Reklama

Přítel přijde domů, nají se a spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:05
Přítel přijde domů nají se a spi

Tak mi poslední dobou došlo, že přítel přijde z raní domu, nají se u tv a spi. Takto pořád dokola.Max jde z práce na pivo, přijde dom, nají se a usíná. Ma to některá z vás taky tak? O víkendu taky spi třeba celé dopoledne a to jde i odpoledne spát třeba a nebo usina u tv.Mame dítě jedno a jsem na veškeré aktivity i práce doma, péči o syna sama.On ho maximálně pomazli nebo si s ním povídá. Ja už sem z toho psychicky vyčerpaná. Nebavi mě takový vztah ale nevim jak to vyřešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 30.01.18 20:06

Promluvit si

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18247 příspěvků 30.01.18 20:09

Fascinují mě dotazy typu „Máte to taky tak?“ Přestane ti to vadit, když ti někdo napíše, že ano? Určitě to tak někdo má, i když nerad. Problém musíš řešit ty u sebe doma komunikací s partnerem.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 30.01.18 20:09
@novakova.t píše:
Promluvit si

jojo a až na něho začne štěkat pokaždé když přijde domů… tak si začne brát i přesčasy:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:09

Jako bys popisovala mého chlapa :mrgreen: po práci pivko, tv, jídlo, postel. Víkend z postele jen pro jídlo a na wc :lol:.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 30.01.18 20:11

Ne nemám to tak manžel přijde z práce a věnuje se nam máme děti tři tak hodně pomáhá. :srdce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 30.01.18 20:12
@hanka.br. píše:
Fascinují mě dotazy typu „Máte to taky tak?“ Přestane ti to vadit, když ti někdo napíše, že ano? Určitě to tak někdo má, i když nerad. Problém musíš řešit ty u sebe doma komunikací s partnerem.

Jo taky si říkám. :) To, že někdo napíše ano, to moc nezmění. A někomu to třeba ani nevadí.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 30.01.18 20:13

Nemám to tak..pomohlo ti to? :mavam:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 30.01.18 20:13

Mluvila jsi s ním o tom? Nemá teď v práci nějaké náročné období, které ho vyčerpává? Zdravotně je v pořádku? Někdy je velká únava způsobená nedostatkem železa v krvi.

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 30.01.18 20:14

Vař mu jídlo s menším množstvím sacharidů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:15

Ti co k tématu nic nemaj, se nemusí vyjadřovat. :roll: Ptala sem se jestli to tak někdo má nebo měl, protože mě zajímá, čím se to zmenilo nebo co pomohlo situaci trochu zlepšit. Rypani mi nepomůže.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 30.01.18 20:16
@Anonymní píše:
Ti co k tématu nic nemaj, se nemusí vyjadřovat. :roll: Ptala sem se jestli to tak někdo má nebo měl, protože mě zajímá, čím se to zmenilo nebo co pomohlo situaci trochu zlepšit. Rypani mi nepomůže.

Promin, ale ptala ses jestli to má některá tak. Ne jestli to někdo tak měl, a co mu pomohlo to řešit.
Podle odpovědí to asi tak pochopily i ostatní.

Příspěvek upraven 30.01.18 v 20:17

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:17
@enyf píše:
Vař mu jídlo s menším množstvím sacharidů.

On poslední dobou je pořád unavený a neví, co by sežral, vyloženě. Splaca dohromady parky s čokoládou, pak si dá mlíko a ještě se zeptá, co máme dobrého. Uz mě napadlo i jestli není nemocný. V neděli spal od 13-16hodin a ve 20hodin už šel spát zase. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:18
@P4ja píše:
Promin, ale ptala ses jestli to má některá tak. Ne jestli to někdo tak měl, a co mu pomohlo to řešit.
Podle odpovědí to asi tak pochopily i ostatní.Přís­pěvek upraven 30.01.18 v 20:17

To z toho vyplívá. Nechci se tu dohadovat :kytka:.

Lenka_Hal
Závislačka 4795 příspěvků 30.01.18 20:18

To zni jako muj skoro 13 lety syn :think: Ale toho z te postele vykopu a donutim ho, at si splni alespon zakladni povinnosti, u pritele je to donucovani asi slozitejsi. Promluvit si?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >