Přítel se furt vymlouvá a stěžuje si

6
28.4.20 19:16

Přítel se furt vymlouvá a stěžuje si.

Dobrý den, mám přítele, který má 22 let. Nejsme spolu, ani rok. Ani spolu nebydlíme. On bydlí s mámou a já se svými rodiči, kvůli tomu že stále studuji.. Ale za ten necelý rok jsem si začala všímat dost určitých věci. Asi měsíc potom, co jsme spolu začali chodit skončil na neschopence kvůli lékům na paniku. Doma byl tři měsíce. Pak asi pět mesicu, do ní normálně chodil. Během prosince byl též nejaky ty 3 týdny doma, že pro něj nemají práci (dělal zahradníka). V klidu jsem se ho zeptala, jestli si nechce během toho najít brigádu. Odpověď byla ne… Jakmile nastoupil zase do prace, začal mi říkat, že je to tam na hovno, tak po nějaké době odešel a šel jinam, mezitím byl zas 2 týdny doma. V nové práci byl pouze 2×. Opět odešel, kvůli tomu, že ho dali na jinou pozici a řekli mu že bude dělat na tři směny. Řekl mi, dělat na tři směny je prostě na h… a že to dělat nebudeme. To bylo v dobe, kdy začal koronavirusu. A zase. Moje máma má astma, mohli bych ji zabit, kdybych to dotáhl domů. Doma je opět přes měsíc (To mu ale řekla ona, že má raději zůstat doma). Koronavirus je stále tady a stejně chodí normálně ven, takže to bylo úplně zbytečné. A dále mi furt vypravi, že začne posilovat, udělá si řidičák… Tohle mi tu vypráví už asi půl roku a nic se ještě nestalo… Nemám peníze, musím si najít lepší práci, nemůžu začít cvičit bez toho aniž bych měl proteiny a měl peníze na lepší stravu… Furt výmluvy, výmluvy… Všechno jsem mu řekla a on mi na to řekl, že se změní. A to, že se nedokáže osamostatnit a furt spoléhá na mámu je věc dalsi. Já už ani nevim, jestli mu mám věřit… Máte někdo zkušenosti s něčím podobným? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3316
28.4.20 19:21

@Eveve naštěstí osobní zkušenost nemám… Ale odpověděla sis sama, pořád jenom výmluvy a spoléhá i na maminku… Tohle se jen tak nezmění. To by ho maminka musela odstrihnout a život by ho musel pěkně skripnout, aby dospěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
28.4.20 19:22

Utikej! Nejak mi prijde ze z toho nekouka nic dobryho. Takovy ty varovny signaly co te nuti premyslet. On se zasadne nezmeni, s tim musis pocitat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
28.4.20 19:27

Toto dobre nedopadne. Dokud ti to ale nedojde natolik, ze pochopis, ze mas na lepsi vztah, tak se hlavne chran, at neotehotnis!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2160
28.4.20 19:32

Nebylo to tu už jednou? Z toho nic moc do života holka nebude, nefachčenko a hypochondr to je pro mě naprosto neadekvátní do života nadále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
28.4.20 19:45

Dobrej material. Snad vsechno nejlepsi v jednom. Maman, nefachčenko a hypochondr. Takovej borec je ucineny zivotni jackpot :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10768
28.4.20 19:57
@Eveve píše:
Dobrý den, mám přítele, který má 22 let. Nejsme spolu, ani rok. Ani spolu nebydlíme. On bydlí s mámou a já se svými rodiči, kvůli tomu že stále studuji.. Ale za ten necelý rok jsem si začala všímat dost určitých věci. Asi měsíc potom, co jsme spolu začali chodit skončil na neschopence kvůli lékům na paniku. Doma byl tři měsíce. Pak asi pět mesicu, do ní normálně chodil. Během prosince byl též nejaky ty 3 týdny doma, že pro něj nemají práci (dělal zahradníka). V klidu jsem se ho zeptala, jestli si nechce během toho najít brigádu. Odpověď byla ne… Jakmile nastoupil zase do prace, začal mi říkat, že je to tam na hovno, tak po nějaké době odešel a šel jinam, mezitím byl zas 2 týdny doma. V nové práci byl pouze 2×. Opět odešel, kvůli tomu, že ho dali na jinou pozici a řekli mu že bude dělat na tři směny. Řekl mi, dělat na tři směny je prostě na h… a že to dělat nebudeme. To bylo v dobe, kdy začal koronavirusu. A zase. Moje máma má astma, mohli bych ji zabit, kdybych to dotáhl domů. Doma je opět přes měsíc (To mu ale řekla ona, že má raději zůstat doma). Koronavirus je stále tady a stejně chodí normálně ven, takže to bylo úplně zbytečné. A dále mi furt vypravi, že začne posilovat, udělá si řidičák… Tohle mi tu vypráví už asi půl roku a nic se ještě nestalo… Nemám peníze, musím si najít lepší práci, nemůžu začít cvičit bez toho aniž bych měl proteiny a měl peníze na lepší stravu… Furt výmluvy, výmluvy… Všechno jsem mu řekla a on mi na to řekl, že se změní. A to, že se nedokáže osamostatnit a furt spoléhá na mámu je věc dalsi. Já už ani nevim, jestli mu mám věřit… Máte někdo zkušenosti s něčím podobným? :roll:

A proc s nim vlastne jsi? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16261
28.4.20 20:12

Tohle je přesně člověk nevhodný pro párové soužití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.20 20:13

Je to ještě děcko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
28.4.20 20:16

To není k tomu…uteč dokud ho živí maminka a ne ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
28.4.20 20:23

@cecetka :nevim: Je to můj první přítel a nikdy jsem nebyla mezi opačným pohlavím oblíbená, tak asi proto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
28.4.20 20:25

No to je toho. To já už jsem o poznání starší a také si na něco stále stěžuji :mrgreen: Například i teď. Všichni sedí doma a já jediný musím makat. Poslední dva roky jsem měl dovolenou jen když byla náhodou odstávka ve firmě. Jinak makám 10-14 hodin denně, nezřídka i víkendy. V posilovně jsem nebyl ani nepamatuji a nemám dokonce ani čas sedět každý den na internetu a na něco si stěžovat. Vlastně se divím že jsem dneska přišel z práce už v 19h a mohl jsem se zasmát nad příspěvky :think:
Vážně doufám že konečně přijde ta krize o které všichni mluví a budu si moct vzít pár let dovolenou abych se mohl dát trochu dohromady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
28.4.20 21:21
@Eveve píše:
@cecetka :nevim: Je to můj první přítel a nikdy jsem nebyla mezi opačným pohlavím oblíbená, tak asi proto :roll:

To je blbej důvod, nebuď jako on, zamakej na sobě a tohle netáhlo pusť k vodě. On se někdo objeví. Nemusíš se upnout na prvního chlapa, co ti padne do cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
28.4.20 21:32
@Eveve píše:
@cecetka :nevim: Je to můj první přítel a nikdy jsem nebyla mezi opačným pohlavím oblíbená, tak asi proto :roll:

A? Tak udelej neco sama se sebou, to ze si zacnes s nekym, kdo se nad tebou podle tebe asi smiloval a je k nepouziti, neni reseni :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama