Přítel popřál k narozeninám své ex

Anonymní
2.4.17 18:49

Přítel popřál k narozeninám své ex

Holky, přijde vám normální, aby váš přítel psal k narozeninám své ex, i když spolu nejsou v kontaktu?

S jeho bývalou přítelkyní jsem chodila na střední, a když mi FB napsal, že má narozky, tak jsem jí ze slušnosti popřála. Před chvílí jsem si šla poslat životy na hru přes přítelův profil (podotýkám, že o tom věděl) a tam chat s jeho bývalou (kterou nemá ani v přátelích na FB a nejsou ani nijak v kontaktu), že jí přeje všechno nejlepší k narozeninám, a že doufá, že si narozky užije a oslaví je podle svých představ. Když jsem se ho zeptala, proč jí psal, tak mi řekl, že jen tak… Tak jsem mu řekla, že až bude mít můj ex narozky, taky mu taky napíšu… no, nelíbilo se mu to.

Cítím se teď nějak poníženě… Beztak si teď ona říká, že ještě stále na ni myslí, když ví, že má dnes narozky. Nebo jsem až moc velká citlivka? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
957
2.4.17 18:52

Jsi citlivka. Ja si taky s bývalým přeju k narozeninám. Nic na tom přece není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12183
2.4.17 18:52

No a? Byla nejaky cas soucasti jeho zivota. Tak proc by najednou delal, ze ji nezna? Vzdyt ji jen pres FB popral k narozeninam. Kolik ti je let, ze silis z takove prkotiny? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.17 18:54
@Maden píše:
Jsi citlivka. Ja si taky s bývalým přeju k narozeninám. Nic na tom přece není.
@cecetka píše:
No a? Byla nejaky cas soucasti jeho zivota. Tak proc by najednou delal, ze ji nezna? Vzdyt ji jen pres FB popral k narozeninam. Kolik ti je let, ze silis z takove prkotiny? :nevim:

Jde mi spíš o to, proč to udělal, když si za tu dobu (5 let) k narozeninám nikdy nepřáli…

• Citovat
  • Nahlásit
69306
2.4.17 18:56

Že jí popřál k narozkám, na tom nic není, že se mu nelíbí, že by tys popřála také svému ex, s tím bych ho poslala někam, nějaký dvojí metr, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23222
2.4.17 18:57
@Anonymní píše:
Jde mi spíš o to, proč to udělal, když si za tu dobu (5 let) k narozeninám nikdy nepřáli…

Jsi si tím jistá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12183
2.4.17 18:58
@Anonymní píše:

A jak to vis, ze ji nikdy k narozeninam nepral? Neres to, zbytecne se uziras a trapis. Mysli na prijemne veci a uzivejte si hezke chvile. Proc si je kazit takovou blbinou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
2.4.17 18:58

Já třeba nejsem se svým ex 2 roky a i přesto mi vždy napíše k Vánocům, svátku a narozeninám. A nehledám za tím, že by na mě nějak myslel či podobně, prostě si vzpomene, když jsme spolu strávili nějaký čas… Takže klídek on to zas tak neřeší, že ji napsal, ale na druhou stranu je asi žárlivý na tvé ex, muži no ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.17 18:59
@terinka4444 píše: Že jí popřál k narozkám, na tom nic není, že se mu nelíbí, že by tys popřála také svému ex, s tím bych ho poslala někam, nějaký dvojí metr, ne?
O to víc mě to dostalo…
@hanka.br. píše:
Jsi si tím jistá?

Proč bych nebyla?

• Citovat
  • Nahlásit
29
2.4.17 19:00
@Anonymní píše:

Třeba přáli a ty to nevíš :D nijak bych to nehrotila, já třeba vymýšlela svému příteli text, když přál svý ex k narození miminka, a to s ní taky není nijak v kontaktu ;) a věřím tomu že na ni nijak nevzpomíná protože věřím jemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23222
2.4.17 19:00
@Anonymní píše:
Proč bych nebyla?

Protože to přece nemůžeš vědět, jestli jí přál nebo ne. Nebo mu lustruješ profil a mobil nějak pravidelně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
2.4.17 19:01
@Anonymní píše:

To nemůžeš vědět. A i kdyby… Nebuď zarliva furie :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.17 19:01
@hanka.br. píše:
Protože to přece nemůžeš vědět, jestli jí přál nebo ne. Nebo mu lustruješ profil a mobil nějak pravidelně?

Přítel si profil na FB udělal přednedávnem a její telefon určitě nemá.

• Citovat
  • Nahlásit
957
2.4.17 19:02
@Anonymní píše:
Přítel si profil na FB udělal přednedávnem a její telefon určitě nemá.

No tak ted na ni ma kontakt, tak ji popřál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23222
2.4.17 19:04
@Anonymní píše:
Přítel si profil na FB udělal přednedávnem a její telefon určitě nemá.

Asi to bude ten důvod, proč ji popřál právě letos. Nebo jí chce zpátky a hledá způsob, jak se s ní sblížit. Tohle vysvětlení jsi chtěla slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama