Přítel se mnou nechce komunikovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 07:25

Přítel se mnou nechce komunikovat

Ahoj,
jsem už celkem zoufalá, proto píšu i sem. Ahoj,
máme s přítelem vztah na dálku a ze začátku to vypadala docela dobře. Psali jsme si pořád a vídali jsme se často. Jenže poslední dobou mi přijde, že se něco stalo. Sám od sebe mi nenapíše, a když mu napíšu já mám pocit, jako kdybych ho snad otravovala a po chvilce sám konverzaci ukončí. Snažila jsem se mu to už jednou naznačit, ale asi to zřejmě nepochopil. Nepřijde mi normální, aby mi celý týden vůbec nenapsal, pak přijel a tvářil se, že je všechno vpohodě. Jsem z toho zmatená a nevim, co mám dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14979
8.12.21 07:29

Nenaznacovat, ale říct mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
8.12.21 07:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
máme s přítelem vztah na dálku a ze začátku to vypadala docela dobře. Psali jsme si pořád a vídali jsme se často. Jenže poslední dobou mi přijde, že se něco stalo. Sám od sebe mi nenapíše, a když mu napíšu já mám pocit, jako kdybych ho snad otravovala a po chvilce sám konverzaci ukončí. Snažila jsem se mu to už jednou naznačit, ale asi to zřejmě nepochopil. Nepřijde mi normální, aby mi celý týden vůbec nenapsal, pak přijel a tvářil se, že je všechno vpohodě. Jsem z toho zmatená a nevim, co mám dělat.

Jak dlouho jste s přítelem „spolu“?
Kolík vám je let?
Co to znamená „vztah na dálku“?
Kde se nacházíš ty a kde on (jak daleko), když je to na dálku?
Jak často se reálně střetnete?
Málo informací!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
8.12.21 07:59
@Pan Dan píše:
Jak dlouho jste s přítelem „spolu“?
Kolík vám je let?
Co to znamená „vztah na dálku“?
Kde se nacházíš ty a kde on (jak daleko), když je to na dálku?
Jak často se reálně střetnete?
Málo informací!

Ty děláš minimálně na protidrogovým, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2195
8.12.21 08:07
@Bubllenka píše:
Ty děláš minimálně na protidrogovým, ne? :mrgreen:

Proč? Já myslím, že z toho původního popisu jsme se vůbec nic nedozvěděli, akorát že si s ní nechce psát. Ale strašně moc mě zajímá, co to je ten vztah na dálku. To bych byl hrozně moc rád, kdyby mi to někdo vysvětlil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
8.12.21 08:41
@Pan Dan píše:
Proč? Já myslím, že z toho původního popisu jsme se vůbec nic nedozvěděli, akorát že si s ní nechce psát. Ale strašně moc mě zajímá, co to je ten vztah na dálku. To bych byl hrozně moc rád, kdyby mi to někdo vysvětlil.

Jeee, nesmíš to tu tolik hltat, to byla sranda. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
8.12.21 08:44

Nerozumím, proč píšeš o vztahu na dálku a zároveň, že se vídáte často? Co to znamená?
Jinak když nemá zájem, tak nemá zájem. Nevím, co na tom chceš chápat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41998
8.12.21 08:50
@Anonymní píše:
Ahoj,
máme s přítelem vztah na dálku a ze začátku to vypadala docela dobře. Psali jsme si pořád a vídali jsme se často. Jenže poslední dobou mi přijde, že se něco stalo. Sám od sebe mi nenapíše, a když mu napíšu já mám pocit, jako kdybych ho snad otravovala a po chvilce sám konverzaci ukončí. Snažila jsem se mu to už jednou naznačit, ale asi to zřejmě nepochopil. Nepřijde mi normální, aby mi celý týden vůbec nenapsal, pak přijel a tvářil se, že je všechno vpohodě. Jsem z toho zmatená a nevim, co mám dělat.

Asi ho to přestalo bavit. Vztah na dálku nemusí vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
8.12.21 09:00

Tak nenaznačuj a zeptej se, ne? Ne všichni jsou na nekonečné vypisování si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
8.12.21 11:00

Chlapi naznačování nechápou, takže pokud tě zajímá, co se děje, prostě se ho zeptej. Pokud by to dopadlo špatně, radši teď než po pár letech. Ale myslím, že „vztahy na dálku“ většinou nefungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3467
8.12.21 15:29

Tak hlavně že vůbec přijede, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu