Jsem po porodu a přítel nemá na nás čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 18:31
Přítel po porodu nemá na nás čas

Jsem měsíc po porodu a přítel furt někde „lítá“.
Žádala jsem ho před porodem aby semnou byl aspoň dva týdny doma, snad chápete proč, že by mi pomohl, psychicky nebo i s malou, třeba přebalit, vykoupat atd a taky kvůli tomu že je to první dítě a chci aby si tyto první dny a týdny pamatoval…
Bohužel jsme se začali čím dál víc hádat, hádali jsme se i dřív a máme problémy v důvěře, nevěří mi, je na mě občas dost hnusný ale teď je to mnohem horší, psychicky mě to ničí, nevím co dál a přítel je většinou někde pryč..
První týden byl v práci od rána až do večera, takže jsem na vše byla sama.
Hned druhý den co jsme dojeli z porodnice šel chlastat a došel nad ránem, teď zas, od čtvrtka a celý víkend jen pije. A jen se hádáme a nedokáže pochopit že chci aby byl semnou. Prý jsme ale spolu furt.
Myslíte jestli to má cenu? Už delší dobu přemýšlím nad rozchodem a teď se to jen stupňuje. Všechno obrací proti mě, že on se snaží, jenže dojde dom, pomůže mi vykoupat malou a pak hned se sebere a jde do hospody. Taky jsem si myslela že když se hádáme a říkám mu jak mě to ničí že se bude snažit to zlepšit, víc se mi bude věnovat ale hospoda je přednější. A jeho odpověď prý se hádám jen já a že neví jak to zlepšit. Příjde mi že ho nezajímáme. Jaký na to máte názor? :( jsem v koncích, začínají na mě lézt deprese, nemám na nic náladu, chuť k ničemu…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martassek
Kecalka 423 příspěvků 20.07.19 18:39

A do tohoto jste si pořídili dítě? :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 20.07.19 18:46

A proto jste si pořídili mimíska, promin ale ted jsi v šestinedělí předpokládám že jste mladí hodně mladí po šestinedělí uvidíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 18:46

Udělej to co si myslíš že pro tebe a miminko nejlepší očividně asi rozchod. Přeji hodně štěstí :kytka:

Drštička
Nováček 9 příspěvků 20.07.19 18:47

No to tě asi miluje :lol: :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 18:47

@Martassek Když jsme si řekli že si jí necháme tak to bylo vše úžasné. Hádky začly během těhotenství…

miska2410
Stálice 65 příspěvků 20.07.19 18:49

Ahoj pokud chceš o tom hlouběji napsat napiš mi soukromou zprávu :hug:

Petula306
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 20.07.19 18:50

Že je buran je jedna věc, ale většina chlapů není z mimin poprděná. Bojí se je chytnout, nechtějí třeba přebalit. To je normální. Dítě je pro ně super, až když je větší.

Drštička
Nováček 9 příspěvků 20.07.19 18:51

Každéj chlap ukáže svoji pravou tvář až je otcem.. No a buď je to nula k ničemu a nebo se ukáže jako super chlap… V tvým případě ho kopnu někam a je to..

Drštička
Nováček 9 příspěvků 20.07.19 18:52

Můj chlap když jsem byla po porodu se mohl že mě i s malyho úplně podělat pořád nas obskakoval a to dělá do teď :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 19:17

Muj manzel byl teda taky pred porodem a po porodu na pest, i jsme byli chvili od sebe, oni nekdy chlapi se s tou zmenou nedokazou tak vyrovnat… ted je synovi 6, manzel ho miluje, dychal by pro nej, kam se hrabe nase detstvi s tatou, maji uzasny vztah a tesi se na narozeni nasi holcicky kazdym dnem, jsem rada ze jsme to ustali ikdyz to byla nekdy divocina a myslim si, ze nam to ukazalo, jak by to nemelo byt a poucime se z chyb

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 20.07.19 19:32

No a co kdyby se třeba jeden večer staral on a ty šla do hospody? Však je to i jeho dítě ne?

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 20.07.19 19:43

Někdy ty chlapy nechápu první mimino chcou a pak radši utíká do hospody :nevim: můj jen co jsem porodila týden měl dovolenou a pak otcovskou dovolenou aby mohl být s námi co nejdéle doma

epsice
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 20.07.19 19:55

Zakladatelko a chodi do hospody kazdy den? Promin ale prijde mne ze spis i ty mas problem.dat tu smrst hormonu. Chlap se o nas teda staral, umel od zacatku koupat, prebalovat, i krmil kdyz jsem zrovna spala ( syn treba 5 noci nespal tak uz jsme pak drzeli sluzby a stridali se u nej). Ale je dost pracovne vytizeny takze to bylo stejne z 95% na mne. Z porodnice jsem jela se znamou protoze manzel byl v praci, na kontrolu nas vezl tchan protoze manzel nebyl schopny po zapijeni :grin: je to chlap. Nemuzes po nem chtit ze za tebe bude dite obstaravat.

lachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 20.07.19 20:02

A jen ze zvědavosti, proč jste si pořídili dítě, kdyz vám to neklapalo už před tím? Fakt nechápu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama