Přítel se mi vysmívá

Anonymní
2.1.20 00:42

Přítel se mi vysmívá

Ahoj, s přítelem spolu budeme 4 roky, pár kluků jsem před ním už měla, ale to byly dětské lásky, on přede mnou nikoho neměl. Když jsme za dobře, tak je to ten nejlepší vztah na světě, mazlíme se, vaříme spolu, bere mě do kina, na oběd - dobrovolně. Máme to na střídačku, jednou platím já a pak on. Ale pořád mi říká, že je moje kašička, ikdyž to máme rozdělené spravedlivě. Oba jsme hodně žárliví ale on bezdůvodně, vždy jsem okolo něj hopsala jak hloupá a potom mě začala jeho kamarádka pomlouvat na každém rohu a on se zastával ji, pořád jsem poslouchala, že to by nikdy neudělala, až pak jsem mu musela dát vybrat mezi mnou a jí, naštěstí si vybral mě. Zakazuje mi oblečení, ze kterého mi jde něco vidět, ale potom mi řekne,, v těchhle kraťasech máš hnusnej zadek” nebo,,máš malý prsa, občas mě to štve” nebo,,už nejsi tak hezká jako dřív”. Možná jsem jen přecitlivělá, ale opravdu mě tohle všechno mrzí a dělám vše pro to, aby neviděl jinou a neříkal mi zase tyhle věci. Když mi řekl že mám malá prsa, tak se začal vymlouvat, že se přeřekl, ale prostě si myslím že v tomhle se člověk jen tak nepřeřekne, no ne? On je pro mě opravdu dokonalý, moc ho miluju, ale občas mám prostě pocit, že to dál nechci. Když jsme v pohodě, tak je to moc fajn, ale když se hádáme, tak to je hrůza, občas začnu být agresivní, kdo by taky nebyl, když se mu jeho partner směje do obličeje, když něco udělá. A on mi to klidně vrátí. Moc ho miluju a chci jen jeho, nikdy na jiného nepomyslím, ale necítím se dobře, když mi řeknu že něco je špatně a on to má na háku a vysměje se mi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21280
2.1.20 00:48
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu budeme 4 roky, pár kluků jsem před ním už měla, ale to byly dětské lásky, on přede mnou nikoho neměl. Když jsme za dobře, tak je to ten nejlepší vztah na světě, mazlíme se, vaříme spolu, bere mě do kina, na oběd - dobrovolně. Máme to na střídačku, jednou platím já a pak on. Ale pořád mi říká, že je moje kašička, ikdyž to máme rozdělené spravedlivě. Oba jsme hodně žárliví ale on bezdůvodně, vždy jsem okolo něj hopsala jak hloupá a potom mě začala jeho kamarádka pomlouvat na každém rohu a on se zastával ji, pořád jsem poslouchala, že to by nikdy neudělala, až pak jsem mu musela dát vybrat mezi mnou a jí, naštěstí si vybral mě. Zakazuje mi oblečení, ze kterého mi jde něco vidět, ale potom mi řekne,, v těchhle kraťasech máš hnusnej zadek” nebo,,máš malý prsa, občas mě to štve” nebo,,už nejsi tak hezká jako dřív”. Možná jsem jen přecitlivělá, ale opravdu mě tohle všechno mrzí a dělám vše pro to, aby neviděl jinou a neříkal mi zase tyhle věci. Když mi řekl že mám malá prsa, tak se začal vymlouvat, že se přeřekl, ale prostě si myslím že v tomhle se člověk jen tak nepřeřekne, no ne? On je pro mě opravdu dokonalý, moc ho miluju, ale občas mám prostě pocit, že to dál nechci. Když jsme v pohodě, tak je to moc fajn, ale když se hádáme, tak to je hrůza, občas začnu být agresivní, kdo by taky nebyl, když se mu jeho partner směje do obličeje, když něco udělá. A on mi to klidně vrátí. Moc ho miluju a chci jen jeho, nikdy na jiného nepomyslím, ale necítím se dobře, když mi řeknu že něco je špatně a on to má na háku a vysměje se mi.

Dokonalý tedy rozhodně není :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21688
2.1.20 00:48

Ty ho milujes, on to tak silny cit k tobe nechova. Naopak. Ponizovani, vysmivani, urazeni laska neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
2.1.20 00:49

Mně taky můj chlap řekne, že mám v těhle kalhotak strašnej zadek, spíš i kvůli mě, on prostě každej střih nesedí a beru jeho upřímný názor a vím, že je to lepší než mě oblbovat a pak na veřejnosti vypadat jako jelito. Taky mi občas něco s úsměvem řekne, tak mu prostě řeknu, že ho zrovna taky dvakrát nemládne :lol: :nevim: :palec:
Dlouholetý vztahy prostě nejsou už jen cukrlinky, jestli ho miluješ a on tě vyloženě neponižuje, ale spíš škádlí, nedělala bych z toho kovbojku, prostě mu to s úsměvem vrať.
Určitě tě někdy i pochválí, nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11806
2.1.20 00:53

Holka, tohle jsem zažila. Ten chlap má mizerný sebevědomí a sráží tebe, aby jsi si začala připadat ošklivá a hloupá a nechtěla ho opustit. Je mi jasný, že jsi zamilovaná a nemá smysl ti psát ať utečeš, ale dám ti dvě rady. Nevěř tomu, co říká a snaž se na něj dívat víc s odstupem a míň zamilovanýma očima. To, co dělá, je psychický týrání a ty budeš mít časem dost problém to ustát a nezačít si to brát k srdci. Pevný nervy a rozum do hrsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1631
2.1.20 00:58

Zacnes byt agresivni a on ti to vrati. To se fackujete nebo si ‘jen’ sproste nadavate? Dokonaly teda fakt neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
836
2.1.20 00:58

Nevim, ale tohle na idealni vztah nevypada. Co ti bude rikat za par let, az se objevi prvni vrasky, prsa povadnou atd. Vsichni starneme, ale nekteri jedinci budou vecne mladi a budou menit partnerky za stale mladsi a mladsi modely. Nenechala bych si srazet sebevedomi, bud se ozvi a rekni takhle se spolu bavit nebudeme a nebo si najdi ideal nekde jinde. A davat najevo jakousi financni prevahu to je taky ukazka jeho chlapstvi 8o Zeptej se ho jak si to predstavuje po dobu tve rodicovske dovolene? To ho budes prosit o penize na jidlo pro vase dite a poslouchat podobne reci? Zvedni hlavu vzhuru, nekde na tebe ceka nekdo, kdo si te bude vazit a budes se mu libit - cela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 01:20

ne ne ne - to je hňup - pryč od něho

Občas máš pocit, že s ním být nechceš. Postupně můžeš s takovým hňupem ztrácet čas a doufat, že se to zlepší - nic se nezlepší nebo jen dočasně a spadnete opět tam, kde jste nebo se to naopak zhorší. On je jako malý kluk bez zodpovědnosti a ještě z tebe dělá blbce „jako by o ničem nevěděl, že ti něco řekl“. Mělo by mu přece záležet na tom, jak se vedle něho CÍTÍŠ! A pokud mu na tobě už teď nezáleží, tak CO BUDE DÁL? Budete se jen hádat, budeš nešťastná a nedej Bože, kdybys měla s takovým hňupem dítě nebo více dětí - tak děti uvidí jeho chování k tobě a co začnou dělat? Začnou kopírovat tatínka nebo na něho budou naštvané. Každopádně jeho chování není normální - PRYČ OD NĚHO!!! Rychle se odmiluj - uvědom si, s kým chodíš - hnusnej zadek”,,máš malý prsa, už nejsi tak hezká jako dřív = CHCEŠ TAK HNUSNÉ HLÁŠKY POSLOUCHAT CELÝ ŽIVOT? :nevim: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1656
2.1.20 01:44

Prý oba jsme hodně žárliví, ale on bezdůvodně. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
2.1.20 09:43

No přeji ti, aby ti co nejdřív odpadly růžový brýle zamilovanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1459
2.1.20 10:09

Strašné, co si některé ženy nechávají líbit. Do kina se mnou půjde i kolegyně, se kterou se moc nemusim, to fakt neni důkaz dokonaleho vztahu. A pry, že dokonce občas zaplatí :lol: (to je samozřejmost).
Už na zakladce by se měla vyučovat nějaká hodina, co je ve vztahu patologické :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 15:45

Snaží se podkopávat Ti sebevědomí. Ty urážky neber vážně, nechce aby ses oblékala provokativně a snaží se, abys vše schovávala, protože si myslí pravý opak, že Ti to sluší. Připrav se na to, že velké podpory se od něj nedočkáš, ani v budoucnu :nevim: Jestliže už teď věří více nějaké kolegyni, než Tobě, nebude to dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 01:02
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu budeme 4 roky, pár kluků jsem před ním už měla, ale to byly dětské lásky, on přede mnou nikoho neměl. Když jsme za dobře, tak je to ten nejlepší vztah na světě, mazlíme se, vaříme spolu, bere mě do kina, na oběd - dobrovolně. Máme to na střídačku, jednou platím já a pak on. Ale pořád mi říká, že je moje kašička, ikdyž to máme rozdělené spravedlivě. Oba jsme hodně žárliví ale on bezdůvodně, vždy jsem okolo něj hopsala jak hloupá a potom mě začala jeho kamarádka pomlouvat na každém rohu a on se zastával ji, pořád jsem poslouchala, že to by nikdy neudělala, až pak jsem mu musela dát vybrat mezi mnou a jí, naštěstí si vybral mě. Zakazuje mi oblečení, ze kterého mi jde něco vidět, ale potom mi řekne,, v těchhle kraťasech máš hnusnej zadek” nebo,,máš malý prsa, občas mě to štve” nebo,,už nejsi tak hezká jako dřív”. Možná jsem jen přecitlivělá, ale opravdu mě tohle všechno mrzí a dělám vše pro to, aby neviděl jinou a neříkal mi zase tyhle věci. Když mi řekl že mám malá prsa, tak se začal vymlouvat, že se přeřekl, ale prostě si myslím že v tomhle se člověk jen tak nepřeřekne, no ne? On je pro mě opravdu dokonalý, moc ho miluju, ale občas mám prostě pocit, že to dál nechci. Když jsme v pohodě, tak je to moc fajn, ale když se hádáme, tak to je hrůza, občas začnu být agresivní, kdo by taky nebyl, když se mu jeho partner směje do obličeje, když něco udělá. A on mi to klidně vrátí. Moc ho miluju a chci jen jeho, nikdy na jiného nepomyslím, ale necítím se dobře, když mi řeknu že něco je špatně a on to má na háku a vysměje se mi.

Měla by jsi ho nechat jít ty jsi lepší než on, ten správný chlap tě bude nosit na rukách a říkat že jsi krásná i když to tak třeba nebude on je egoista který žárlí a úmyslně ti bude shazovat sebevědomí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama