Přítel se mi po oholení vousů přestal líbit

3
22.4.20 14:32

pritel se mi po oholeni vousu prestal libit

Holky, jsem s pritelem rok. Me je 30, mu 40…nas vztah ma obcas turbulence, ale celkove je to krasny a hluboky vztah. Pasujeme k sobe (i kdyz jsme rozdilni). Jednoduse, jsem s pritelem stastna. Libi se mi i fyzicky. Pritahuje me.
Jenze…oholil si vousy. A ja se nestacila divit!! Vite je mi trapne, jak se citim…ale pritel se mi nelibi. Vypada uplne jinak a popravde…potkat ho takto oholeneho na ulici a neznat ho, ani bych o nej nezavadila pohledem. Nelibi se mi!!! A vubec me nepritahuje!! Vubec to neni muj typ, nelibi se mi. Ma takovou „kebuli“…vousy to asi schovavaly, ale proste…je to des!!
Po prvotnim soku jsem se sklidnila a proste si srovnala hodnoty. Pritel si necha vousy zase dorust a „bude to zase on“. Bude se mi libit. Jenze mam v hlave cervika…Co na to matka priroda?? Vzdyt prece bychom se meli parovat s nekym, kdo nas pritahuje…a ja ted pochybuji, jestli jsem si spravne vybrala. Vzdyt, ty vousy jsou klam.
Prosim nesudte me, jsem trochu pulina…ale co si o tom myslite??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8301
22.4.20 14:38

To se mi stalo s kolegou. Měl dlouhýho černýho bíbra, hubenej chlap, vypadal jak Abraham Lincoln, bez pudele. Veterán US Army, dost dobrej, solidní člověk.

Oholil fousy a vypadá jako tuctovejt podrazák, člověk kterýmu bych nevěřil nos mezi očima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
22.4.20 14:43

Znam to opacne. Chlap, celkem slizak, nechapala jsem, co na nem ta jeho vidi. Ted jsme ho potkala po 3 letech a otočila jsme se za nim a ptala jsem se, kdo je ten vousaty fešák 8o fakt mega zmena!

Muj nosi jen trosku vousy, zadny dlouhy. Libi se mi, dokud se neoholi. Sam vi, ze ho oholenyho nesnasim, takze se holi asi jednou za mesic s tim, ze hlasi, ze spolu nikam tyden nesmime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3140
22.4.20 14:44

Na to, že ti je 30 si dost povrchní. To bych čekala od nějaké patnactky a ne dospělé ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
22.4.20 14:46

Můj chlap nosí většinou strniště, ale když se oholí v Lidlu po něm chcou obcanku :nevim: :D Taky se mi více líbí neoholený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.20 14:48

U nás úplně stejný, přítel si oholil fousy kvůli tomu, že ho to poškrábalo pod rouškou. Nosil vždycky takových těch 5mm. Teď se mi taky nelíbí, řekla jsem mu to, jakmile to skončí, tak to nechá zase narůst. Tak mu taky řekni, že mu to dřív slušelo tak a bude to.
Můj přítel treba neuznává ženy s krátkými vlasy. Říká že by s takovou nikdy nebyl, ani se mnou ne, prostě bych se mu tak nelíbila. Já to chápu, nemůžeš být s někým, kdo se ti nelíbí, zamilovaně na něj koukat.
Pro něj jsou vlasy jakoby něčím erotickým na ženě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
22.4.20 14:49

Mě to teda dost pobavilo :lol: přece tvůj přítel nebude vypadat stejně i ve stáří, třeba přibere, zhubne, zesílí, zešediví, povadne… stát se toho může strašně moc a jestli budeš řešit změnu vzhledu takhle hystericky, tak to asi daleko ve vztazích nedojdeš. Párovat by ses hlavně měla s někým, s kým si rozumíš, ne s tím, kdo se ti jen líbí. Krása je dost pomíjivá, za 20 let už ani jeden nebudete krásný, co budeš dělat pak? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.20 14:51

Eterka: :lol: :lol: :lol: tak tohle se mi stalo pred 14 dny, pritel se oholil a ja byla v naprostem soku, absolutne se mi nelibil a potkat ho takhle na zacatku vztahu, tak by urcite ani nic nezacalo. Snazila jsem se sama sebe presvedcit, ze jsou to jen vousy a at nejsem povrchni, ale fakt to neslo :mrgreen: Nastesti ted uz mu vousy opet dorostly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2595
22.4.20 14:52

Jojo, manžel si kdysi oholil vousy a já měla trauma, ze je to někdo úplně cizí :mrgreen:.

Udělal to jednou (já husa ho premlouvala) a od té doby je zase vousatý, jsme spolu 15 let. Fakt bych to nebrala jako že se k sobě nehodíme…

Kdybych si ostrihala vlasy na krátko, asi by měl taky sakra šok si na to zvyknout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52871
22.4.20 14:58
@ETerka89 píše:
Holky, jsem s pritelem rok. Me je 30, mu 40…nas vztah ma obcas turbulence, ale celkove je to krasny a hluboky vztah. Pasujeme k sobe (i kdyz jsme rozdilni). Jednoduse, jsem s pritelem stastna. Libi se mi i fyzicky. Pritahuje me.
Jenze…oholil si vousy. A ja se nestacila divit!! Vite je mi trapne, jak se citim…ale pritel se mi nelibi. Vypada uplne jinak a popravde…potkat ho takto oholeneho na ulici a neznat ho, ani bych o nej nezavadila pohledem. Nelibi se mi!!! A vubec me nepritahuje!! Vubec to neni muj typ, nelibi se mi. Ma takovou „kebuli“…vousy to asi schovavaly, ale proste…je to des!!
Po prvotnim soku jsem se sklidnila a proste si srovnala hodnoty. Pritel si necha vousy zase dorust a „bude to zase on“. Bude se mi libit. Jenze mam v hlave cervika…Co na to matka priroda?? Vzdyt prece bychom se meli parovat s nekym, kdo nas pritahuje…a ja ted pochybuji, jestli jsem si spravne vybrala. Vzdyt, ty vousy jsou klam.
Prosim nesudte me, jsem trochu pulina…ale co si o tom myslite??

Já to mám stejně, poznala jsem ho bez a vůbec se mi nelíbil, s vousama je to uplne něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9655
22.4.20 14:59

Taky se mi nelíbí muž oholeny, je z něj pan Vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
22.4.20 15:03

Co na to matka příroda? To by si asi musel říkat každý chlap, jehož partnerka se maluje, barví a celkově upravuje.
Prostě každý dělá, co může, pomáhá to jeho / jejímu sebevědomí, za maskára či knír, vousy.. maskujeme své domnělé nedostatky.
Takže jo, vousy jsou ok, maskára, barvy na vlasy, liposunkce, kosmetické operace atd. jsou ok. Neřešíme to.
Líbí se ti chlap s vousy? V pohodě, vousy mu dorostou a ty už víš, že mu je sama budeš šlechtit, protože se ti tak prostě líbí víc a jemu to zvedá sebevědomí, že tak je pro tebe víc sexy.
Prosím tě, neřeš víc a netahej do toho matku přírodu. Prostě každý se snažíme matku přírodu nějak ošálit, tedy alespoň ten svůj protějšek používáním líčidel a jiných prostředků. Hoď kamenem, kdos bez viny ;)
Sama píšeš, že k sobě jinak skvěle pasujete. Co víc chceš řešit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
22.4.20 15:05

Mam to opacne. Mne se desne nelibi vousati :mrgreen: A kdyz uz teda pritel neni mesic oholeny, tak desne prudim, at se oholi. Oholeny je aaach :srdce: Ale pokud se ten tvuj zase hodla nechat zarust, tak ok, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2708
22.4.20 15:06

Já jsem svého manžela potkala jako oholeneho a bylo to šílené, ale zamilovala jsem se do nej jako osoby, ale také jsem ihned zapracovala na vousech, nechtěl o tom ani slyšet… ze prý to svedi a ble ble… láska ale hory přenáší, takže nakonec povolil a je z nej plnovousac už tři roky :) všichni mu říkají jak vypadá lip než predtim atd. Oholil se jednou, když šel na operaci s krkem a měl nařízeno oholit se. Když za mnou přišel, úplně jsem se zhrozila a řekla jsem mu, ať už radši jede, ze tohle se neda… :lol: byla jsem rada, ze když se vrátil z nemocnice, tak měl aspoň strniste. Klídek, je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
22.4.20 15:19

Hele, kdyz se muj chlap oholil a sundal bryle, tak k nemu děti nechtěli :lol:
Nejmladsi to asi v 9mesicich silene orval.

A jak nekdo pise, nebuďme povrchní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama