíš obávala trochu nemocí, toho, jestli už si to třeba v minulosti nerozdával jen s klukama (aids, syfilis, kapavka, chlamydie, přeci jen v gay komunitě jsou tyto nemoci častější). a pak je otázkou, jestli když je bi, tak jestli miluje holky i kluky stejně, aby se třeba do toho kluka nezamiloval.

Káťa19
Kelišová 6052 příspěvků 37 inzerátů 14.03.18 19:27

No kazdy takove veci urcite nezkousne :nevim: tezko rict co je normalni, pro kazdeho je hranice jinde. Kazdopadne je bisexual.

Anonymní  14.03.18 19:27

Nevidím na tom nic špatného. Přítel ma taky tohle rad a je mu to prijemne. A to na mě vybalil až po roce vztahu.
Smele do toho…v sexu se meze nekladou. Prosím o zachování anonymity. P.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 14.03.18 19:27

Jen abys v té trojce nakonec nebyla navíc :mrgreen:.

Anonymní  14.03.18 19:32

No mně tvrdil, že takovéhle extravagance ještě s nikým nedělal, že jsem první komu se s tím svěřil. To s tím dalším chlapem to doufám že zůstane dál jen jako fantazie :lol: do toho bych se asi už nepřemohla.. On je celkově hodně naruzivy a hodně graficky expresivní když dojde třeba na sexting.

Markéta80
Hvězda diskuse 38244 příspěvků 14.03.18 19:34
@Anonymní píše:
No mně tvrdil, že takovéhle extravagance ještě s nikým nedělal, že jsem první komu se s tím svěřil. To s tím dalším chlapem to doufám že zůstane dál jen jako fantazie :lol: do toho bych se asi už nepřemohla.. On je celkově hodně naruzivy a hodně graficky expresivní když dojde třeba na sexting.

když už o něm tak mluví tak to jistě nezůstane jen jako fantazie. Pak tam budeš navíc a můžeš je přitom natáčet pokud teda kolega bude mít zájem o sex s chlapem :mrgreen:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 2797 příspěvků 14.03.18 19:35

A já už myslel, že to bude další téma o úklidu v domácnosti, když jsem viděl to „chce po mě divné věci“ :jazyk: :mavam:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 14.03.18 19:36
@Bandii píše:
Jen abys v té trojce nakonec nebyla navíc :mrgreen:.

Tak přesně z tohoto bych měla největší obavy. :lol: zbytek mi přijde v poho. :)

Anonymní  14.03.18 19:36

Tak v ty trojce bys byla asi navic. To dildo by mi nevadilo. lizani analu teda osobne nemusim ani ja jemu, ani on me.ale je to o tom, co vyhovuje vam dvema.

Anonymní  14.03.18 19:40

Já si myslím, že ze strachu z odmítnutí a případné ostudy se chlapíka z posilovny ptát nebude, navíc se s ním znám a je na ženy :roll:
Myslíte že pak přijde zase oběť jiná? Nebo to může být teď jen nějaký příval nevybourenych let.

Anonymní  14.03.18 19:41

Jsme oba dost mladí, 22 a 23

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama