Přítel pořád mluví o matce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 22:49
Přítel pořád mluví o matce

Ahojte můj přitel je jedináček otce má již, po smrti :( a má už jen matku a mě jako svou přitelkyni Jeho matka bydlela dřiv snim v jednom bytě Mamánek Ted jeho matka bydlí se svoji matkou v domku MAMA HOTEL :think:.Přitel si každý den se svou matkou volá a navštěvuji se :nevim: A přitel mi pak vypraví jaký to bylo když bydlel s mamou atd Je to hrůza, my Dvě spolu dobré vztahy nemáme Ona chodí k nám domů, když já jsem v práci aby u nas mohla uklizet a předělávat si byt podle svého obrazu. I když jsem ji řikala že si to nepřeju Vysměje se mi a řekne, že mě nebude poslouchat Děla jak ji ubližuji stěžuje si mému přiteli, jak jsem hrozná apod označuje mě slovem NĚKDO. Ke mě v mé přitomnosti se chová mile zdvořile, ale za rohem??? :pocitac: přitel ji furt omlouvá, že to myslí dobře apod. :zed: mám pocit jako by nas chtěla rozeštvat a mit pak syna jen pro sebe. Nechci sni soupeřit chci si stanovit jasne hranice aby nam doma neuklizela, aby mě nepomlouvala Ale nevim jak?? Já ji většinou ignoruji a udržuji si od ni odstup.Na ulici když mě potká dělá že mě nezná Ale doma to je ťuțu ňuňu Chyba je, že si i tykáme, chtěla bych ji začit vykat protože mě sere, a ja ji zjevně také. Neustále mě obchazí, a dělá věci za mými zady. Uklid bytu leze až do skříní apod Když jede z práce domů tak ji denně přitel. musi vozit autem 500 Metru k baráku Přitel se poté vrátí po hodině domu stim že, si s matkou povidal v Autě, kde mu dává klíny do hlavy apod Tchyně chodí často i ke mě do práce, a přinese synovi kapičky do nosu na rymičku. Pracuji v obchodě, takže kolegyně jen žasnou, a diví se, co to je zač, když svému synovi mi do práce, pro něj nosi kapičky na rýmu :pocitac: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 24.01.19 22:53
@Anonymní píše:
Ahojte můj přitel je jedináček otce má již, po smrti :( a má už jen matku a mě jako svou přitelkyni Jeho matka bydlela dřiv snim v jednom bytě Mamánek Ted jeho matka bydlí se svoji matkou v domku MAMA HOTEL :think:.Přitel si každý den se svou matkou volá a navštěvuji se :nevim: A přitel mi pak vypraví jaký to bylo když bydlel s mamou atd Je to hrůza, my Dvě spolu dobré vztahy nemáme Ona chodí k nám domů, když já jsem v práci aby u nas mohla uklizet a předělávat si byt podle svého obrazu. I když jsem ji řikala že si to nepřeju Vysměje se mi a řekne, že mě nebude poslouchat Děla jak ji ubližuji stěžuje si mému přiteli, jak jsem hrozná apod označuje mě slovem NĚKDO. Ke mě v mé přitomnosti se chová mile zdvořile, ale za rohem??? :pocitac: přitel ji furt omlouvá, že to myslí dobře apod. :zed: mám pocit jako by nas chtěla rozeštvat a mit pak syna jen pro sebe. Nechci sni soupeřit chci si stanovit jasne hranice aby nam doma neuklizela, aby mě nepomlouvala Ale nevim jak?? Já ji většinou ignoruji a udržuji si od ni odstup.Na ulici když mě potká dělá že mě nezná Ale doma to je ťuțu ňuňu Chyba je, že si i tykáme, chtěla bych ji začit vykat protože mě sere, a ja ji zjevně také. Neustále mě obchazí, a dělá věci za mými zady. Uklid bytu leze až do skříní apod Když jede z práce domů tak ji denně přitel. musi vozit autem 500 Metru k baráku Přitel se poté vrátí po hodině domu stim že, si s matkou povidal v Autě, kde mu dává klíny do hlavy apod Tchyně chodí často i ke mě do práce, a přinese synovi kapičky do nosu na rymičku. Pracuji v obchodě, takže kolegyně jen žasnou, a diví se, co to je zač, když svému synovi mi do práce, pro něj nosi kapičky na rýmu :pocitac: :zed: :zed:

A zůstáváš s ním proč? Skvělej sex?

Meredithx
Stálice 87 příspěvků 24.01.19 22:57

Největší problém pořád nevidím v té ženské ale v tom příteli, který toble nevidí a očividně je takto spokojen.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 23:01

Dala bych ruce od toho pryč a nebo bych na tvém místě nahrála na telefon, jak s tebou mluví, když u toho není přítel.

Meredithx
Stálice 87 příspěvků 24.01.19 23:07

Také bych tchýně zacala znovu vykat, mě by to nebylo příjemné, když bych věděla, že o me neco trousí a pretvařuje se.

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 24.01.19 23:11

Já mám pocit, že některý ženský podstoupí na začátku vztahu lobotomii. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, co všechno jsou schopný a ochotný snášet…

smradoch75
Stálice 82 příspěvků 24.01.19 23:12

zdrhej 8o

bjitka123
Kecalka 231 příspěvků 24.01.19 23:14

Nemáte spolu děti, šla bych od toho. Časem to bude horší a horší, už teď k vám do bytu chodí, jako domů, co bude, až budete mít dítě? Tchýně se bude do všeho montovat, hlavně do výchovy, bude dítko " zachraňovat", aby se před ním udělala hezkou, atd… Přítel se samozřejmě bude stavět na stranu své milované maminky. Stres a nervy na denním pořádku, takový život fakt nechceš.

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 24.01.19 23:17

Z jakeho duvodu ma klice od vaseho bytu? 8o

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 24.01.19 23:39

A proč sním jsi?Ti někdo vyluxoval mozek? :roll: :nevim:

ivculka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 24.01.19 23:59

Uteč! I kdyby byl přítel jinak úplně super úžasný, mluvím z vlastní zkušenosti, za ty nervy to potom nestojí. Neustále bude s vámi, mezi vámi a budes to denně rešit. On to nikdy nepochopí a nakonec budeš špatná ty. Najdi si chlapa, u kterého budeš na prvním místě ty :hug:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 25.01.19 01:10

A stojí mu ? Nemá oidipák jak prase ?

kacakaca
Závislačka 2657 příspěvků 25.01.19 03:50

Chapu, ze se stara o matku, kdyz ji zemrel manzel. Ale tohle se nezmeni. Bud v tom prozijes cely zivot (jeji), nebo si zarid bydleni jinde a rozluc se. Zadne navraty.

Aotearoa
Kelišová 5114 příspěvků 25.01.19 04:40

8o To je psycho.

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 25.01.19 05:39

Jak dlouho jste spolu? Proc jsi s nekym takovym zacala bydlet? Tohle prece musis videt od sameho zacatlu. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >