Přítel pořád řeší moje věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:08
přítel pořád řeší moje věci

Ahoj jsem se chtěla zeptat, jestli ste se s tím setkaly - začíná mi to hodně vadit.
Přítel pořád řeší moje věci - jako problémy, starosti. ze začatku mi to až tak nevadilo, rozchod s předchozím byl hodně zlý a přítel byl ucho, utěšoval, radil a tak. jenže dál se to neposunulo, ani po roce.
nebo třeba problémy s kámoškou - sotva se zmíním, on hned mi napíše nějaký elaborát, vytiskne to, předčítá mi to, musím to poslouchat, pak mi to dá, že si to mám nechat a kámošce to přečíst anebo poslat.
Naposled řešil moje problémy s nájemníky v mém bytě - ti mi dluží za dva měsíce - a zase - jen jsem se zmínila, už zase napsal dlouhou sms a pak čtyřstránkový elaborát, co jim mám odepsat, něco zkopíroval na inetrnetu, červeně tam k tomu vždycky vyznačí svoje komentáře anebo poznámky, jak to mám udělat. Říkala jsem mu, ať mi to nepíše, ale že prý mi to pošle (byl v práci) a pak jsem večer zase musela poslouchat předčítání a co a jak mám dělat.

Je to normální? myslím si, že jsem docela samostatná a svoje věci si umím řešit, že se mu občas zmíním o něčem je asi normální, on se pořád vyptává, co je nového, případně když radši nic neříkám, tak vytahuje staré věci (zase moje). nějak mi to dost začíná vadit, jak mi to linkuje. už mu nemám ani chuť říkat, co se děje, ale to je začátek konce asi… taky okamžitě ty lidi najde na internetu a lustruje je, mám pocit totálního sledování.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:19

To zní, jak kdyby neuměl žít a neměl co dělat ve svém životě, že potřebuje žít ten tvůj. Pokud byloženě nežádáš o radu, je to divné a já bych se svojí choleričností už asi pěkně ječela :D Řekla jsi mu, že řeší jen Tebe? Nebo řeší takto s tebou i sebe?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:22
@Saatine píše:
To zní, jak kdyby neuměl žít a neměl co dělat ve svém životě, že potřebuje žít ten tvůj. Pokud byloženě nežádáš o radu, je to divné a já bych se svojí choleričností už asi pěkně ječela :D Řekla jsi mu, že řeší jen Tebe? Nebo řeší takto s tebou i sebe?

Přesně jsi to odhadla - jde do práce, pak z práce, pak sedí u PC a u TV. Sebe neřeší, nebo jen málo. Ani tak úplně nemá co. Stýká se jen se sestrou a její rodinou, rodiče už nemá.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 18:24

Začni řešit jeho úplně stejný způsobem aby viděl jaký to je

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:25

A ještě předpokládá, že má ve všem pravdu u těch rad, že. První krok asi bude mluvit, říci mu to, že bys ráda řešila své věci sama, že nepotřebuješ tolik péče. Strašně se ho ale dotkneš a bude ukřivděný. Pak bych mu zkusila najít něco co mu zaměstná hlavu, prátelé, koníčky. Teda jen jestli Ti to za to stojí :) Přeci jen, bude to od tebe chtít trošku námahy.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18810 příspěvků 23.12.16 18:28

Asi, po zkušenosti, bych mu nic neříkala.
Pokecat si, postěžovat si, to můžeš třeba s kamarádkou.
A když už si s ním rok a nic, tak bych ho vyměnila za nějakého lepšího.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18593 příspěvků 23.12.16 18:29
@Anonymní píše:
Přesně jsi to odhadla - jde do práce, pak z práce, pak sedí u PC a u TV. Sebe neřeší, nebo jen málo. Ani tak úplně nemá co. Stýká se jen se sestrou a její rodinou, rodiče už nemá.

A takový chlap ti imponuje? To ti stačí?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:30

@jitka 11 Pokud s ním nemluvila, tak on ani neví, že jí to tak vadí, přestože to musí být fakt na palici.

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 23.12.16 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj jsem se chtěla zeptat, jestli ste se s tím setkaly - začíná mi to hodně vadit.
Přítel pořád řeší moje věci - jako problémy, starosti. ze začatku mi to až tak nevadilo, rozchod s předchozím byl hodně zlý a přítel byl ucho, utěšoval, radil a tak. jenže dál se to neposunulo, ani po roce.
nebo třeba problémy s kámoškou - sotva se zmíním, on hned mi napíše nějaký elaborát, vytiskne to, předčítá mi to, musím to poslouchat, pak mi to dá, že si to mám nechat a kámošce to přečíst anebo poslat.
Naposled řešil moje problémy s nájemníky v mém bytě - ti mi dluží za dva měsíce - a zase - jen jsem se zmínila, už zase napsal dlouhou sms a pak čtyřstránkový elaborát, co jim mám odepsat, něco zkopíroval na inetrnetu, červeně tam k tomu vždycky vyznačí svoje komentáře anebo poznámky, jak to mám udělat. Říkala jsem mu, ať mi to nepíše, ale že prý mi to pošle (byl v práci) a pak jsem večer zase musela poslouchat předčítání a co a jak mám dělat.Je to normální? myslím si, že jsem docela samostatná a svoje věci si umím řešit, že se mu občas zmíním o něčem je asi normální, on se pořád vyptává, co je nového, případně když radši nic neříkám, tak vytahuje staré věci (zase moje). nějak mi to dost začíná vadit, jak mi to linkuje. už mu nemám ani chuť říkat, co se děje, ale to je začátek konce asi… taky okamžitě ty lidi najde na internetu a lustruje je, mám pocit totálního sledování.

Jako normální zájem o problémy partnerky by byl jistě na místě, ale to co ty popisuješ, rozhodně normální není.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 23.12.16 18:46

Koukam, ze ten tvuj vi vsechno :mrgreen: :jazyk:.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 23.12.16 18:47

Normální mi to nepřijde a vadilo by mi to. Hele a jsou ty jeho rady aspoň k nečemu nebo jsou to jen nějaké nesmysly, co si přečte kdoví kde a pak si hraje na nejchytřejšího? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:52
@Liliana08 píše:
Normální mi to nepřijde a vadilo by mi to. Hele a jsou ty jeho rady aspoň k nečemu nebo jsou to jen nějaké nesmysly, co si přečte kdoví kde a pak si hraje na nejchytřejšího? :)

jakkdy a jakco se na internetu dočte :mrgreen:

vytištěné papíry mačkám a házím do koše, říkám mu, nepiš mi to - prý mi chce poradit, abych věděla, co mám dělat, nevadilo by mi, kdyby mi občas třeba něco vytiskl (zrovna u těch neplatičů by se to hodilo), ale proč tam píše ty komentáře a poznámky???

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 23.12.16 18:57

:D píšeš o mojem? Mám doma to samé. A chce to pevné nervy :lol:. Buď s ním zůstaneš i skrz jeho " chyby" nebo půjdeš dál. Dělám to tak, že si ho vyslechnu a udělám po svém. Ikdyz stále mluví jeho pravdu. Chce to pevné nervy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 19:02
@Dominika2016 píše: :D píšeš o mojem? Mám doma to samé. A chce to pevné nervy :lol:. Buď s ním zůstaneš i skrz jeho " chyby" nebo půjdeš dál. Dělám to tak, že si ho vyslechnu a udělám po svém. Ikdyz stále mluví jeho pravdu. Chce to pevné nervy.

mě by třeba nevadilo to probrat, proto mu to i říkám, protože další hlava může přinést další nápad, ale k šílenství mě přivádějí ty jeho elaboráty, muset to poslouchat, pak si to vzít a použít, protože ty komentáře jsou hrozné - pan všechno ví, všechno zná a všude byl a pak taky ten příkaz takhle to udělej, on se totiž pak několikrát ptá, jestli jsem to udělala tak, jak říkal, někdy řeknu pravdu že ne, někdy zalžu - to lhaní má výhodu - je pak klid :oops:

Fjodorka
Extra třída :D 11238 příspěvků 23.12.16 19:09

Dala bych mu přečíst Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. To je jak vystřižené z toho :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >