Reklama

Přítel se ke mě chová jako ke kusu hadru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 18:09
Přítel se ke mě chová jako ke kusu hadru

Ahoj. Potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 4 roky. Mě je 20, jemu 25. Na začátku vztahu když mi bylo 16, byl pozorný, hodný a všichni mi ho záviděli. Rodiče ho přijali dobře a doteď na něj nedají dopustit. Od 18 let bydlíme spolu ve městě, protože to tak chtěl on i moji rodiče. Od té doby to ale skončilo. Nejprve mě nutil ať mu vařím, peru a uklízím. Když náhodou něco nebylo tak mě seřval. Všechno musí být tipťop. Tehdy se to ale ještě dalo. Stačilo udělat co chtěl a bylo to v pohodě. Pak si sem ale začal vodit kamarády. Musela jsem je obsluhovat a chodit kolem nich jestli něco nepotřebují jak servírka. Když jsem odmítla tak mi udělal před nimi ostudu a začal si na mě stěžovat že jsem líná, blbá v posteli a kdoví co. Oni se jen smáli.
Teď už je to neúnosné. Peru prádlo nejen nám ale i jeho kamarádům, vařím taky i pro jeho známé. Každou chvíli si naporučí pro někoho dort. Přinesl mi i oblečení od jeho kamarádů že ho mám zašít/zkrátit apod. V noci klidně i po půlnoci si vymyslí že mu mám pro něco skočit do hypermarketu. Jednou jsem tak tak utekla uchylovi ale on jen na to řekl že si to vymýšlím a mám sebou nosit pepřový sprej. Uspokojit ho musím kdykoliv chce. Ani nedbá na mě. Udělá se a konec. Vyžaduje i praktiky které jsou mi nepříjemné. Případám si jako matrace.
Poslední dobou na mě ječí kvůli maličkostem. Stačí když třeba hlasitě zavřu dveře nebo něco položím jinam než chce. Pořád mi nadává, vysmívá se mi a uráží mě.
Domů chodí někdy i opilý. To z něj mám pak strach. Mám i podezření že mě podvádí protože někdy tráví noci mimo domov. Když se ho zeptám kde tak řekne že je mi do toho hovno.
Když něco neudělám tak mě čekají scény a odpírání peněz. Ty mi dává podle zásluh. Už se ale stalo že se na mě naštval kvůli sexu, na skoro týden zmizel a nedal mi ani vindru. Pak se vrátil a byl dva týdny hodný.
Nejhorší je že jsem na něm plně finančně závislá. Mám jen základní školu a proto si nemůžu sehnat žádnou práci. Přítel ani nechce. Nestihla bych pak prý udělat všechno potřebné. Ani tak to nestíhám. Chtěla jsem od něj odejít a řekla rodičům že se ke mě chová blbě. Oni mi ale řekli ať si ho vážím, že mě živí a že kam bych jako šla. A ještě začali s tím že si máme pořídit dítě…
Na závěr musím říct že ruku na mě nevztáhl nikdy. Občas má i období kdy je milý a hodný, zve mě na večeře a dovolí mi i koupit si něco na sebe. Vždycky v tomto období jsem šťastná, ale zároveň se bojím kdy skončí. Nevím jak dál aby se ke mě choval líp. Případám si strašně bezcenně jako kus hadru. Píšu sem proto že nevím prostě. Nevím co dělat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10003 příspěvků 16.08.18 18:12

Co dělat? Zvedni zadek, najdi si praci - bracha ma taky jen ZŠ a bez práce nebyl nikdy - a běž od nej. Dost se ti uleví

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 16.08.18 18:12

Tak asi ti to inponuje a proto s ním seš. Nebo jsi pipka a budeš tohle snášet dál. Normální ženská by tohle nedopustila a chlapa poslala do pr.ele.. Co ti na to říct. Buď odejdi nebo si na něj nestěžuj..
Ale jinak tomuhle úryvku nevěřím, jelikož s takovým pravopisem a výstižnem nemůžeš mít jen základní školu..Nazdar!

Příspěvek upraven 16.08.18 v 18:15

jahuhudka
Extra třída :D 10666 příspěvků 16.08.18 18:13
:mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13171 příspěvků 16.08.18 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 4 roky. Mě je 20, jemu 25. Na začátku vztahu když mi bylo 16, byl pozorný, hodný a všichni mi ho záviděli. Rodiče ho přijali dobře a doteď na něj nedají dopustit. Od 18 let bydlíme spolu ve městě, protože to tak chtěl on i moji rodiče. Od té doby to ale skončilo. Nejprve mě nutil ať mu vařím, peru a uklízím. Když náhodou něco nebylo tak mě seřval. Všechno musí být tipťop. Tehdy se to ale ještě dalo. Stačilo udělat co chtěl a bylo to v pohodě. Pak si sem ale začal vodit kamarády. Musela jsem je obsluhovat a chodit kolem nich jestli něco nepotřebují jak servírka. Když jsem odmítla tak mi udělal před nimi ostudu a začal si na mě stěžovat že jsem líná, blbá v posteli a kdoví co. Oni se jen smáli.
Teď už je to neúnosné. Peru prádlo nejen nám ale i jeho kamarádům, vařím taky i pro jeho známé. Každou chvíli si naporučí pro někoho dort. Přinesl mi i oblečení od jeho kamarádů že ho mám zašít/zkrátit apod. V noci klidně i po půlnoci si vymyslí že mu mám pro něco skočit do hypermarketu. Jednou jsem tak tak utekla uchylovi ale on jen na to řekl že si to vymýšlím a mám sebou nosit pepřový sprej. Uspokojit ho musím kdykoliv chce. Ani nedbá na mě. Udělá se a konec. Vyžaduje i praktiky které jsou mi nepříjemné. Případám si jako matrace.
Poslední dobou na mě ječí kvůli maličkostem. Stačí když třeba hlasitě zavřu dveře nebo něco položím jinam než chce. Pořád mi nadává, vysmívá se mi a uráží mě.
Domů chodí někdy i opilý. To z něj mám pak strach. Mám i podezření že mě podvádí protože někdy tráví noci mimo domov. Když se ho zeptám kde tak řekne že je mi do toho hovno.
Když něco neudělám tak mě čekají scény a odpírání peněz. Ty mi dává podle zásluh. Už se ale stalo že se na mě naštval kvůli sexu, na skoro týden zmizel a nedal mi ani vindru. Pak se vrátil a byl dva týdny hodný.
Nejhorší je že jsem na něm plně finančně závislá. Mám jen základní školu a proto si nemůžu sehnat žádnou práci. Přítel ani nechce. Nestihla bych pak prý udělat všechno potřebné. Ani tak to nestíhám. Chtěla jsem od něj odejít a řekla rodičům že se ke mě chová blbě. Oni mi ale řekli ať si ho vážím, že mě živí a že kam bych jako šla. A ještě začali s tím že si máme pořídit dítě…
Na závěr musím říct že ruku na mě nevztáhl nikdy. Občas má i období kdy je milý a hodný, zve mě na večeře a dovolí mi i koupit si něco na sebe. Vždycky v tomto období jsem šťastná, ale zároveň se bojím kdy skončí. Nevím jak dál aby se ke mě choval líp. Případám si strašně bezcenně jako kus hadru. Píšu sem proto že nevím prostě. Nevím co dělat.

Ani se mi nechce věřit, že nejsi troll.Pokud to je všechno pravda, tak rychle pryč. Bude to už jenom horší. Hlavně si s takovým d.ebilem nepořizuj dítě. 8o

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5619 příspěvků 9 inzerátů 16.08.18 18:19

Stěžuješ si na něj? Chyba! Stěžuj si na svoji hloupost, že s ním ještě pořád jsi. Na to, že nemáš ani výuční list a ani práci. To jsou tvoje chyby, které jsi udělala. Ty trpíš, jak se k tobě chová. Sbal si kufry, odejdi a udělej něco se svým životem.

jannina1
Závislačka 4021 příspěvků 16.08.18 18:20
@pannda píše:
Tak asi ti to inponuje a proto s ním seš. Nebo jsi pipka a budeš tohle snášet dál. Normální ženská by tohle nedopustila a chlapa poslala do pr.ele.. Co ti na to říct. Buď odejdi nebo si na něj nestěžuj..
Ale jinak tomuhle úryvku nevěřím, jelikož s takovým pravopisem a výstižnem nemůžeš mít jen základní školu..Nazdar!Přís­pěvek upraven 16.08.18 v 18:15

Tak tomu se verit da,nekdo ma na pravopis cit,hlavni se nauci na zakladce..
Ostatni ale zni jako vymyslene,kdo by se takhle nechal ponizovat a proc?

Monchichik
Závislačka 4639 příspěvků 16.08.18 18:20

Neumím si představit důvod, proč bych s někým takovým vůbec byla. Je ti 20 let, najdi si práci,
/tu najdeš i se základní školou nebo si myslíš, že budeš nadosmrti doma ? / a pryč od toho blba. Dovolí ti i koupit si něco na sebe, no to je fakt poklad 8o . Líp se k tobě chovat nikdy nebude, protože je takovej a ty si to necháš líbit. Po půlnoci mu skákat do marketu? Ty si asi blázen,ne? Vzpamatuj se.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18234 příspěvků 16.08.18 18:26

Některý lidi jsou fakt neuvěřitelně hloupí.

divine woman
Echt Kelišová 8384 příspěvků 16.08.18 18:28

I se ZŠ se dá pracovat. Doplňovat zboží v supermarketu, uklízet, jít do továrny. Přestaň si stěžovat na přítele a začni dělat něco sama se sebou. To mu chceš posluhovat do smrti? 8o

Russet
Extra třída :D 10866 příspěvků 16.08.18 18:30
@Anonymní píše:
Na závěr musím říct že ruku na mě nevztáhl nikdy. Občas má i období kdy je milý a hodný, zve mě na večeře a dovolí mi i koupit si něco na sebe. Vždycky v tomto období jsem šťastná, ale zároveň se bojím kdy skončí. Nevím jak dál aby se ke mě choval líp. Případám si strašně bezcenně jako kus hadru. Píšu sem proto že nevím prostě. Nevím co dělat.

Najdi si práci a odstěhuj se domů.

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 16.08.18 18:30

Ty chceš sebe měnit, aby se k tobě choval líp???? 8o :roll:
To snad není ani možný, aby normální člověk žil v takovém vztahu, takže buď jsi nemocná nebo je to vymyšlené :think:
Jo a kdyby to opravdu byla pravda, tak raději sdílený podnájem za pár korun, práci seženeš, když budeš chtít, sice to nebude žádné terno, ale uživit se můžeš. Hlavně žádné děti s tímto individuem, uděláš z nich citové deprivanty!!!!

Russet
Extra třída :D 10866 příspěvků 16.08.18 18:33
@pannda píše:
Ale jinak tomuhle úryvku nevěřím, jelikož s takovým pravopisem a výstižnem nemůžeš mít jen základní školu..Nazdar!Přís­pěvek upraven 16.08.18 v 18:15

Jaký pravopis? Má tam x hrubek :zed:

Dája999
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 16.08.18 18:47

Prosím, napiš, že ses jen nudila a chtěla se tady pobavit reakcemi :think:

Bezcenný kus hadru je správný popis.

Měli jste zřejmě na základní škole skvělou češtinářku - až na čárky ve větách a pár drobných chyb, je to mimořádně napsaný text.

Jinak to moc neladí, ty jsi skončila v 16 základku, nešla nikam dál na školu, našla si tohohle úchylnýho magora a protože on i rodiče chtěli, šla jsi rovnou k němu do otroctví ?

Pro případ, že by někdy někoho opravdu potkala podobná situace :

• obrátit se na rodinu, popsat, co se děje, požádat o pomoc s odstěhováním
  • pokud rodina nepomůže, najít práci s ubytováním - internet evidentně používat umíš
  • minimální vzdálenost od podobného typu „partnera“ je 100 a více km
  • následně pozjišťuješ možnosti doplnění vzdělání ( dálkově, při práci)
  • do doby,než ho dokončíš a postavíš se na vlastní nohy - chlapi NEEXISTUJÍ
  • ve chvíli, kdy pracuješ, bydlíš ( vlastní není nutné) a máš našetřený nějaký finanční polštář, se s rozvahou a opatrně p o m a l i č k u může dát šance někomu dalšímu ti vstoupit do života
  • v této chvíli ještě NENASTAL čas na mimíska - důležité !

No a po čase, když už pracuješ, bydlíš s novým partnerem, poznáváte se a je ti ve vztahu dobře,

to pro tebe všechno dobře dopadlo a může začít ta normální část života… bez otroctví :palec:

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 16.08.18 18:51

To je snad fór toto?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >