Přítel pořád v jednom kole

Anonymní
1.12.19 20:49

Přítel pořád v jednom kole

Dobrý večer,
Prosím o vaše názory. Jak byste se cítily ve vztahu, kdyby váš muž/přítel byl přes týden po-pá v práci 12ky. A o víkendu stále byl zapřažen. Pokaždé je něco ale pro příklad- přezouvání gum, nainstalování hry v pc kamarádovi, nákup se synem z předchozího vztahu, oprava na domě rodičů, kteří jsou staří, hraní počítačových her..Prostě neznám s ním v pohodě v neděli vstát, posnídat, procházka nebo nákup, společné vaření, třeba kino…Říkám si, jak dlouho to vydrží takové tempo, je mu už 40, chodíme spolu 2 roky, nebydlíme spolu, ale myslím si že i kdyby ano na jeho životním rytmu by se nic nezměnilo.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
1.12.19 20:53

Ja mam podnikatele, tez 12ctky a vikendy bud maka nebo chodi za kamarady hospody sporty atd. ma to tak hodne chlapu. nenadelam nic. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3736
1.12.19 20:54

No, mám doma stejný kousek. To je prostě nátura člověka, který prostě musí pořád něco dělat. Také mě to někdy štve, ale když to tady někdy čtu, jsem ráda, že se mi tady nikdo neválí celý den na gauči, nesedí v hospodě, či nehraje na PC jako malé děcko. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
1.12.19 20:57
@cverunka píše:
No, mám doma stejný kousek. To je prostě nátura člověka, který prostě musí pořád něco dělat. Také mě to někdy štve, ale když to tady někdy čtu, jsem ráda, že se mi tady nikdo neválí celý den na gauči, nesedí v hospodě, či nehraje na PC jako malé děcko. :mrgreen:

Hráči počítačových her jsou většinou lidé 30+, ty kousku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
1.12.19 20:58
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Prosím o vaše názory. Jak byste se cítily ve vztahu, kdyby váš muž/přítel byl přes týden po-pá v práci 12ky. A o víkendu stále byl zapřažen. Pokaždé je něco ale pro příklad- přezouvání gum, nainstalování hry v pc kamarádovi, nákup se synem z předchozího vztahu, oprava na domě rodičů, kteří jsou staří, hraní počítačových her..Prostě neznám s ním v pohodě v neděli vstát, posnídat, procházka nebo nákup, společné vaření, třeba kino…Říkám si, jak dlouho to vydrží takové tempo, je mu už 40, chodíme spolu 2 roky, nebydlíme spolu, ale myslím si že i kdyby ano na jeho životním rytmu by se nic nezměnilo.

víš co ten program „vstat snidane nakup prochazka---“ to je tak dobrý pro duchodce… ale pro mladýho chlapa je to strasna predstava! ja jsem matka 2deti aje mi 40 a i pro mne je toto strasna predstava!! miluji být stale „v akci“ a když nahodou nic není tak si taky neco naplanuju jen abych nemusela „v klidu snidat“…na to bude cas v duchodu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
1.12.19 20:58
@Alkata píše:

To mě je docela jedno, kolik jim je. Tato náplň volného času je pro mě prostě infantilní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13160
1.12.19 21:00

@Alkata hmmm, musím říct manželovi, že mu je 30+. Bude rád :mrgreen: :mrgreen:
A ne všichni hráči PC her u toho sedí od rána do večera. I když zrovna dnes jsme takový válecí den měli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 21:00
@cverunka píše:
To mě je docela jedno, kolik jim je. Tato náplň volného času je pro mě prostě infantilní. :nevim:

Tak jestli nesleduješ Ordinaci či Ulici a podobné srajdy… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49209
1.12.19 21:07
@axelina píše:
víš co ten program „vstat snidane nakup prochazka---“ to je tak dobrý pro duchodce… ale pro mladýho chlapa je to strasna predstava! ja jsem matka 2deti aje mi 40 a i pro mne je toto strasna predstava!! miluji být stale „v akci“ a když nahodou nic není tak si taky neco naplanuju jen abych nemusela „v klidu snidat“…na to bude cas v duchodu :mrgreen: :mrgreen:

nemyslim, ze pro duchodce ….to je proste klidnejsi povaha a vekem se to zasadne nemeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
1.12.19 21:10
@nakreslenypanacek píše:
Tak jestli nesleduješ Ordinaci či Ulici a podobné srajdy… :mrgreen:

Jsem se dotkla hráče? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 21:14
@Anonymní píše:
Ja mam podnikatele, tez 12ctky a vikendy bud maka nebo chodi za kamarady hospody sporty atd. ma to tak hodne chlapu. nenadelam nic. :roll:

A myslíš si, selským rozumem že tento typ chlapa je pro vztah? Vždyť kdyby bydlel s matkou nebo měl hospodyni a měl vypráno navařeno uklizeno, vyšlo by to nastejno. Asi se ani neptám, jestli se cítíš partnersky naplněná..
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
6157
1.12.19 21:16
@Alkata píše:

Mě frajer hrát v každý volný chvilce pc hry tak si myslím něco o pubertakovi bez přátel. Je mi jedno kolik jim je, ale doma bych to nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
1.12.19 21:20
@Anonymní píše:
A myslíš si, selským rozumem že tento typ chlapa je pro vztah? Vždyť kdyby bydlel s matkou nebo měl hospodyni a měl vypráno navařeno uklizeno, vyšlo by to nastejno. Asi se ani neptám, jestli se cítíš partnersky naplněná..
Zakladatelka

Když zvládneš to, že prostě nebude pořád s tebou všude tajtrlíkovat, tak pro vztah je. Můj muž sice docela často není k dispozici, ale tím jak je akční, není pro něho nic problém. Vyrazit kamkoli, naplánovat výlety, dovolené, turistiku, nabalit děti a vyrazit s nimi někam… Má to jiné benefity. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49209
1.12.19 21:32
@Natálka26 píše:
Mě frajer hrát v každý volný chvilce pc hry tak si myslím něco o pubertakovi bez přátel. Je mi jedno kolik jim je, ale doma bych to nechtěla.

a kdyz mas hry na mobilu, je to nejaky rozdil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
1.12.19 21:34
@Venetia píše:
a kdyz mas hry na mobilu, je to nejaky rozdil?

Ne, není to rozdíl, proto žádné hry na mobilu s mužem nemáme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama