Přítel přijde domů, nají se a spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:05
Přítel přijde domů nají se a spi

Tak mi poslední dobou došlo, že přítel přijde z raní domu, nají se u tv a spi. Takto pořád dokola.Max jde z práce na pivo, přijde dom, nají se a usíná. Ma to některá z vás taky tak? O víkendu taky spi třeba celé dopoledne a to jde i odpoledne spát třeba a nebo usina u tv.Mame dítě jedno a jsem na veškeré aktivity i práce doma, péči o syna sama.On ho maximálně pomazli nebo si s ním povídá. Ja už sem z toho psychicky vyčerpaná. Nebavi mě takový vztah ale nevim jak to vyřešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3163 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 20:06

Promluvit si

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17928 příspěvků 30.01.18 20:09

Fascinují mě dotazy typu „Máte to taky tak?“ Přestane ti to vadit, když ti někdo napíše, že ano? Určitě to tak někdo má, i když nerad. Problém musíš řešit ty u sebe doma komunikací s partnerem.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 7 inzerátů 30.01.18 20:09
@novakova.t píše:
Promluvit si

jojo a až na něho začne štěkat pokaždé když přijde domů… tak si začne brát i přesčasy:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:09

Jako bys popisovala mého chlapa :mrgreen: po práci pivko, tv, jídlo, postel. Víkend z postele jen pro jídlo a na wc :lol:.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 30.01.18 20:11

Ne nemám to tak manžel přijde z práce a věnuje se nam máme děti tři tak hodně pomáhá. :srdce:

P4ja
Závislačka 4870 příspěvků 30.01.18 20:12
@hanka.br. píše:
Fascinují mě dotazy typu „Máte to taky tak?“ Přestane ti to vadit, když ti někdo napíše, že ano? Určitě to tak někdo má, i když nerad. Problém musíš řešit ty u sebe doma komunikací s partnerem.

Jo taky si říkám. :) To, že někdo napíše ano, to moc nezmění. A někomu to třeba ani nevadí.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 30.01.18 20:13

Nemám to tak..pomohlo ti to? :mavam:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 30.01.18 20:13

Mluvila jsi s ním o tom? Nemá teď v práci nějaké náročné období, které ho vyčerpává? Zdravotně je v pořádku? Někdy je velká únava způsobená nedostatkem železa v krvi.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 30.01.18 20:14

Vař mu jídlo s menším množstvím sacharidů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:15

Ti co k tématu nic nemaj, se nemusí vyjadřovat. :roll: Ptala sem se jestli to tak někdo má nebo měl, protože mě zajímá, čím se to zmenilo nebo co pomohlo situaci trochu zlepšit. Rypani mi nepomůže.

P4ja
Závislačka 4870 příspěvků 30.01.18 20:16
@Anonymní píše:
Ti co k tématu nic nemaj, se nemusí vyjadřovat. :roll: Ptala sem se jestli to tak někdo má nebo měl, protože mě zajímá, čím se to zmenilo nebo co pomohlo situaci trochu zlepšit. Rypani mi nepomůže.

Promin, ale ptala ses jestli to má některá tak. Ne jestli to někdo tak měl, a co mu pomohlo to řešit.
Podle odpovědí to asi tak pochopily i ostatní.

Příspěvek upraven 30.01.18 v 20:17

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:17
@enyf píše:
Vař mu jídlo s menším množstvím sacharidů.

On poslední dobou je pořád unavený a neví, co by sežral, vyloženě. Splaca dohromady parky s čokoládou, pak si dá mlíko a ještě se zeptá, co máme dobrého. Uz mě napadlo i jestli není nemocný. V neděli spal od 13-16hodin a ve 20hodin už šel spát zase. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:18
@P4ja píše:
Promin, ale ptala ses jestli to má některá tak. Ne jestli to někdo tak měl, a co mu pomohlo to řešit.
Podle odpovědí to asi tak pochopily i ostatní.Přís­pěvek upraven 30.01.18 v 20:17

To z toho vyplívá. Nechci se tu dohadovat :kytka:.

Lenka_Hal
Závislačka 4144 příspěvků 30.01.18 20:18

To zni jako muj skoro 13 lety syn :think: Ale toho z te postele vykopu a donutim ho, at si splni alespon zakladni povinnosti, u pritele je to donucovani asi slozitejsi. Promluvit si?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama