Přitel se mnou nechce mít sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 09:49

Přitel se mnou nechce mít sex

Zdravím. Je mi 20 let a mám podobně starého přítele s kterým jsem 1,5 roku. Ze začátku se mnou chtěl spát, ale poslední půlrok skoro vůbec. Několikrát jsem se ho ptala, co se děje a tak. Není schopný si o ničem promluvit, ani o sexu a ani o ničem jiným. Ze začátku mě to tak nevadilo ale teď mám deprese. Mám dost problémů, jsem na ně sama. Chybí mi láska, empatie a pocit, že mě někdo chce..Nechce mě už pomalu ani líbat. Nespím a nemám už ani chuť k jídlu. Za den sním jeden rohlík a mám takový divný pocit prázdnoty. Můj problém je, že se dost vážu na lidi. Když už se zamiluji, tak asi pořádně. Nedokážu podvést ani toho člověka opustit. Odpustila bych mu vše, je to fakt jako nějaké prokletí. Vždycky jsem si myslela, že jsem docela hezká a vždy o mě měli kluci zájem ale asi už nemám žádné sebevědomí. Začala jsem dost žárlit a nemohu se ani dívat na to, jak se dívá na jiné slečny, co jdou třeba po ulici. Jsem ze všeho vyčerpaná, nemám na nic energii ani náladu. Zažil z vás někdo něco takového? Jak jste se s tím vypořádali? Budu ráda za odpovědi. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10155
25.10.21 09:55
@Anonymní píše:
Zdravím. Je mi 20 let a mám podobně starého přítele s kterým jsem 1,5 roku. Ze začátku se mnou chtěl spát, ale poslední půlrok skoro vůbec. Několikrát jsem se ho ptala, co se děje a tak. Není schopný si o ničem promluvit, ani o sexu a ani o ničem jiným. Ze začátku mě to tak nevadilo ale teď mám deprese. Mám dost problémů, jsem na ně sama. Chybí mi láska, empatie a pocit, že mě někdo chce..Nechce mě už pomalu ani líbat. Nespím a nemám už ani chuť k jídlu. Za den sním jeden rohlík a mám takový divný pocit prázdnoty. Můj problém je, že se dost vážu na lidi. Když už se zamiluji, tak asi pořádně. Nedokážu podvést ani toho člověka opustit. Odpustila bych mu vše, je to fakt jako nějaké prokletí. Vždycky jsem si myslela, že jsem docela hezká a vždy o mě měli kluci zájem ale asi už nemám žádné sebevědomí. Začala jsem dost žárlit a nemohu se ani dívat na to, jak se dívá na jiné slečny, co jdou třeba po ulici. Jsem ze všeho vyčerpaná, nemám na nic energii ani náladu. Zažil z vás někdo něco takového? Jak jste se s tím vypořádali? Budu ráda za odpovědi. Děkuji

Zajdi k psychiatrovi na to že jste takto mladí a partner nechce sex je zvláštní na vic jste spolu kratce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
25.10.21 09:57
@Annabela11 píše:
Zajdi k psychiatrovi na to že jste takto mladí a partner nechce sex je zvláštní na vic jste spolu kratce

Ale, proč hned psychiatra? Co ten jí tak může nabídnout kromě antidepresiv? Tady je jednodušší vyměnit přítele jakožto zdroje problému než do sebe něco rvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10155
25.10.21 10:00

@Hecate Píše že má dost problémů :nevim: takže jedna z možností je právě lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23500
25.10.21 10:03

Najdi si dobrýho psychologa nebo terapeuta a řeš především sama sebe. Není normální se na někoho vázat tak, že ho nedokážeš při zjevným problému poslat k šípku. Zapracuj na sobě a svým sebevědomí, pak se tvůj problém s přítelem vyřeší sám o sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 10:07
@Annabela11 píše:
@Hecate Píše že má dost problémů :nevim: takže jedna z možností je právě lékař.

Odstěhovala jsem se totiž s ním před 4mi měsíci od rodicu s nim do bytu. Penize zvladam jen tak tak. On studuje a chodi teda obcas na brigady. Je týden u sve mami a týden bydlí u mě. Máma ho chce mit pod kontrolou kvuli škole. Na najem mi nechce prispivat a jednou za mesic nakoupi tak za 600 Kč něco do ledničky. Jsem tu vždy týden sama a nemam tu pratele jak jsem v novem městě. Bydlela jsem s rodici a brachou 19 let v jednom baraku a odejit bylo tezke. Asi toho je na me uz nejak moc, nebo nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
7880
25.10.21 10:13
@Anonymní píše:
Odstěhovala jsem se totiž s ním před 4mi měsíci od rodicu s nim do bytu. Penize zvladam jen tak tak. On studuje a chodi teda obcas na brigady. Je týden u sve mami a týden bydlí u mě. Máma ho chce mit pod kontrolou kvuli škole. Na najem mi nechce prispivat a jednou za mesic nakoupi tak za 600 Kč něco do ledničky. Jsem tu vždy týden sama a nemam tu pratele jak jsem v novem městě. Bydlela jsem s rodici a brachou 19 let v jednom baraku a odejit bylo tezke. Asi toho je na me uz nejak moc, nebo nevím.

Asi ano, odpověď sis našla sama, což je dobře.

Takže co teď s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16281
25.10.21 10:15
@Anonymní píše:
Odstěhovala jsem se totiž s ním před 4mi měsíci od rodicu s nim do bytu. Penize zvladam jen tak tak. On studuje a chodi teda obcas na brigady. Je týden u sve mami a týden bydlí u mě. Máma ho chce mit pod kontrolou kvuli škole. Na najem mi nechce prispivat a jednou za mesic nakoupi tak za 600 Kč něco do ledničky. Jsem tu vždy týden sama a nemam tu pratele jak jsem v novem městě. Bydlela jsem s rodici a brachou 19 let v jednom baraku a odejit bylo tezke. Asi toho je na me uz nejak moc, nebo nevím.

Děvče, ty to nevidíš, ale tobě bude bez něho mnohem lépe. Začni chodit na psychoterapie, aby ses naučila mít ráda sama sebe. Na víkendy jezdi k rodičům, zkus si najít přátelé v práci.

Ale mamánka, vyžírku a nevděčníka tedy rozhodně nepotřebuješ. Vidíš, jak ti škodí, přináší ti do života jen nejistotu, tak ho nech jít. Aspoň dozraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10155
@Anonymní píše:

Takže u tebe bydlí týden zadarmo 8o to si nedovedu představit, on je jako koule u nohy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786

Rozchod, co chceš řešit jiného? Jsi pro něj jen kasička a trpěný doplněk v domácnosti :nevim: Všechno platíš sama, on nechce nic, nemá o tebe zájem, nespíte spolu, nic :nevim: Vrať se k rodičům a klidně si nějakého psychologa sežeň. Normální holka by kvůli tomu nezakládala diskuzi na emiminu, už dávno by od něj byla pryč a poohlížela se jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
25.10.21 10:16

Tedy že tohle řešíme my o generaci starší s dlouholetými partnery, beru jako běžný stav ale tohle je opravdu špatně. Když mi bylo dvacet musela jsem kluky odhánět od postele a lákat na výlety a ne naopak.

Zakladatelko ten sex dejme tomu, může mít nějaký problém, občas ho mají i mladí kluci. Ale to, že ti nechce dát ani pusu a nemluví s tebou už nevěstí nic dobrého.
Většina lidí to má tak, že líbání je víc intimní než sex a pokud i tohle odmítá bude za tím něco o čem nevíš.

Taky jsem se dřív hodně vázala na partnery ale ubližovalo mi to stejně jako tobě a musíš se naučit mít ráda hlavně sebe a potom teprve někoho jiného. Toho psychologa bych ti doporučila taky, jako možnost otevřeného rozhovoru pro tvůj osobní rozvoj. Nestyď se, vyber si někoho sympatického za rozumnou cenu a zkus pár sezení, nebo skončíš s nehezkou anorexií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
25.10.21 10:24

To neni laska, ale zavislost :nevim:.

Bud jen s tim, kdo te miluje take. To tenhle neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
25.10.21 10:24
@Janli píše:
Najdi si dobrýho psychologa nebo terapeuta a řeš především sama sebe. Není normální se na někoho vázat tak, že ho nedokážeš při zjevným problému poslat k šípku. Zapracuj na sobě a svým sebevědomí, pak se tvůj problém s přítelem vyřeší sám o sobě.

Tak tak :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
25.10.21 10:25
@Anonymní píše:

Vrat se domu!!
Nebo ho vykopni a misto nej nastehuj kamosku nebo nekoho, kdo bude platit cast najmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
25.10.21 11:05

Je tam 2 tydny v mesici zadarmo a neni mu to blby. Nespi s tebou, trapis se. Ztracis cas. Do konce mesice dej vypoved z najmu, zpusob ukonceni mas ve smlouve. Vetsinou je vypoved 3 mesice, koncem ledna se vrat domu, muzes zacit zase randit a v lete uz muzes jet na romantickou dovolenou s nekym jinym 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat