Přítel se bojí založit rodinu

81
22.4.20 18:49

Přítel se bojí založit rodinu

Ahoj děvčata, je tu již několik témat na mou otázku, ale i přesto prosím o názory a rady na mou konkrétní situaci. Je mi 29let, přítelovi 31let. Jsme spolu 1,5roku. Přítel prodělal rakovinu varlat a ja jsem po 3řech mimo děložních těhotenstvích a mám jeden neprůchozí vejcovod. (Oba jsme to prodělali než jsme spolu začali) cca 4-5let zpět. V září 2019 jsme si řekli že zkusime mimi, do prosince se nezdařilo a letos v lednu jsem prodělala operaci praskla cysty, kde vzniklo vnitřní krvácení, vše ale dopadlo dobře. Do března jsem neměla psychickou ani fyzickou vyrovnanost, docela mě ta operace semlela. V půlce března prošel náš vztah první velkou krizí, vypadalo to na rozchod. Od operace začal přítel tvrdit že děti nechce, kladl úplně důraz na to jak děti nemá rád atd, úplně otočil. Krizi jsme zvládli a nyní je vše OK. Teď v neděli jsme byli na výletě a nahodilo se téma děti…z přítele vylezla věta, že jsme se snažili 4 měsíce (září-prosinec, před operací), a stejně se to nepovedlo. Přemýšlím od té doby, zda jen nemá strach, vzhledem k jeho prodělané rakovině varlat - i po té mé operaci…prosím o názory nebo rady jak začít znovu mluvit, popř. se snažit o mimi. P. s. nestojím o urážlivé a jízlivé komentáře. Děkuji????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4172
22.4.20 18:56

Na můj vkus jste spolu dost krátké na to, že už jste stihli mít krizi a pak zase vše super. Ještě bych chvíli počkala a nespěchala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.4.20 19:01
@mamina2017 píše:
Na můj vkus jste spolu dost krátké na to, že už jste stihli mít krizi a pak zase vše super. Ještě bych chvíli počkala a nespěchala.
Řekla bych že ta krize vznikla díky operaci…když jsme si vše vypovídali, přítel se přiznal, že to taky nezvládal psychicky, že já pořád brečela a že jsme si neměli co říct (ještě podotknu, že jsme od ledna na nemocenské)..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
22.4.20 19:09

To je právě ono, nezvládáte hodně věcí… operace, nemocenská. A s dítětem to bude pořád něco. Co když budeš na rizikovém celou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.4.20 19:11
@mamina2017 píše:
To je právě ono, nezvládáte hodně věcí… operace, nemocenská. A s dítětem to bude pořád něco. Co když budeš na rizikovém celou dobu?

Takže názor na jeho změnu názoru ohledně založení rodiny???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
22.4.20 19:18

To bohužel nemám křišťalovou kouli. Spíš bych nepřemýšlela, a rovnou se ho zeptala na důvod. Takhle nic nevymyslíš a my tady taky ne. Půlka ti napíše, že změní a druhá, že ne a stejnak budeš vědět prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10424
22.4.20 19:21

A ty mas ještě vejcovod? Píšeš, že jeden je neprůchozí a 3× si měla mimodelozni těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.4.20 19:23
@mamina2017 píše:
To bohužel nemám křišťalovou kouli. Spíš bych nepřemýšlela, a rovnou se ho zeptala na důvod. Takhle nic nevymyslíš a my tady taky ne. Půlka ti napíše, že změní a druhá, že ne a stejnak budeš vědět prd.

Já se ho ptala a řekl mi že neví, že do dnešní doby…ale to bylo v době té krize. Teď jak řekl tu větu, že jsme se snažili 4 měsíce a nic, mám pocit že se bojí, jestli je vubec plodný. Ja jsem mu na to řekla, že někomu to jde hned a někomu taky roky, dva, a že to chce zkoušet, na to se jen tak pousmál a nic..od té doby jsme o tom nemluvili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.4.20 19:25
@karkarka píše:
A ty mas ještě vejcovod? Píšeš, že jeden je neprůchozí a 3× si měla mimodelozni těhotenství?

Ano, mám, naštěstí mi ho nevzali, ale je neprůchodný. Doktor mě ale řekl (už ve 24letech, kdy se to zjistilo),že mohu mít děti, záleží kudy to půjde 😊jinak ty mimoděložní byly před zjištěním neprůchozího vejcovodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10424
22.4.20 19:27

Stejně nechápu. Kde tedy ty mimodelozni těhotenství byly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.4.20 19:45
Dvakrat ve vejcovodu (to jsem ale měla ještě v pořádku) a jedniu v dutině břišní
@karkarka píše:
Stejně nechápu. Kde tedy ty mimodelozni těhotenství byly?

Dvakrat ve vejcovodu (to jsem ale měla ještě v pořádku)jednou ve 20ti a podruhé ve 22ti a jednou v dutině břišní ve 23 letech.
Poté jsem měla nepravidelné, bolestivé krvácení, asi půl roku jsem chodila na testy a vyšetření, pak padl verdikt neprůchozího vejcovodu, zkoušeli ni dát kroužek, ale má prý slabé stěny a nezvládl to. (Ten vejcovod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5865
22.4.20 19:55

Já myslím, že všech těch nemocech byste si měli udělat klidné léto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10424
22.4.20 20:05

@Nikol-aa takže vlastně už děti mít přirozeně nemůžeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
22.4.20 20:09

Hele nevím, nejste spolu moc dlouho, už za sebou máte krizi, oba máte značné zdravotní problémy a psychicky na tom aktuálně ani jeden nejste nejlíp. Zeptala bych se ho, jestli dítě nechce teď nebo vůbec a z jakého důvodu změnil názor. Řekla bych mu, že já dítě chci a co s tím teda uděláme. A buď ten vztah ukončila, nebo si dala alespoň klidné léto bez snažení na srovnání myšlenek. Ono je taky možné že ve vašem případě bude třeba pomoc lékařů a otázka zní, jestli on by to pak zvládl a neutekl, když už teď se hroutí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
22.4.20 20:11

@Nikol-aa asi potrebuje trochu pauzu a oddech od toho. A ne to porad resit a jeste se nechat do toho tlacit. Dejte si pres leto pauzu a nereste to. Takto se leda rozhadate, kdyz na nej budete tlacit a za kazdou cenu „z nej vynutit nejaky presny nazor“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat