Přítel sbírá staré oblečení

2
26.1.21 22:10

Přítel sbírá staré oblečení

Zdravím, můj přítel je sběratel starého oblečení. Sbírá pánské a i dámské oblečení a doplňky z první republiky a asi i novější. Ze začátku mi to nevadilo, přítel totiž nemá skoro žádné vady je pozorný, milý, galantní a když potřebuju, tak mi pomůže. Co se týče toho sbírání, tak on je tím trochu posedlý, pořád oblečení hromadí, stává se, že mu lidé třeba darují oblečení nebo doplňky po rodičích, dědečkovi či babičce, přítel není v tomto kritický a neumí říct ne :roll:. Věci má sice celkem v pořádku uložené, ale i tak mi to vadí, protože už jsou zabrány dva pokoje v podkroví. Nejsou to sice hadry, má hodně pěkných věcí jako ze starých filmů, ale už jsme měli párkát v domě moli. Přítel mi sice tvrdí, že to z toho není, že jsme je přinesli v něčem z obchodu, ale já myslím, že to tím je. Nechci se s ním hádat, ale zároveň už se mi zdá, že nám to trochu přerůstá přes hlavu. Co by jste dělaly v mém případě :think:? Budu moc ráda, nechci to řešit nějakým konfliktem, protože přítel je jinak zlatý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16391
26.1.21 22:16

No zbavit ho koníčku nemůžeš a necheš. Měl by ti to právem za zlé.

Ale můžete začít hledatn nějaké řešení, kde by to mohl uskladnit mimo barák a zároveň tomu ideálně najít nějaké využití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.1.21 22:20

@Ou Děkuji, před koronou to přítel půjčoval na výstavy a dělal s našimi přáteli i nějaké přehlídky v domovech pro seniory, ale teď samozřejmě nic. Zkusím mu to navrhnout aby si třeba na to zkusil něco pronajmout, nějaký volný prostor nebo tak podobně. Díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10938
26.1.21 22:38

Mol je satni NEBO potravinovy.
Pomahaji na ne takove ty mololapky.
Jestli prostory v podkrovi nutne nepotrebujete, tak mu do toho nekecej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12775
26.1.21 22:49

Nakoupila bych hodne kulicek proti satnim molum :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
27.1.21 07:43

A tebe baví co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
27.1.21 07:47

Tak to je hezký koníček, i když náročný na místo. Určitě přípravky proti šatním molům, ať vás nesežerou a třeba do budoucna zase budou točit něco ve stylu četnických humoresek a možná by nějaké nadbytečné kousky uvítala televize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
27.1.21 08:30

Jeeee to je krásný koníček, tak se přidej :lol: kup nějaký levandulovy voňky a rozves je mezi to oblečení, odpuzuje je to. Jinak mop satni je takový mini černý motylek a mol potravinový je takový spis jakoby dlouhý hnědočerny divny brouk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16391
27.1.21 09:53
@JakaS95 píše:
@Ou Děkuji, před koronou to přítel půjčoval na výstavy a dělal s našimi přáteli i nějaké přehlídky v domovech pro seniory, ale teď samozřejmě nic. Zkusím mu to navrhnout aby si třeba na to zkusil něco pronajmout, nějaký volný prostor nebo tak podobně. Díky :lol:

No tím spíš. navíc teda když najdete nějaký suchý prostor a koupíte štendry, ramínka a plastové obaly, tak to pro to oblečení bude výrazně lepší než krabice. Zároveń bude jednodušší to třeba víc nabídnout lidem a nechat tak sbírku vydělat na svůj provoz a růst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat