Přítel se mnou již nechce spát

12
6.2.21 21:51

Přítel se mnou již nechce spát

Ahoj holky, jsem uz zoufalá a proto zkusim aspon tohle, jestli mi nekdo neporadi. S pritelem jsme spolu 5 let, ze zacatku vztahu jsme meli sex i klidne 2× denne a pokazde, kdyz jsme se videli. Ted spolu bydlime uz skoro 2 roky, meli jsme nejake problémy, kvuli kterym chapu, ze na ten sex nebylo ani pomyšlení. Chvili to bylo z partnerovy strany v pohode, ale ted zas jako by o me ztratil zájem. Kdysi na me sahal a cítila jsem, ze ho přitahuji, ale ted vubec. Chodim pred nim naha, snazim se ho nejak navnadit, ale on nic. Sex jsme nemeli ani nepamatuji. Mela jsem dlouho problem, ze me sex bolel kvuli kvasinek, ale uz by to melo byt v pohode, jen partner se nejak zasekl a nechce se mnou spat. Kdyz se o tom chci pobavit, je nevrly a ve finale se akorát pohadame. Vzdy jsem byla nastavena tak, ze sex neni nejdulezitejsi v zivote, ale ted, kdyz uz na me ani nesahne, tak mi to prijde divne a smutne. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4835
6.2.21 22:00
@Nicole05 píše:
Ahoj holky, jsem uz zoufalá a proto zkusim aspon tohle, jestli mi nekdo neporadi. S pritelem jsme spolu 5 let, ze zacatku vztahu jsme meli sex i klidne 2× denne a pokazde, kdyz jsme se videli. Ted spolu bydlime uz skoro 2 roky, meli jsme nejake problémy, kvuli kterym chapu, ze na ten sex nebylo ani pomyšlení. Chvili to bylo z partnerovy strany v pohode, ale ted zas jako by o me ztratil zájem. Kdysi na me sahal a cítila jsem, ze ho přitahuji, ale ted vubec. Chodim pred nim naha, snazim se ho nejak navnadit, ale on nic. Sex jsme nemeli ani nepamatuji. Mela jsem dlouho problem, ze me sex bolel kvuli kvasinek, ale uz by to melo byt v pohode, jen partner se nejak zasekl a nechce se mnou spat. Kdyz se o tom chci pobavit, je nevrly a ve finale se akorát pohadame. Vzdy jsem byla nastavena tak, ze sex neni nejdulezitejsi v zivote, ale ted, kdyz uz na me ani nesahne, tak mi to prijde divne a smutne. :(

Nema jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
6.2.21 22:01
@lilith1 píše:
Nema jinou?

Myslim si, ze ne. Je porad doma a mame spolecne auto, které využívám spise ja, takze to pochybuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 22:17

@Nicole05
No… netrapi ho treba neco?

Příspěvek upraven 06.02.21 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
6.2.21 22:18
@Sarah.Kralova píše:
@Nicole05
No… netrapi ho treba neco?

Ja prave nevim, kdyz se s nim chci o tom bavit, tak je nastvany proc to zase resim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 22:21

@Nicole05 Tak si s nim zkus jeste jednou v klidu promluvit, rekni mu to v klidu a zacni treba s tim, ze s nim chces mluvit ale ze by sis prala aby se hned nenastval… a pokud reakce bude zase stejna, tak bych se fakt naštvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
6.2.21 22:40

Třeba je naštvaný na tebe, ale nechce to řešit. Třeba jste to už řešili vícekrát, ale jeho to neuspokojilo. Třeba už s tebou nechce být, ale nechce ti to říci, aby tě neranil.

Anebo je sám nemocný, má s tím starost, má starosti v zaměstnání, a nechce tě tím zatěžovat.

Nech to chvíli být v klidu, nenaléhej na něj. Ono se to jistě brzy vyvrbí. Najdi si do té doby jinou zábavu, než abys před ním chodila nahá. Třeba maluj obrázky, nebo vybarvuj mandaly, to jsou hezké obrázky. Kup mu nějaký dárek. Uvař k obědu, nebo k večeři něco, co rád jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
6.2.21 23:07

No a jak dlouho spolu nespite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 16:20
@Konnny píše:
No a jak dlouho spolu nespite?

Několik mesicu. Vim ze to bylo i z me strany, kvuli kvasinkam ale ted neni důvod a on stejne nejeví zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
7.2.21 17:17

Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 17:18
@Julča001 píše:
Kolik vám je?

Me 21 příteli 25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
7.2.21 17:21
@Nicole05 píše:
Me 21 příteli 25

Hm, to jste dost mladí. Možná ses mu už okoukala, nemyslím to zle, prostě se to stává. Taky bych to chvíli nechala být a o nic se nesnažila a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 17:23
@Julča001 píše:
Hm, to jste dost mladí. Možná ses mu už okoukala, nemyslím to zle, prostě se to stává. Taky bych to chvíli nechala být a o nic se nesnažila a uvidíš.

Taky mám ten pocit :think: asi vyzkousim toto, protoze nic jineho me v tuhle chvili nenapada. Snad to nejak prijde samo. Dekuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10185
7.2.21 17:24
@Nicole05 píše:
Několik mesicu. Vim ze to bylo i z me strany, kvuli kvasinkam ale ted neni důvod a on stejne nejeví zájem.

Nechoď před ním nahá. Když s tebou nechce nic mít, tak ho to akorát serre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10185
7.2.21 17:27
@Nicole05 píše:
Me 21 příteli 25

V tomto věku se nezabývej myšlenkou, proč s tebou nechce spát, spíš se zabývej tím, jak se ho včas zbavit. Protože když to máte už po pár letech takto, nevydržíte spolu do smrti.
A ty kvasinky - nenakazil tě něčím? Já to osobně neznám, ale nemají se léčit oba dva? A není to důsledek toho, že zasouval jinde a donesl něco domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat