Přítel pracuje na diskotéce a já žárlím

Anonymní
4.4.17 20:27

Přítel pracuje na diskotece a já žárlím

Ahoj, omlouvám se že anonym, ale stydím se za to. Přítel pracuje jako vyhazovač na diskotéce, nebo spíš má to jen jako brigádu, kde si za noc vydělá 2.tisíce. Jenže já hrizně žárlím, kyž si představím že ho tam někdo oblbuje a ženský chodí vyzývavě a já ležím doma v pyžamu s naším dítětem..asi je to na léčení :(, ale čím dál víc se tím užírám :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.17 20:29
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se že anonym, ale stydím se za to. Přítel pracuje jako vyhazovač na diskotéce, nebo spíš má to jen jako brigádu, kde si za noc vydělá 2.tisíce. Jenže já hrizně žárlím, kyž si představím že ho tam někdo oblbuje a ženský chodí vyzývavě a já ležím doma v pyžamu s naším dítětem..asi je to na léčení :(, ale čím dál víc se tím užírám :(

A jak se k tobě chová?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
4.4.17 20:30

Jestli ho opravdu miluješ, pak mu 100%ně důvěřuješ - tudíž nemáš důvod žárlit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 20:37

Chová se pěkně, občas hádka, prostě klasika.
Já k němu právě důvěru nemám, jednou jsem mu zjistila psaní a od té doby nevěřím a ex přítelkyni podvedl když hlídal na diskotéce

• Nahlásit
  • Citovat
14733
4.4.17 20:40

No tak se neuzirej..Jestli tě podvede nebo ne ty neovlivnis.
A je těžký že žiješ ve vztahu kdy mu nevěříš…To spěje ke konci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 20:50
@Anonymní píše:
Chová se pěkně, občas hádka, prostě klasika.
Já k němu právě důvěru nemám, jednou jsem mu zjistila psaní a od té doby nevěřím a ex přítelkyni podvedl když hlídal na diskotéce

a proč s ním teda jsi? Proč jsi s ním zakládala rodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ssm
47
4.4.17 21:08
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se že anonym, ale stydím se za to. Přítel pracuje jako vyhazovač na diskotéce, nebo spíš má to jen jako brigádu, kde si za noc vydělá 2.tisíce. Jenže já hrizně žárlím, kyž si představím že ho tam někdo oblbuje a ženský chodí vyzývavě a já ležím doma v pyžamu s naším dítětem..asi je to na léčení :(, ale čím dál víc se tím užírám :(

Pritel to dela obcasne take zezacatku jsem mu take neverila byvalou pritelkyni take podvedl (semnou) ale duveru k nemu mam pred pul rokem sem mu take prisla na psani promluvily sme si on mi dal celou konverzaci a po precteni sem zjistila ze to bylo jen nevine psani v podstate jen takovy zpestreni chvily sem mu neverila ale vse se zas srovnalo a duveruji mu a to i mozna proto ze mi zacal vlastne rikat kdy kde je a mam i pristup k jeho telefonu ale stejne nemam potrebu tam lest mame krasneho syna a verime si
Rada zni komunikace promluv si s nim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 21:11

Těžko se radi když mu neveris…a ze podvedl ex…to jsi věděla před tím než jste si založily rodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 21:22

Vůbec se ti nedivím. Sama jsem s jedním takovým měla sex kdykoli jsem si ho objednala „na dveře“. Samozřejmě pěkný, namakaný chlap, ženatý, děti. Neříkám, že jsou všichni stejní, ale tahle práce prostě úlety zavání a chlapi obecné moc odolávat neumí. A holky si na diskotéku jdou hlavně užít… Dostat vyhazovače? Dobrá trofej. Pokud mu na tobě záleží, najde si jiný přivýdělek.

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 21:37
@Ssm píše:
Pritel to dela obcasne take zezacatku jsem mu take neverila byvalou pritelkyni take podvedl (semnou) ale duveru k nemu mam pred pul rokem sem mu take prisla na psani promluvily sme si on mi dal celou konverzaci a po precteni sem zjistila ze to bylo jen nevine psani v podstate jen takovy zpestreni chvily sem mu neverila ale vse se zas srovnalo a duveruji mu a to i mozna proto ze mi zacal vlastne rikat kdy kde je a mam i pristup k jeho telefonu ale stejne nemam potrebu tam lest mame krasneho syna a verime si

Je sice pěkne, ze mate pekneho synka, ale bývalou přítelkyní podvedl s tebou a ty si ted po něm nárokujes věrnost? To co udělal byválce může udělat i tobe. :P Důvěřujes mu jen proto, ze ti jako stíhačce začal říkat, kdy kde je. Jinak by ses uzirala tím, jestli nepovedl i tebe, což by nebylo na škodu, aby se nevěra takovým vracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ssm
47
4.4.17 21:41

@Janiiska zaprve v jsem to nevedela ze nekoho ma zadruhe se strjne rozchazeli
A zatreti pokud to doma funguje neni duvod k nevere navic s tim prisel sam ze mi to rika me je to ukradene kde je v praci a opakuji mu to stale dokola on to vi ale sam ma pry lepsi pocit kdyz mi to rika..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 21:46
@Ssm píše:
@Janiiska zaprve v jsem to nevedela ze nekoho ma zadruhe se strjne rozchazeli
A zatreti pokud to doma funguje neni duvod k nevere navic s tim prisel sam ze mi to rika me je to ukradene kde je v praci a opakuji mu to stale dokola on to vi ale sam ma pry lepsi pocit kdyz mi to rika..

Tak to může udělat i podruhé. Kolikati uživatelkam vztah doma funguje a pak se dozví, ze jim byl přítel/manžel nevěrný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 21:51
@Ssm píše:

8o Přesně tak, komunikovat a důvěřovat a u některých jedinců by bylo vhodné i ve volných chvílích studovat pravidla českého pravopisu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 21:53
@Anonymní píše:

Uzivej si toho, ze si doma s vaším dítětem. ;) Měli jste prioritu si pořídit dítě, od přítele je hezké, ze mysli na rodinu a přivydělává si na brigádě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
4.4.17 21:56
@robatko23 píše:
Jestli ho opravdu miluješ, pak mu 100%ně důvěřuješ - tudíž nemáš důvod žárlit. :)

Tak 100% důvěřovat snad nelze nikomu ne? :think: I když ho bezmezně miluješ, do hlavy nikomu nevidíme a stát se může cokoliv. Ale souhlasím, že nemá smysl žárlit, stejně jako nemá smysl se užírat tím, že jednou umřeme, to jsou holt věci, které neovlivníme a raději nevědět, nepátrat 8) Myslím, že člověk inklinuje spíše k polygamii, než k monogamii, takže je to jen o vůli a zásadách kažého jedince ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama