Přítel pořád sedí na sociálních sítích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 20:00
Přítel pořád sedí na sociálních sítích

Mám nového přítele, jsme spolu krátce, asi 8 měsíců, ze začátku mi hodně psal, nyní už málo, sporadicky, ale kdykoliv se podívám, kdy byl naposledy online, bylo to před pár minutama. Ze začátku jsem tomu nevěnovala pozornost, ale v posledních dnech to sleduju cíleně a je tam opravdu pořád, kdykoliv se podívám - během dne, rána, i večera - byl online před pár minutami. Co tam pořád dělá? Tvrdí mi, že si píše s kámošem, nebo bráchou, ale tomu se mi nechce věřit. Už mě to dost štve. Věnuje mi méně času a myslím, že má jinou holku. Máte některá zkušenost s dospělým chlapem, který by celé dny seděl na sociálních sítích a psal si s jinýma klukama? :think:

Reakce:
MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 14.04.19 20:03

A proč by si nemohl psát s kámošem nebo bráchou?
Tebe bych chtěla za přítelkyni. Kdybych měla řešit každé přítelovo “pípnutí” na telefonu, musela bych z toho zešílet.

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 14.04.19 20:09

A jak víš že tam sedí pořád? Já mám třeba messenger v mobilu, pořád aktivni, když na mě někdo najede vidí, že sem porad online, ale rozhodně tam nesedím celej den :D radim nebuď taková stíhačka, to ho dlouho bavit nebude.

arinecka
Kelišová 6131 příspěvků 14.04.19 20:09

Tak pokud je přihlášený na pc, tak stačí pohyb myší a je hned online i když tam není a nikomu nepíše, to samé u mobilu, koukám třeba sem ale na messengeru jsem online, takže to vypadá že tam jsem pořád :mrgreen: Proč ho tolik kontroluješ kdy byl naposledy online?

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 14.04.19 20:14

Třeba tam nedělá nic, jsem na FB často taky online, ale běží mi to jenom v pozadí a nic tam nedělám.. jenom mě nebaví to pořád odhlašovat a zase přihlašovat.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7321 příspěvků 14.04.19 20:20

1. pokud si aktivně nevypíná aplikace v mobilu, tak se to klidně může tvářit že je on-line, ačkoliv on tam není.

2. pokud máš pocit, že nemáš od partnera dostatek pozornosti, tak to fakt chceš řešit úplně jinak, než jeho šmírováním, vymýšlením jak tě podvádí a náslendé probírání těchto fantazií na sociálních sítích - emimino je sociální síť.

3. čím více žárlivých scén budeš předvádět, tím motivovanšjší bude koukat po jinejch.

https://www.grada.cz/…vladat-5288/

Ennny
Závislačka 3548 příspěvků 14.04.19 21:01

Já taky budím pocit že jsem neustále online, ale jen proto že mě to nebaví vypínat a zapínat.
A ty tam evidentně nejsi furt když to tak dobře víš že? :lol: ty jsi dobrá stíhačka a ikdyby jinou měl tak s tim stejně uděláš houby a ještě ho chvilku tak komanduj a jinou bude mít určitě :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 21:24

Scény mu nedělám, dokonce jsem se ho na to ani nezeptala (řekl mi to sám mezi řečí s kým si tam píše, to mě taky zarazilo, proč to řekl) a sleduju to opravdu až posledních pár dní, možná tak 3-4 dny a důvod k tomu mám proč to sleduji, ten ale není podstatný. Každopádně většina odpovídá, že se to že je online spíš pouze jeví, asi to každému přijde zvláštní, aby si s někým psal od rána do večera, chlap. Ženské to asi dělají, já občas s kamarádkama ano, ale chlapi, s tím jsem se ještě nesetkala, tedy pokud si nepíšou s novým objevem. Pokud se rozejdeme, tak s tím opravdu nic nenadělám a už jsem s tím i smířená, beru věci tak jak jsou. Ale ten pověstný ženský smysl mi napovídá, že to je tak jak se mi to jeví.

Chiquinquirá
Závislačka 2916 příspěvků 14.04.19 22:27
@Anonymní píše:
Scény mu nedělám, dokonce jsem se ho na to ani nezeptala (řekl mi to sám mezi řečí s kým si tam píše, to mě taky zarazilo, proč to řekl) a sleduju to opravdu až posledních pár dní, možná tak 3-4 dny a důvod k tomu mám proč to sleduji, ten ale není podstatný. Každopádně většina odpovídá, že se to že je online spíš pouze jeví, asi to každému přijde zvláštní, aby si s někým psal od rána do večera, chlap. Ženské to asi dělají, já občas s kamarádkama ano, ale chlapi, s tím jsem se ještě nesetkala, tedy pokud si nepíšou s novým objevem. Pokud se rozejdeme, tak s tím opravdu nic nenadělám a už jsem s tím i smířená, beru věci tak jak jsou. Ale ten pověstný ženský smysl mi napovídá, že to je tak jak se mi to jeví.

Ach kde jsou ty časy, kdy se psaly milostná psaníčka, čekání dlouhé dny na ten den, kdy s ním budu moct mluvit. Jasně tohle je dávno, ale není to tak dávno, co byly mobily mobilama - pouze sms a volání. Teď se mi zdá, že jsme hlídání na každém kroku. Musí druhá strana vědět o každém „prdu“ svého partnera. Nech ho dýchat. Já jsem on-line i teď i když si vypisuju s e-miminem :)

mersi45
Stálice 55 příspěvků 15.04.19 11:33

Ahoj, u mně to byl jeden z důvodů rozchodu. Chlap v 52 letech stále na síti a pak jsem zjistila, že si píše s kamarádkami i bývalými. Řekl mi to při odchodu, tušila jsem to a můj asi šestý smysl nezklamal, že tam není něco v pořádku a už nikdy bych takového chlapa nechtěla a ulevilo se mi, protože mi to vadilo a trápilo..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 11:49
@mersi45 píše:
Ahoj, u mně to byl jeden z důvodů rozchodu. Chlap v 52 letech stále na síti a pak jsem zjistila, že si píše s kamarádkami i bývalými. Řekl mi to při odchodu, tušila jsem to a můj asi šestý smysl nezklamal, že tam není něco v pořádku a už nikdy bych takového chlapa nechtěla a ulevilo se mi, protože mi to vadilo a trápilo..

Děkuji, jemu je taky blíž k 50. Nepřijde mi to normální a ano, vadí mi to. Děkuji za reakci :kytka:

Uslava
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 15.04.19 11:53
@Ou píše:
1. pokud si aktivně nevypíná aplikace v mobilu, tak se to klidně může tvářit že je on-line, ačkoliv on tam není.

2. pokud máš pocit, že nemáš od partnera dostatek pozornosti, tak to fakt chceš řešit úplně jinak, než jeho šmírováním, vymýšlením jak tě podvádí a náslendé probírání těchto fantazií na sociálních sítích - emimino je sociální síť.

3. čím více žárlivých scén budeš předvádět, tím motivovanšjší bude koukat po jinejch.

https://www.grada.cz/…vladat-5288/

Nebude mít čas koukat po jiných, když pořád kouká do mobilu. Vlastně ano, jedině tam taky může koukat. :D :D :D :potlesk:

Uslava
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 15.04.19 11:54
@Anonymní píše:
Děkuji, jemu je taky blíž k 50. Nepřijde mi to normální a ano, vadí mi to. Děkuji za reakci :kytka:
Čas mu velmi utíká. Za chvíli bude starý a bude se divit, jak ten čas utekl a on ani neví jak. Je ve vězení svého mobilu a neví o tom. 8)
Uživatel je onlinebětee
Kecalka 423 příspěvků 16.04.19 12:08

Mám mobily dva - a můžu ti říct, že sám sebe vidím"online" i když je jenom položený na stole a zaplý. Možná fakt o nic nejde a možná jo, musíš se zeptat, jinak se to nedovíš.

Váš příspěvek
Reklama