Přítel propíchal kondomy a zapirá

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:51
Přítel propichal kondomy a zapirá

Jsem vzteky bez sebe a potrebuju se z toho vypsat. S pritelem jsme spolu tri roky. Od zacatku pritel touzil po miminku. Ja se ale na dite jeste necitim. Pred rokem jsem vysadila antikoncepci a zacali jsme pouzivat kondomy. Vse bylo v poradku, az do vcera, kdy mi už 3 dny meskala menstruace a pichalo me v prsou. Hledala jsem dlouho na netu a nakonec opravdu jen tak pro jistotu si skocila do lekarny pro tehotensky test. Neverila jsem vlastnim ocim, kdyz na me vybehla druha carka. V baleni byly testy dva, tak jsem otestovala druhým a totéž. Byla jsem v naprostem soku neschopna cehokoliv. Nechapala jsem, jak se to muze stat. Porad jsem premyslela, kde se stala chyba, co jsme zanedbali. Samozřejmě me i napadlo, ze byl vadny kondom. Mimodek jsem sla do nočního stolku a vytahla je. Premyslela jsem a divala se na jeden, co jsem vytahla z krabicky, kdyz jsem zjistila ze v kazdem z nich jsou vzdy male vpichy. Byly to uplne neznatelne dirky jako od akupunkturni jehlicky. Vysypala jsem je vsechny na postel a ve vsech dirky. Zatmelo se mi pred ocima vzteky. Hned jak přišel Marcel domu, jsem na nej uderila a on sproste zapiral, ze to je chyba z vyroby nebo to udelal nekdo primo ve vyrobe jako srandicku. Naprosty nesmysl. Lhal mi primo do očí. A ja vim, ze to udelal on. Miminko si samozrejme necham, ale cítím se zrazena a prijde mi to strasne podle a nefer. Ztratila jsem k nemu veskerou důvěru a teď s nim mam mit dite. Ach jo. Porad to ve me vre a nemůžu ho ani videt. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:53

Já nechápu že si seš tak jistá, já jednou takové koupila a byly tam dírky hned po otevření krabičky, neměl k nim kromě mě doma nikdo jiný přístup :nevim:

Karleon
Kelišová 5349 příspěvků 06.01.17 17:56

Čekáš dítě, to je dar od života. Nevím, co víc ti na to napsat…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:56

@Doe_Jane Protoze jsme meli asi tri ruzne druhy a ja je ze tri krabicek prendala do te jedne. Kazdy druh byl koupen v jinem obchode. To by byla sakra nahoda.

truelly
Závislačka 2770 příspěvků 06.01.17 17:56

Kolik je ti? Jinak nechápu, žes antikoncepci nechala na nem, když dítě opravdu v této chvíli nechceš. A na nějaké..my jsme se domluvili ti ser. e bílej tesák. To samé na opak dělají zenske, když dítě chtějí a ten jejich ne. :nevim:

Příspěvek upraven 06.01.17 v 17:58

mroe
Extra třída :D 14453 příspěvků 06.01.17 17:57

Kdysi davno jsme si koupili kondomy v jedne prodejne cestou na chatu - vsechny byly propichane. Byli jsem spolu tenkrat teprve kratce, nastesti jsme na to prisli vcas ( myslism, ze prvni praskl pri navleku) a manzela z toho opravdu nepodezrivam.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 06.01.17 17:58
@Doe_Jane píše:
Já nechápu že si seš tak jistá, já jednou takové koupila a byly tam dírky hned po otevření krabičky, neměl k nim kromě mě doma nikdo jiný přístup :nevim:

Kdyby se neco takovho opravdu stalo, byla by z toho afera jako hrom…

MartinaIrena
Extra třída :D 10216 příspěvků 06.01.17 17:58

A proc jsi teda vysazovala tu antikoncepci?

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 06.01.17 17:58
@Karleon píše: Čekáš dítě, to je dar od života. Nevím, co víc ti na to napsat…

Tak to bys měla trénovat porozumění psanému textu. :think:

Karleon
Kelišová 5349 příspěvků 06.01.17 18:00
@Bábrdl píše:
Tak to bys měla trénovat porozumění psanému textu. :think:

Nebo by se na to zakladatelka měla podívat z jiného úhlu.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:00
@pikola píše:
Kdyby se neco takovho opravdu stalo, byla by z toho afera jako hrom…

mi osobně to bylo tenkrát hodně podezřelé byl to poslední kus v pidi obchůdku, někdo se asi nudil, ale jako pobavilo mě to tenkrát jsem se ani nevztekala, ale jako byly tam fakt díry jak kdyby od tužky… takové jak píše zakladatelka, to je divné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:01

@MartinaIrena Vyzkousela jsem nekolik druhu a trpela na hrozne migreny. Kondom mi prisel jako ucinna antikoncepce a nikdy by me tohle nenapadlo.

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 06.01.17 18:01
@Karleon píše:
Nebo by se na to zakladatelka měla podívat z jiného úhlu.

Na co? Že má přítele, který jí podrazil v tak důležité věci?
O to se zjevně právě snaží.

Zabatko
Závislačka 4264 příspěvků 06.01.17 18:01

Kolik Vám je let?

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 06.01.17 18:02
@Karleon píše:
Nebo by se na to zakladatelka měla podívat z jiného úhlu.

Tady jde spíš o to, že už do budoucnosti, čert aby mu věřil.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >