Přítel se mnou přestal být šťastný

Anonymní
11.2.21 15:22

Přítel přestal být šťastný se mnou

Ahoj holky a pánové :( Život si se mnou trošku pohrál. Ztráta zaměstnání a teď problém se vztahem. Přítel byl nějaký čas zvláštní, divný.
Dneska jsem se ho zeptala, kdy se uvidíme? A přítel mi řekl:, Nevím. Já jsem přestal být v tom našem vztahu šťastný,.

8o :( Objala jsem ho a opravdu cítila i dle jeho reakci, že mě má rád, ale je tam nějaké ALE.

Nevím co mu na to říct, jak reagovat? Nevím. Mám ho ráda jak nikdy nikoho, ale nevím jak bojovat o nás vztah.

Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62164
11.2.21 15:24

Nejspíš má jinou.. Kašli na něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 15:26

Klasická odpověď. Ne, nemá.

• Citovat
  • Nahlásit
62164
11.2.21 15:27
@Anonymní píše:

A ty tomu věříš? Já ne.. Asi zkušenosti. Jen tak šťastný být nepřestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 15:28

@martina.se Ano, věřím. Nemá totiž kde, s kým a kdy. Víc to pitvat nebudu, tímto směrem.

• Citovat
  • Nahlásit
16925
11.2.21 15:31
@Anonymní píše:
@martina.se Ano, věřím. Nemá totiž kde, s kým a kdy. Víc to pitvat nebudu, tímto směrem.

může zamilovaně a nenápadně písmenkovat, to začíná být pro plno lidí přitažlivější než reálnej vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 15:34

@pohledzdruhestrany Holky, já vám rozumím, ale s nikým si nepíše nebo nevolá - neptejte se jak to vím, prosím.

Já jsem tohle nikdy nezažila, nevím jak reagovat, co dělat. Bylo to jak bouchnutí kamenem po hlavě.

Jestli jo mám podpořit, nebo naopak mu říct, ať vyklopí co ho trápí, že všechno se dá řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
6942
11.2.21 15:35
@Anonymní píše:

Podivej, kdyz clovek druheho miluje a opravdu s nim chce byt, nic (a dokonce ani nikdo) mu v tom nezabrani.. Smir se s tim, ze s nejvetsi pravdepodobnosti ma svuj duvod a nechce.
Nevidela bych v tom nejaky rebus, i kdyz si to nechceme pripustit, veci jsou obvykle takove, jake vypadaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
11.2.21 15:38

Já jsem se kdysi takhle rozešel s přítelkyní. Žádná jiná v tom nebyla. Prostě jsem neviděl v tom vztahu budoucnost. Jinak holka to byla šikovná ale v mnohém jsme byli úplně někde jinde. Taky to absolutně nechápala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
11.2.21 15:43

Jak si můžeš být tak jistá, že v tom nikdo není? Já bych za to ruku do ohně nedala nikdy. A nepřestal být šťastný ze dne na den přece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
11.2.21 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky a pánové :( Život si se mnou trošku pohrál. Ztráta zaměstnání a teď problém se vztahem. Přítel byl nějaký čas zvláštní, divný.
Dneska jsem se ho zeptala, kdy se uvidíme? A přítel mi řekl:, Nevím. Já jsem přestal být v tom našem vztahu šťastný,.

8o :( Objala jsem ho a opravdu cítila i dle jeho reakci, že mě má rád, ale je tam nějaké ALE.

Nevím co mu na to říct, jak reagovat? Nevím. Mám ho ráda jak nikdy nikoho, ale nevím jak bojovat o nás vztah.

Prosím anonym.

Ahoj,
no není to věta, kterou chce člověk slyšet, protože se po ní cítí bezmocný.
Pokud cítíš, že je to věc, která může odeznít, tak má cenu zkusit to období přestát.
Zkus se ho ptát, ne nějak výslechově, ale co by mu udělalo radost v současné zvláštní době, jak se cítí, co ho potěšilo, na co se těší a samozřejmě také na to, zda chce ve vztahu setrvat a štěstí opět nalézt. Pokud už to on vzdal, tak to nezachraňuj, jen by té bolesti bylo víc.
Jinak u dlouhodobých vztahů taková období přicházejí, je to jejich přirozená součást, většinou ovlivněná nejenom vztahem samotným, ale celkově nějakými událostmi v životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 15:51

@Premek_Orac Děkuji za radu. Bohužel, se neuvidíme, jak jsem psala, prý neví,. Nevím jak to celé zformulovat do jedné věty, aby z toho nebyl roman. Opravdu nechápu co se stalo, přitom mi ještě nedávno koupil květiny, náramek a to jsem nic neslavila, v posteli byl úžasný.

• Citovat
  • Nahlásit
7188
11.2.21 15:57
@Anonymní píše:
@Premek_Orac Děkuji za radu. Bohužel, se neuvidíme, jak jsem psala, prý neví,. Nevím jak to celé zformulovat do jedné věty, aby z toho nebyl roman. Opravdu nechápu co se stalo, přitom mi ještě nedávno koupil květiny, náramek a to jsem nic neslavila, v posteli byl úžasný.

Někdy se v životě stanou věci, které nepochopíme.
Pokud to pojal tak, že se neuvidíte, tak tomu nech nějaký odstup, za pár dnů se ho zeptej, klidně zprávou, jestli změnil názor a pokud ne, zda to máš brát jako konec vztahu z jeho strany a uvidíš.
Za hezké chvíle, které jsi s ním zažila buď ráda. A těš se, co tě čeká v budoucnosti. Kdoví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13985
11.2.21 16:02

Nechci být zlá, ale sama jsi psala, že toho máš dost.. Nezatěžovala jsi ho jen problémy? Víš, ona je i divná doba - navíc pořád šero.. Třeba nepřestal být šťastný s tebou, třeba přestal být šťastný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 16:07

@Králičice To je asi pohádka na uklidnění, ale děkuji. Sice vím, že se strani kamarádům, ani jim nebere telefony, většinou. Ale to neznamená, že se vykašli na mě, na přítelkyni přeci.

Ptala jsem se ho, říkal mi, že je v pohodě, že mu nic není. A pak se dozvím, že nechce, ani jíst? Já jsem se najedla (ještě, než mi řekl, že se necítí být ve vztahu se mnou šťastný), on odmítal, nakonec se se mnou najedl a vypadalo, nebo cítila jsem, že ji rád se mnou - asi to zní jako ptakovina. Ale nevím jak to nazvat lépe.

A pak mi přišla zpráva: nevím jestli se uvidíme. Já jsem přestal být v tom našem vztahu šťastný.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat