Přítel se mi nekouká na prsa

16
26.4.20 19:13

Přítel se mi nekouká na prsa

Zdravím, mám takový problém. Mám přítele, kterému je 37, myslím si, že jsem atraktivní - chlapi po mě koukají. Ale mám moc nízké sebevědomí a k tomu malé prsa (70A). Přítel mi říká, že mám krásně tvarované prsa a že velké nepotřebuje, apod. Ale když se koukáme na nějaký film, kde jsou herečky v podprsenkách a mají výstřih a velké prsa nebo jsme někde, kde jsou třeba i holky s malýma prsama, tak se vždycky podívá. On mi tvrdí, že o tom neví, ale kouká. Štve mě to, ale víc mě štve to, že když už se mi povede udělat výstřih nebo mám uplé tričko a nemám podprsenku, tak se na moje prsa nepodívá. Když jsem mu to řekla, proč se na moje prsa nedívá, tak řekl, že se na ně dívá. Jenže já se mu koukám schválně do očí a vidím, že se nedívá a mě tvrdí něco jiného. Nechápu to…
Já své prsa nemám ráda a vím, že je to problém, ale když se kouka v televizi a na veřejnosti na vystrihy a chválí moje prsa, tak proč se nepodívá? To už jsem mu omrzela?
Prosím nepište mi, že to moc řeším a je to blbost. Sama to vím, ale chtěla bych vědět na to váš názor.
PS: Jsme spolu 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21805
26.4.20 19:16

Když není na co :nevim: jako co na takovou ptákovinu napsat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
26.4.20 19:19

Tak nevím co by viděl ve výstřihu 70A. Nezlob se, já mám taky lentilky pod kobercem, teď po kojení psi ouska. :lol: ale manžel na ně kouká když jsem nahá. Zbytečně se tím netrap.. Proč taky? Je to životně důležité? Třeba se mu úplně nemusí líbit. Nebo je už prostě zvyklej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70536
26.4.20 19:19

Zkusit psychoterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
26.4.20 19:23

A kvůli tomu sis založila fake profil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
26.4.20 19:25

:zed: :zed: :zed: to uz snad neni mozny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8811
@Julie4 píše:
Zdravím, mám takový problém. Mám přítele, kterému je 37, myslím si, že jsem atraktivní - chlapi po mě koukají. Ale mám moc nízké sebevědomí a k tomu malé prsa (70A). Přítel mi říká, že mám krásně tvarované prsa a že velké nepotřebuje, apod. Ale když se koukáme na nějaký film, kde jsou herečky v podprsenkách a mají výstřih a velké prsa nebo jsme někde, kde jsou třeba i holky s malýma prsama, tak se vždycky podívá. On mi tvrdí, že o tom neví, ale kouká. Štve mě to, ale víc mě štve to, že když už se mi povede udělat výstřih nebo mám uplé tričko a nemám podprsenku, tak se na moje prsa nepodívá. Když jsem mu to řekla, proč se na moje prsa nedívá, tak řekl, že se na ně dívá. Jenže já se mu koukám schválně do očí a vidím, že se nedívá a mě tvrdí něco jiného. Nechápu to…
Já své prsa nemám ráda a vím, že je to problém, ale když se kouka v televizi a na veřejnosti na vystrihy a chválí moje prsa, tak proč se nepodívá? To už jsem mu omrzela?
Prosím nepište mi, že to moc řeším a je to blbost. Sama to vím, ale chtěla bych vědět na to váš názor.
PS: Jsme spolu 4 roky.

A na co má teda koukat, když tam nic nemáš? :roll: :roll: :roll:
Si je nech zvětšit a pak se třeba dívat bude…

Sorry jako, ale na blbou otázku… ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16

@mackA159 Děkuju za povzbuzení, ale kvůli mým prsům mám špatné sebevědomí a tím, že se na ně přítel nekouká, tak mě to spíš ještě víc mrzí. Přítel mi sám říkal, že se mu moje prsa líbí, jen nerozumím tomu, že když říká něco takového, tak se na ně nekouká a když je holka, která má podobně prsa jako já, tak se na její prsa kouká. To mě zaráží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
26.4.20 19:27

@Šmoulice Hele rozumím tomu, že je to blbá otázka. Sám mi říkal, ať si prsa nezvetsuji, že se mu líbí takové jaké mám a že k životu velké prsa nepotřebuje. Jak už jsem psala zaráží mě, že na holky, které mají stejně malé prsa jako já se kouká, ale na moje se nekouká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7128
26.4.20 19:27
@Julie4 píše:
@mackA159 Děkuju za povzbuzení, ale kvůli mým prsům mám špatné sebevědomí a tím, že se na ně přítel nekouká, tak mě to spíš ještě víc mrzí. Přítel mi sám říkal, že se mu moje prsa líbí, jen nerozumím tomu, že když říká něco takového, tak se na ně nekouká a když je holka, která má podobně prsa jako já, tak se na její prsa kouká. To mě zaráží…

No proste ti lze, aby jsi se psychicky nezhroutila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29703
26.4.20 19:28
@Julie4 píše:

Dej nám sem fotku. Můžeme se podívat a budeš spokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
26.4.20 19:28

No, mozna je fakt nevidi, 70A zadna slava, zcela uprimne.
Ale taky to mozna jen zbytecne hrotis a jemu je to sumak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19333
26.4.20 19:29

Ty nemas nizke sebevedomi kvuli malym prsou, tu proste mas nizke sebevedomi a kvuli tomu ti bude vzdy vadit kdejaka hovadina.
Ale tohle opravdu na vyreseni na emiminu neni. Najdi si nejakeho psychologa, ktery ti snad poradi, jak na sobe zapracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
26.4.20 19:29

Takže když koukáte na film tak poznáš, že se dívá herečce na prsa? Až tak ho při tom detailně zkoumas? Jo a když je v TV ženská a pěkným prsama tak i já se podívám :lol: takže neřeš blbosti. A manžel když se otočí po ženské na ulici, tak mu tedy řeknu, že kouknout se může, ale ať něčučí a neslinta u toho :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
26.4.20 19:31

@Chytrak u něho jistě vím, že mi nelže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu