Přítel se chodí bavit beze mě

Anonymní
16.2.20 15:46

Přítel se chodí bavit beze mě

Ahoj, jak to maji vasi partneri a vadi vam to? Pritele miluju a vazim si ho, udela pro me prvni posledni, vsechno zaridi, pomuze a kdyz jsme spolu, citim se milovana. Ani nevim co cekam od teto diskuze, a le zajimaji me vase nazory. Ja mu nic nezakazuji, ale vnitrne se tim uziram, tak si postezuju aspon tady. Pritel ma hodne kamaradu a okruh cca 4 nejblizsich ktere vida kazdy den na kaficko, na fotbalek apod. S tim nemam problem, pres den at si trajda kde chce, ale vecer hezky se mnou. Kdyz je s nimi stale v kontaktu, tak proc ma potrebu jit vecer na diskoteku/do klubu na drink. Chodi cca 1 tydne, patek nebo sobota. Ted jsem vytocena protoze byl vcera, tak jsem dneska byla v klidu, ale kolem 11 vecer mu vola kamos a sli zas. Vzdycky se vraci rano 5-6h. Fakt je, ze bych mohla jit s nim, ale 1) fakt me to nebavi 2) pripadala bych si tam trapne jak hlidaci pes. Nevolam mu, nepisu a nestiham ho. Ale jsem na nervy, fantazie pracuje a dokud neprijde, tak ja nespim…takze do 6 do rana treba (a to opravdu vzdycky - proste neusnu). Vim, ze neni jeho chyba, ze ja se nechci chodit bavit…ale vidi se s nimi denne a to prostredi jako je diskoteka se mi nelibi. Kdo tam hlavne chodi…holky i kluci na lov…nevim. Jsem paranoidni nebo by vam to taky vadilo? Jinak me pritel nezanedbava. Travi se mnou dost casu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3098
16.2.20 15:48

Chodim bez manzela taky. A funguje to dobre. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
16.2.20 15:51

Když chodí denně na kaficka s kamosema, tak kdy jste teda spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
16.2.20 16:12

Muj pritel je muzikant a fakt nemam tolik casu abych s nima jeste jezdila po vsech akcich… A tam je to dost podobne jako na disco. Je to proste o duvere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 16:29

@Eemii Bydlime na ostrove, pritel je cizinec…pul roku pracujeme a pul se flakame. Je to tu bezne, zijeme v turisticke oblasti kde jsou jen hotely, takze 90% mistnich od listopadu do dubna nepracuje. Takze si predstav, ze napr. jde odpo na hodku-dve na kavu…to same vecer na fotbal do mistni hospudky. Jinak jsme spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 16:51

To mas dobry, ze ho nestihas… Ze me se stihacka stala a to z jeho tehdejsi nevery, byl to ulet, ktery jsem prekousla pac ho miluji. A ted jde treba na pivo taky, at jde to mi nevadi, jenze 2× do mesice se chodi taky bavit a taky takto do rannich hodin, jde treba v 16 hod a prijde bud v 1 rano a nebo az ve 4 rano.. Podle toho kdy se bavit jde, ja chodit nemohu pac jsem tehotna a mam klidovy rezim. A mam to stejne jak ty, dokud neprijde, neusnu, vydrzim klidne taky do rana, uziram se, brecim, vztekam se… Jsem precitlivela a jindy mu verim ale jak nekam jde, stava se ze me stihacka, volam, pisu sms a samotny mi to vadi ze to delam a nafackovala bych si za to… On me miluje ale vzdy se kvuli tomu pohadame, ale ja v tom vidim hned zas neveru a jak ty rikas.. Na disco.. Bary.. I hospoda treba, tam se chodi na lov.. Koketovani s opacnym pohlavi… Chci to zastavit a nechovat se tak ale nejde to, ale priste uz se budu snazit fakt ovladat a nedelat sceny… Nechci ho kvuli svym scenam ztratit, nikdy jsem taková nebyla ale co jednou ulitl, proste se bojim. Bud vyraz taky bez nej nebo spolu, ze te to nebavi, nechod na celou noc ale treba na chvili. Nebo jdi za jinou zabavou, pustit si doma film s kamaradkou, me tohle bylo taky doporuceno ale ja proste bych ty myslenky mela stejne jinde a myslela na nej

• Nahlásit
  • Citovat
14170
16.2.20 16:57

Tak jestli nemaká, tak se prostě nudí. Co by furt dělal s tebou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11876
16.2.20 16:58

No a bavili jste se o tom, že on nejspíš potřebuje párty a že z něj za vcleku rkátkou dobu bude otec a bude potřeba aby byl doma?

Jinak budete muset najít nějakou rovnováhu mezi tím být spolu a být bez sebe a péči o dítě a domácnost a nejspíš to nebude úplně snadné vyvážit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 17:04

Mně by to vadilo. Mně jsou diskotéky proti srsti celý život, takže já bych si s takovým chlapem ani nezačala. Jinak se ale beze mě chodí bavit s kamarády často a já jsem ráda, že mám chvilku pro sebe. Ale tahání se do rána po diskotékách by ho teda ani nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:28

@Čičorečka Jako takhle, je zajimavy, ze jsem taky rada sama (tu potrebu byt sama mam uz od malicka, milovala sem kdyz vsichni vypadli a ja zustala doma sama :D…a nevyvadela nic zakazaneho). Ale jakmile mam byt sama proto, ze on se jde o vikendu bavit nekam na disco, tak se mi to dost nelibi. Proste se mi nelibi to prostredi (vim, ze kdyz bude chtit muze me podvadet i pres den, kdyz ma byt napr. s kamosem nebo v praci), ale stejne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 17:35

Mně tohle vždycky vadilo. Teď mám přítele, který je naladěný na stejnou vlnu jak já. Hodně maká a když má volno, tak se vidí třeba jednou za měsíc nebo dva s kámošema ze střední, když se shodnou na termínu, navštíví rodiče nebo jde s něma na večeři, ale zbytek času je se mnou a zkoušíme nové věci, restaurace, chodíme na koncerty a do divadel nebo i na procházku, sportujem… Jsem za něj fakt ráda, protože společné koníčky a to, aby se mnou chtěl chlap trávit čas i když s ním zrovna nespím nebo nevypadám jak ze žurnálu, je pro mě hodně důležité. Ale každý má vztahový priority jinde. Ale dost tě chápu. Nejsi žádná stíhačka, prostě tě mrzí, že s tebou není víc… já to mám stejně, protože jsem introvert/intelektuál a my to tak máme, že je nám nejlíp ve dvou :hug: :dance: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14170
16.2.20 17:38

A jaké je přítel národnosti? Řek, Španěl, Chorvat nebo snad Tunisan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
16.2.20 17:44

Tyjo a co děláte přes den? Jestli jsem to dobře pochopila, že teď půl roku flákate, proč necestujete? Já bych doma teda půl roku nevydržela asi s nikým :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:49

@divine woman Je to Rek…jako takhle, mozna si reknete co si stezuju, protoze s pritelem travime cas (neni to tak, ze na me kvuli kamosum kasle). Krom faktu. ze ho miluju je tu plno dalsich veci proc jsem s nim a nechtela bych jineho. Ale to chozeni do clubu mi proste vadi a asi vic nez je zdravo, ale neumim si pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.20 17:55

Přítel kamarády taky vidí tak dvakrát do týdne, ale já chodím většinou s ním. Jeho kamarádi taky berou partnerky. Naštěstí nikdo nejsme na nějaké diskotéky, takže chodíme třeba na pivo.

Taky by mě štvalo kdyby chlap někde pořád chodil beze mě. Každopádně ty máš možnost chodit taky, ale nechceš, takže to není jeho chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama