Přítel se chce vrátit k bývalé ženě

Anonymní
11.3.21 04:17

Přítel se chce vrátit k bývalé ženě

Ahoj Lidičky
Byla jsem s přítelem necelý rok, měl deti 6-13 let
Vše fungovalo my jsme se milovali hodně on měl, a tím jsme se do všeho vrhli hned po hlavě jak se říká, tak jsem se k němu naštěvovala a vše jelo jako rodina.
Pak přišli malé hádky ale byli to blbosti mě to nak nešlo pořad do hlavy proč se hádá až postupem času jsme k tomu došli, přišel s návrhem že by se vrátil k ženě ze to nedává ze deti ma malo a že by je chtěl mít víc. přitom deti jsme měli opravdu hodně nikdy jsem mu na to neřekla nic…říkala jsem mu kdyby žena někoho měla tak by nad tím nepřemýšlel jen má teď tu možnost že je sama, žena od něho odešla ze si našla někoho jiného a teď je sama, zeptal se ji zda se chce taky vrátit řekla ano, ale on se nedokáže odpoutat odemne mě říká jaká jsem jaké mam přednosti ale stále slyším o co se chce snazit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14143
11.3.21 05:46

Nechej ho jit. Casem zo preboli, vysumi, a najdes si jineho svobodneho a bezdetneho. S timto chlapem bys porad resila jeho deti a matku jeho deti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30309
11.3.21 06:10
@Anonymní píše:
Ahoj Lidičky
Vše fungovalo my jsme se milovali hodně on měl, a tím jsme se do všeho vrhli hned po hlavě jak se říká, tak jsem se k němu naštěvovala a vše jelo jako rodina.
Pak přišli malé hádky ale byli to blbosti mě to nak nešlo pořad do hlavy proč se hádá až postupem času jsme k tomu došli, přišel s návrhem že by se vrátil k ženě ze to nedává ze deti ma malo a že by je chtěl mít víc. přitom deti jsme měli opravdu hodně nikdy jsem mu na to neřekla nic…říkala jsem mu kdyby žena někoho měla tak by nad tím nepřemýšlel jen má teď tu možnost že je sama, žena od něho odešla ze si našla někoho jiného a teď je sama, zeptal se ji zda se chce taky vrátit řekla ano, ale on se nedokáže odpoutat odemne mě říká jaká jsem jaké mam přednosti ale stále slyším o co se chce snazit…

Nech ho jít. Lépe teď, když jste si nestihli udělat 3. sviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5912
11.3.21 06:22

@Russet, já to chápu tak, že zakladatelka má (měla) přítele, který má s bývalou ženou dvě děti. Je fakt, že úvodní příspěvek je zvláštně napsaný.

Pro zakladatelku: nech ho jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
11.3.21 06:44
@Anonymní píše:
Ahoj Lidičky
No tak já bych řekla není co řešit, nechat jít a sama jít dál. On každý použitý chlap, je trochu jako cokoliv ze sekáče, nikdy nevíš co se kde po… e(vím to, mám ho doma) ale na druhou stranu, u kterého chlapa ne? 😂
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
11.3.21 06:46

Nepouštěj ho, lepšího už nikde nenajdeš.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
11.3.21 06:47
@Hořec píše:
@Russet, já to chápu tak, že zakladatelka má (měla) přítele, který má s bývalou ženou dvě děti. Je fakt, že úvodní příspěvek je zvláštně napsaný.
No vzdyt pise odejit driv, nez si udelaji spolecne 3. dite, takze chape, ze muz uz 2 deti ma.

Zakladatelko, jestli s nim zustanes, budes nasledujici roky resit, jestli chce byt s tebou nebo s byvalou a to do vztahu muze zasahnout hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
11.3.21 07:02

Měj nějakou hrdost a ukončí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
11.3.21 07:03

Nech ho ať se vrátí k ženě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
11.3.21 07:34

Nech ho jit, jinak se budete trápit.. navic žádný chlap nestojí za to, aby se zenska kvuli neho trápila.. najdes si lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
11.3.21 07:41

Hele děti jsou pro některé muže silným magnetem… A pro jiné zase perfektní výmluva. Vždy je lepší si najít bezdětného a nemuset se dělit a být na prvním místě a ne až někde za jeho předchozí rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
11.3.21 07:43

Přiznám se, že mně více imponují muži, co se po rozchodu nejdřív postaví na vlastní nohy a věnují se dětem, než ti co se hned vrhají do další ženské náruče. Není vyrovnaný s minulostí, ať se rozhodne jakkoliv, asi to nedopadne pro váš vztah dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20613
11.3.21 07:45

Najdi si bezdětného. Tenhle sedí jednou perdelí na 2 židlích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
11.3.21 08:34
@Anonymní píše:
Ahoj Lidičky

To se budes cely zivot klepat, jestli byvala nahodou zase neni sama? A proc jako? At si jde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
11.3.21 09:01

Edit: Jiná diskuze :lol: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu