Přítel posílá svoje nahé fotky cizí ženě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
25.1.22 18:36

Přítel posílá svoje nahé fotky cizí ženě

Dobrý večer.. O víkendu za mnou přijel přítel, známe se dlouho asi 5 let, byli jsme nejdřív kamarádi, ale až před 4 měsíci jsme si začali intenzivněji psát a dali se dohromady.. Každý bydlíme sám v jiném městě, takže se vídáme asi tak jednou za 14 dní. Teď o sobotě všechno bylo zalité sluncem, až na noční pipnutí přítelova mobilu.. Tam jsem se dozvěděla věcí, které bych radši ani vědět neměla, ale stálo se. Posílá cizí ženě (údajně přítelkyni od známého) svůj penis a oslovuje ji miláčku, lásko… Konverzace jen o sexu… Ta žena mu posílá svoje intimní partie… Když se ráno vzbudil, dělal jak mě miluje, zeptala jsem se ho na rovinu, kdo je ta žena, odpověděl jen známá, kterou neviděl, údajně… Ranilo mě to hodně a vypakovala jsem ho z baráku. Ozval se po SMS, že ho to urazilo, když jsem ho vyhodila a že je mi věrný, ale nemůžeme prý být spolu, když mu nevěřím… Jsem z toho hodně smutná, jelikož už nejsme nejmladší a věřila jsem mu a milovala.. Nemůžu to pořád pochopit, měli jsme plány, všechno nám klapalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
25.1.22 18:38

Je mi to líto, ale buď ráda, že si na to přišla takhle brzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14909
25.1.22 18:45

Buď ráda, že jsi se ho zbavila. To přejde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
25.1.22 18:45

Já teda nevím co je to za ženskou ale vím z několika zdrojů, i od mé ženy, že když jí ve zprávě přistane fotka šulina, tak je to okamžitá stopka v konverzaci s dotyčným. Ale nevím, třeba je to jinak, snad se k tomuto místní dámy vyjádří, zajímalo by mě jaký je na to názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.1.22 18:50

@Pan Dan taky bych to tak udělala, zablokovala bych ho a konec.. Té ženské se to zřejmě líbí, když mu na oplátku poslala všechno od hlavy až k patě :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
25.1.22 18:50

Smetí se vyneslo samo, buď ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
25.1.22 18:55

Obávám se, že jenom od krku po stehna :think: Uražená bys měla být ty spíš, když tohle dělá a přitom mu pták lítá po síti 🤷🏻‍♀️ Dobře si udělala, kašli na něj, ať táhne do… pryč :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3435
25.1.22 19:15
@Pan Dan píše:
Já teda nevím co je to za ženskou ale vím z několika zdrojů, i od mé ženy, že když jí ve zprávě přistane fotka šulina, tak je to okamžitá stopka v konverzaci s dotyčným. Ale nevím, třeba je to jinak, snad se k tomuto místní dámy vyjádří, zajímalo by mě jaký je na to názor.

Tak cizí penis někoho, koho ještě tolik neznám je jasné znamení - úchyl :lol: úchyl = takhle se prostě neseznamuje, nejsme na trhu, abychom si ukázali zuby, přirození atd.
Pokud by šlo o dlouhodobější milenecký vztah, tak tam to chápu a nevadilo by mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11579
25.1.22 19:34

@Miška73 Kopni ho do kadaku a najdi si chlapa který není prase 🐷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7698
25.1.22 20:16

1× za 14 dni to není ani vztah, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4662
25.1.22 21:26

Dobře jsi udělala :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.1.22 21:30
@kavenka píše:
@kavenka píše:

Teď to bolí, ale takový člověk mě za to nestojí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32807
25.1.22 21:31
@Pan Dan píše:
Já teda nevím co je to za ženskou ale vím z několika zdrojů, i od mé ženy, že když jí ve zprávě přistane fotka šulina, tak je to okamžitá stopka v konverzaci s dotyčným. Ale nevím, třeba je to jinak, snad se k tomuto místní dámy vyjádří, zajímalo by mě jaký je na to názor.

ano, takového člověka okamžitě blokuji všude, kde se dá zablokovat - s úchyláky se nebavím, natož něco víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9003
25.1.22 21:31
@Pan Dan píše:

A jak se tvé ženě stane, že jí ve zprávě přistane fotka šulina? :lol:
Jako mám známých mraky, ale že by mi někdo někdy posílal fotku šulina, se mi ještě nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
25.1.22 21:46
@bigl píše:
A jak se tvé ženě stane, že jí ve zprávě přistane fotka šulina? :lol:
Jako mám známých mraky, ale že by mi někdo někdy posílal fotku šulina, se mi ještě nestalo.

No jo. Stane se. Mojí se to stalo a jedné její kamarádce taky. Je to asi tak pět, šest let zpátky. Podotýkám že obě jsou i v té době byly vdané. Prostě někteří zájemci místo aby na to šli složitě, se všemi těmi tanečky okolo, nabíhání, pozvání na kávičku, flirtování, tak se na to vykašlou a rovnou vyloží všechny karty na stůl - Buď a nebo. Protože každému jde ve finále jenom o to, dostat se té dotyčné do kalhotek. Pošlou fotku šulina a myslí že ta ženská z toho sedne na zadek. :lol: Jenomže takhle to nefunguje. Chlapa, kdyby mu ženská poslala fotku svojí mindy, tak to by ho nejspíš potěšilo. Ale ženská není chlap, krom těch které nejspíš měly být chlap. (to jsou ty které objedou všechno na potkání)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat