Přítel se mnou nespí už půl roku

Anonymní
6.6.21 20:33

Přítel se mnou nespí už půl roku

Ahoj
Už docela nevím co dělat.
Přítel semnou přestal spát. Nejdřív jsme spolu spali i 2× za deň a teď už je to půlrok co nebylo vůbec nic. Nespali jsme spolu od 30.12. ( ano před Silvestrem)
O tom jsme už i mluvili - říkal, že teď řešíme problémy ( týče se to mojí mámy do všeho nám zasahuje a on nemá chuť na sex, pak že přibral… Nevím jsou to asi výmluvy nevím, ale jsem z toho zoufalá, mě se o sexu sním už zda už je to jen ve snu.. priznalsr mi že se dělá sám, sice nevím kdy když jsme skoro furt spolu ale.. já se dělám sama taky nechápu to nechápu ho..
Je mi to líto už jsem z toho znechucená nechci při něm ani spát když vím, že se otočí a jde spát a nic nebude a i kdyby někdy neco vždy jsem musela začínat já.. z části.
Co mám dělat? Rozejít se nechci, jsme spolu ok, dává mi pusu, je pozorný říká mi že mě miluje, ale jak přijde večer je to v p…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1224
6.6.21 20:36

Zastav se. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22537
6.6.21 20:41
@Pan Dan píše:
Zastav se. :D
:cert: Nemůžeš mít další milenku. :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 20:42

Tohle sem zazila taky. Nejdriv me to stvalo, pak sem si rikala ze si najdu milence coz sem teda neudelala a az kdyz sem zacala pochybovat sama o sobe tal sem se s nim rozesla. Tohle ve vztahu proste nejde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 20:58

Nema milenku? Nechci te strasit, ale kdysi jsem mela milence, byl zenaty mel svou rodinu a pamatuju si, ze mi rikal, ze kdyz jsme byli spolu a pak jel vecer domu, manzelka s nim chtela spat, jenze tim, ze byl semnou, tak uz na to nemel naladu.

• Citovat
  • Nahlásit
21663
6.6.21 21:00

Gay?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4501
6.6.21 21:01
@Anonymní píše:
Ahoj
Přítel semnou přestal spát. Nejdřív jsme spolu spali i 2× za deň a teď už je to půlrok co nebylo vůbec nic. Nespali jsme spolu od 30.12. ( ano před Silvestrem)
O tom jsme už i mluvili - říkal, že teď řešíme problémy ( týče se to mojí mámy do všeho nám zasahuje a on nemá chuť na sex, pak že přibral… Nevím jsou to asi výmluvy nevím, ale jsem z toho zoufalá, mě se o sexu sním už zda už je to jen ve snu.. priznalsr mi že se dělá sám, sice nevím kdy když jsme skoro furt spolu ale.. já se dělám sama taky nechápu to nechápu ho..
Je mi to líto už jsem z toho znechucená nechci při něm ani spát když vím, že se otočí a jde spát a nic nebude a i kdyby někdy neco vždy jsem musela začínat já.. z části.
Co mám dělat? Rozejít se nechci, jsme spolu ok, dává mi pusu, je pozorný říká mi že mě miluje, ale jak přijde večer je to v p…

Mě by to vadilo a hodně. Připadala bych si pto něj nepřitažlivá, neatraktivní a nemilovaná.
Promiň, ale pusa toho o lásce moc nevypovídá.
Dřív nebo později budeš frustrovaná natolik, že se budete hádat a najdeš si milence a rozejdete se ve zlém. Pokud se rozejdete hned, může to mít úroveň.
Otázkou ještě je, jestli nemá nějaké zdravotní komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
6.6.21 21:13
@Klopotkova píše: :cert: Nemůžeš mít další milenku. :cert:

Nerozumíš srandě? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22537
6.6.21 21:17
@Pan Dan píše:
Nerozumíš srandě? :mrgreen:

Ale jo, rozumím a chci se s Tebou vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
6.6.21 21:18
@Klopotkova píše:
Ale jo, rozumím a chci se s Tebou vyspat.

Myslím že bych tě nedokázal uspokojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
6.6.21 21:24

Ja z vas nemuzu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
6.6.21 21:46

:mrgreen: :mrgreen: Tady se to ale rozjíždí… :mrgreen:

Jinak by mě to štvalo, pokusila bych se ho svést, prádlo atd a pokud to neklapne tak konečná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5947
6.6.21 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj

Tak s ním zůstaň. Až ti to opravdu začne vadit, opustiš ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32013
6.6.21 21:52
@Anonymní píše:
Nema milenku? Nechci te strasit, ale kdysi jsem mela milence, byl zenaty mel svou rodinu a pamatuju si, ze mi rikal, ze kdyz jsme byli spolu a pak jel vecer domu, manzelka s nim chtela spat, jenze tim, ze byl semnou, tak uz na to nemel naladu.

To se tak milenkám obvykle říká. :lol:
A pak přijde překvápko, když je z toho nespaní druhé (třetí) dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53285
6.6.21 23:15

Jste spolu jen rok a půl roku žádný sex :? je to hodně divný a u mne by to mělo hodně rychlé řešení ;) To co říká jsou prostě jen výmluvy, co bude za 5 let? Možná sex bude na Tvé narozeniny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat