Přítel pořád zapomíná věci, převážně klíče, peněženku a mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

destik
Kecalka 102 příspěvků 09.05.18 18:26
Přítel pořád zapomíná věci, převážně klíče, peněženku a mobil..

Existuje na to lék? Četla jsem Zázračný úklid. Tam radí vyndavat to vše každý den na jedno místo. Jenže když si nevzpomene, aby si to vyndal z kapes, jak si může vzpomenout, kde to nechal :lol: :lol: :lol:
Nálepky na něj, na vstupní dveře. Nebo přivázat do bundy na provázek, jak jsem mívala v dětství rukavice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak už fakt nevím :mrgreen:
Je to moje zlatíčko zapomínavý.

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 386 inzerátů 09.05.18 18:30

U některých obzláště mužů je to obvyklé, bohužel k tomu bývají vrozené vlohy. Věkem se to často horší :-( Jediné co bych zkusila, je cvičit paměť, nebo návštěva lékaře a konzultace s odborníkem, zda nejde o nějakou léčitelnou nemoc.

novakova.t
Závislačka 3009 příspěvků 09.05.18 18:30

Pokud to je i zavaznejich věcech tak bych se poradila s lékařem. Aby pak nzapominal kde zaparkoval nebo kde je… :think:

Petra67
Kecalka 228 příspěvků 09.05.18 18:35

Jee, tema presne pro me :lol: :lol: mam takoveho doma, 38 let a ja uz jsem si pro sebe pondeli oznacila za „klasicke pondeli“, kdyz mi bezne po odjezdu vola, ze nechal doma klice, mobil, kartu do prace a jestli mu to nedonesu dolu, ze jede zpatky :lol:…a to ma celkem vyznamnou manazerskou pozici v praci :D :lol:

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 09.05.18 18:36

Tak já též zapomínám úplně všechno a abych nezapomněla klíče/mobil/pe­něženku, tak jsem se naučila si to dávat vždy na stejné místo. Prostě vím, že mám klíče vždy na věšáku, když někam jdu, tak si je dám do té a té kapsičky v kabelce. Jinou radu nemám :think:

Russet
Echt Kelišová 8396 příspěvků 09.05.18 18:42
@destik píše:
Existuje na to lék? Četla jsem Zázračný úklid. Tam radí vyndavat to vše každý den na jedno místo. Jenže když si nevzpomene, aby si to vyndal z kapes, jak si může vzpomenout, kde to nechal :lol: :lol: :lol:
Nálepky na něj, na vstupní dveře. Nebo přivázat do bundy na provázek, jak jsem mívala v dětství rukavice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak už fakt nevím :mrgreen:
Je to moje zlatíčko zapomínavý.

Když odemkne, má si dát klíče zpět do tašky, co běžně nosí. Peněženku má mít stále na stejném místě v tašce. Když zapomene mobil doma, nic se neděje, ne? Dřív mobily nebyly a taky jsme žili :nevim:

Uživatel je onlineOplatečka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 09.05.18 18:53

Jako u nás, manžel, 42 let, pozice s potřebou logického myšlení, což opravdu má…klíče jsou ranní klasika, hlavně od auta, já si svoje dávám stále na stejne misto takže zatimco odjíždím, on teprve hledá klíče od svého aby v něm mohl hledat klíče od služebního :D jednou jsem je našla uprostřed zahrady v trávníku..nebo jednou jsme se vraceli 40km protože nechal mobil někde na lavičce, kupodivu tam stále byl…o peněžence se ani nebavim…myslím že lepší to už nebude :nevim:

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 09.05.18 18:58

@Oplatečka Já mám též práci, kde je potřeba logické myšlení a hlavně i zodpovědnost. Mám podezření, že všechnu svoji logiku a paměť nechávám v práci, takže na doma mi moc nezbyde :D Třeba to má manžel taky tak D:

destik
Kecalka 102 příspěvků 09.05.18 19:05

No, zkoušela jsem i třeba našim kdysi koupit pípák. Že když písknou, že se jim ozve. Akorát že to pískalo i když jen mamka mluvila nahlas nebo se smála. To by to tu taky mohlo pípat pořád :D

laducha
Generální žvanilka 21202 příspěvků 09.05.18 19:12

Mladší syn je stejný, ještě nikdy neodešel z domu napoprvé. Se zbytkem rodiny se vsázíme, jestli se pro něco vrátí jednou nebo víckrát :mrgreen: Když chodil do školy, běžně si zapomínal vzít aktovku, když měl náhodou papuče i aktovku, tak neměl pouzdro, žákovskou, svačinu, sešity…
A ještě je samý úraz, nastoupil v listopadu do práce, v prosinci byl šít ruku, leden až duben marodil, měl pracovní úraz, a teď byl doma 3 dny s vyvrtnutým kotníkem 8)

destik
Kecalka 102 příspěvků 09.05.18 19:24

To je drsné. Také jsme měli skvělý den na stavbě. V jeden den přirazil přítelovi jeho taťka prst profilem o zeď, pak si přítel špatně stoupl na podlážku, co měli jako ochoz na kozách, shodil laser a vzal sebou i část stropních profilů. A večer, když jsme se po těžkém dni jeli k jeho taťkovi umýt, tak uklouznul ve sprše, rozsekl si loket docela hluboko a týden nosil límec, protože si hnul s krkem jak se tam zlomil. Chudák, už toho měl dost.
Po čtrnácti dnech mi volal do práce, že pod ním praskly štafle. Má 80 kilo a je to vysoký hubeňour.
Ale naštěstí je fit a v pořádku už. Zapomínal už dřív než se švihnul do hlavy ve sprše. Toho už se asi nezbavíme :D

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 10.05.18 09:35

@destik mého kluka - ano je to dítě, vyléčilo to, že 2× zapoměl DOMA klíče a pak musel od 1 ro 5 čekat, až přijdem z práce.. od té doby je klid :lol:

destik
Kecalka 102 příspěvků 13.05.18 17:36

:)) asi je potřeba je v tom nechat :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama