Přítel se mnou chce spát jen opilý

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 18:19

Přítel se mnou chce spát jen opilý

Ahoj, už nějakou dobu to řeším… Vlsatne se to děje od začátku, jen teď už je to horší a horší.
Mám přítele rok a půl.
Od začátku je takový divny na sex, jak bych to řekla… Neumí začít nic sám. Ze začátku jsem si říkala ze se proste stydí a ze se to zlepší. Už jsem to 2× řešili, vždy řekl ze je většinou unavený a ani na to v te posteli nemyslí a když něco chci tak ať si to vezmu sama. Ok. Jenže když to děláte rok tak ze vždy začnete vy a on nic tak už si připadám nechtěná. Jde o to, Ze když je opilý tak to nemá žádné zábrany, jen co vleze do postele tak už na mě sahá a vždy je z toho skvělý sex a je odvazany a fakt jiný.
Jenže když není opilý tak nic není i 2 týdny. Pokud nezačnu já.
Snažíme se ho i provokovat, třeba vylezu naha ze sprchy nebo tak něco ale on se na mě ani nepodívá. Cely 2 týdny na mě třeba nesahne, dokud nezacnu ja a nebo dokud se neopije. Nechápu to. Rika mi vždy ze ho sex se mnou moc baví a ze ho přitahuji ale chová se jinak.. ja nevím co si o tom myslet. Stydí se když je střízlivý nebo co?
Už ani to téma nechci s nim řešit jelikož už je mi to blbé a vždy najde odpověď na kterou ja už radši neodpovidam ale už z toho mám doslova depky a hledám chybu v sobě. Bude mu 30 a mě 24 a opravdu nejsem žena která by měla nouzi o chlapy a nikdy jsem s žádným chlapem neměla v sexu problém, ba naopak vždy byl každý spokojený až až… Tak mi to vrtá hlavou a nevím co s tím. Chapu pokud na to není Ok ale ja když začnu tak sex bude vždy, Takze to nemůže být tím ze není moc na sex ne? jenže mě to nebaví furt začínat, necítím se chtěna a kolikrát i když začnu tak se tak divné pta co jako dělám s přiblblým úsměvem jak kdyby se styděl a nevěděl jak reagovat. Měl několik vztahů Takze se snad nestydí ne? Prosím o nějaké vyjádření jinak se z toho zblázním.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25467
25.1.22 18:22

Tvl to bych nedala. Jenom s opilým 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
25.1.22 18:22

No tak jestli jseš ošklivá tak se nediv. Ono se říká: Po pěti pivech každá princezna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25467
25.1.22 18:23

@Pan Dan Znám to jinak. Každá žena je krásná, záleží jen po kolika pivech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 18:29

@divine woman Chaou, ze si tu teď budete dělat srandu a nic jiného vás nenapadne než ze jsem asi ošklivá ale dokážu o sobě říct, ze to tak vůbec není. V tomhle fakt problém není…

• Citovat
  • Nahlásit
2195
25.1.22 18:33
@Anonymní píše:
@divine woman Chaou, ze si tu teď budete dělat srandu a nic jiného vás nenapadne než ze jsem asi ošklivá ale dokážu o sobě říct, ze to tak vůbec není. V tomhle fakt problém není…

Promiň. Už to nebudu dělat. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
25.1.22 18:39

Musíš mu rázně říct že sex s ožralým odmítáš. Já kdybych se jenom trochu napil, tak ta moje mě nenechá na ni vlézt. Ona je velmi háklivá na to, že ten chlast ze mě strašně táhne ať už jde o pivo, víno nebo kořalku. To je ten hlavní důvod. Dá se vypít dvojka vína na uvolnění, to jsme párkrát dělali. Ale ožrat se? To nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21485
25.1.22 18:48
@Anonymní píše:
@divine woman Chaou, ze si tu teď budete dělat srandu a nic jiného vás nenapadne než ze jsem asi ošklivá ale dokážu o sobě říct, ze to tak vůbec není. V tomhle fakt problém není…

Zkratka vam to spolu jako partnerum neklape :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
25.1.22 18:52

Mně by to vadilo a nedala bych mu ani kdyby byl opilý. Respektive v ten moment bych mu vůbec nedala. Mně osobně vadí, když já nepiju a z partnera táhne alkohol.
Taky bych si (bez ohledu na vzhled) myslela, že se mu nelíbím a že se na mě takzvaně musí ožrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 18:54

@cecetka jenže nám to normlane v životě klape. My si rozumíme ve všem a když dojde na ten sex tak i v tom si moc rozumíme. Bydlíme spolu a opravdu nám je spolu moc dobře jen ten sex zlobí z jeho strany.
Já jsem jako jednou slyšela od jeho dávnějšího kamaráda, ze když byl ještě s bývalou a povídali si jako chlapy o sexu, ze to chtějí každý den atd, tak ten můj řekl něco jako “Já na to ani jako moc pomyšlení v ty posteli nemám když si lehnem” :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 18:56

@Malineka To jsem si říkala taky ale já když začnu ho svádět střízlivého, tak je sex hned a ani to nevypadá ze by měl problém se mnou a líbí se mu to. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1386
25.1.22 19:00
@Anonymní píše:
@Malineka To jsem si říkala taky ale já když začnu ho svádět střízlivého, tak je sex hned a ani to nevypadá ze by měl problém se mnou a líbí se mu to. :zed:

Je to zvláštní. Jestli nemá třeba opravdu menší potřebu, anebo má nějaký problém, a s alkoholem se lépe uvolní. Já bych to s ním probrala horem spodem. Ale opravdu dělat ze sebe, když to řeknu moc ošklivě, „matraci“ na opilý sex… to bych já nemohla. Přijde mi to ponižující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
25.1.22 19:10

Máte nějakou hrdost? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
25.1.22 19:10

Uprimne, ja bych ho otestovala, jak teda dlouho schvalne vydrzi. Pokud by presahl mesic a on se nijak nesnazil a delal, ze se nic nedeje, tak to proste neni v pohode pritel, at si myslis, co chces. Zaklad vztahu je komunikace. Pokud ti neumi vysvetlit, proc na tebe ani nesahne, ale opilej jo, tak proste nemate v poradku vztah a tebe to driv nebo pozdeji psychicky znici, protoze budes neustale hledat chybu u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
13381
25.1.22 19:16

Nemůže být gay? Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...