Přítel se kvůli mně rozvádí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.04.18 09:22
Přítel se kvůli mně rozvádí

Ahojky,
mám menší problém s přítelem. Jsme spolu rok a půl a už od začátku vím že má manželku. Nebydlí spolu ani nemají děti. Ona je na Ukrajině a on tady v ČR. Neklape jim to spolu už přes 3 roky takže sám mi řekl že já jsem byla jen ta co mu ukázala lepší život a lásku. Teď přijela jeho manželka,, která o mně neví na měsíc aby si o tom všem v klidu promluvili. Celý měsíc jsem se svým ''ženáčem,, trávily minimum času. A teď když už jeho žena konečně odjela tak se ve mně stal blok a nemůžu na něj ani koukat. Spát mi s ním nejde když vím že u něj v bytu v naší ložnici kterou jsme si udělali podle sebe spala ona. Sex s ním mám jen z principu. Jediné co mě uklidňuje je to že s ní sex neměl protože moc dobře vím že kdyby s ní spal tak ho kopnu do zadku. Nevím co mám dělat… nějaké nápady? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4282 příspěvků 26.04.18 09:25

Kdyby hloupost nadnášela…

páájaa2
Kecalka 370 příspěvků 26.04.18 09:26

Co přesně je ten „sex z principu“?

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 26.04.18 09:26
@AstraG píše:
Kdyby hloupost nadnášela…
…tak by mohla dotycna spat u stropu jako netopyr :mrgreen:

A sex z principu je co? Nejaka echt prasarna, kterou ani my zhyrale matky nezname?

Příspěvek upraven 26.04.18 v 09:27

lucenka
Nadpozemská drbna 29843 příspěvků 26.04.18 09:27

A rozvádí se tedy? Pokud jo, tak je to v pohodě ne? Dosáhla sji svýho.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 26.04.18 09:28

Do zadku kopne spíš on tebe.. Celou dobu jsi věděla, že je ženatý a teď najednou začneš kvůli tomu frflat. Musí bejt dost zmatenej :D

Uživatel je onlineLaPaloma
Kecalka 449 příspěvků 26.04.18 09:29
@Anonymní píše:
Ahojky,
mám menší problém s přítelem. Jsme spolu rok a půl a už od začátku vím že má manželku. Nebydlí spolu ani nemají děti. Ona je na Ukrajině a on tady v ČR. Neklape jim to spolu už přes 3 roky takže sám mi řekl že já jsem byla jen ta co mu ukázala lepší život a lásku. Teď přijela jeho manželka,, která o mně neví na měsíc aby si o tom všem v klidu promluvili. Celý měsíc jsem se svým ''ženáčem,, trávily minimum času. A teď když už jeho žena konečně odjela tak se ve mně stal blok a nemůžu na něj ani koukat. Spát mi s ním nejde když vím že u něj v bytu v naší ložnici kterou jsme si udělali podle sebe spala ona. Sex s ním mám jen z principu. Jediné co mě uklidňuje je to že s ní sex neměl protože moc dobře vím že kdyby s ní spal tak ho kopnu do zadku. Nevím co mám dělat… nějaké nápady? :nevim:

Bude s ní tak dlouho ženatý, jak dlouho je třeba, aby nepřišla o status občana EU.
Dost možná dostal zaplaceno.
Buď opatrná. Zkus být inteligentní.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 26.04.18 09:30
@vonajebohyne píše: …tak by mohla dotycna spat u stropu jako netopyr :mrgreen:

A sex z principu je co? Nejaka echt prasarna, kterou ani my zhyrale matky nezname?

Příspěvek upraven 26.04.18 v 09:27

Taky mě to slovní spojení překvapilo :lol: Slečna má asi problém s použitím cizích slov.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 09:30
@Anonymní píše:
Ahojky,
mám menší problém s přítelem. Jsme spolu rok a půl a už od začátku vím že má manželku. Nebydlí spolu ani nemají děti. Ona je na Ukrajině a on tady v ČR. Neklape jim to spolu už přes 3 roky takže sám mi řekl že já jsem byla jen ta co mu ukázala lepší život a lásku. Teď přijela jeho manželka,, která o mně neví na měsíc aby si o tom všem v klidu promluvili. Celý měsíc jsem se svým ''ženáčem,, trávily minimum času. A teď když už jeho žena konečně odjela tak se ve mně stal blok a nemůžu na něj ani koukat. Spát mi s ním nejde když vím že u něj v bytu v naší ložnici kterou jsme si udělali podle sebe spala ona. Sex s ním mám jen z principu. Jediné co mě uklidňuje je to že s ní sex neměl protože moc dobře vím že kdyby s ní spal tak ho kopnu do zadku. Nevím co mám dělat… nějaké nápady? :nevim:

najít si svobodného :mrgreen:

Anonymní  26.04.18 09:30

Rozvádí, ale teď když konečně sem se dočkala tak se ve mně něco bloklo

BaMaK
Závislačka 2674 příspěvků 4 inzeráty 26.04.18 09:31

Citum se moc poroucet neda. Ale moc te nechapu, vis, ze ma zenu a kdyz se s ni setka aby situaci vyresil a rozvedl se, tak ti to vadi :nevim:. Myslim, ze prehanis a je mi ho lito. Jednej ferove a rekni mu, ze „ho nemuzes ani videt“.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 26.04.18 09:31
@Čičorečka píše:
Taky mě to slovní spojení překvapilo :lol: Slečna má asi problém s použitím cizích slov.

To jsou ty cizi termity ;), ze jo?

botl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 26.04.18 09:31
@Anonymní píše:
Ahojky,

A čistě z principu - jak víš, že s ní nespal? :roll: On je totiž ženatý a tohle je jedna z jeho manželských povinností.

nostress
Extra třída :D 12172 příspěvků 26.04.18 09:32
@Anonymní píše:
Ahojky,

Ty musíš být troll. :mrgreen: Nevěřím, že existuje žena, která si začne se ženáčem, který si „s manželkou nerozumí“, a pozve si ji do „vaší“ ložnice na měsíc, aby si „spolu
v klidu promluvili“ :mrgreen:. A ty jako věříš, že oni spolu za celý měsíc neměli sex, :mrgreen:, nebo že jí o tobě řekl? :D Má tě pouze na sex.

EllenHálková
Nováček 1 příspěvek 26.04.18 09:32
@LaPaloma píše:
Bude s ní tak dlouho ženatý, jak dlouho je třeba, aby nepřišla o status občana EU.
Dost možná dostal zaplaceno.
Buď opatrná. Zkus být inteligentní.

Naštěstí má už trvalý pobyt v ČR takže to je naštěstí už za námi

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama