Přítel se mnou netráví čas

Anonymní
7.3.21 13:52

Přítel se mnou netráví čas

Ahoj. S mým přítelem se vídám asi 2× za týden, ale to bydlíme ve stejném městě poměrně blízko u sebe. A když už se vidíme, je to jenom na noc a brzy ráno hned odchází. Chápu, že pracuje a zároveň studuje, ale přesto. Moc mi chybí tu dobu, co spolu nejsme. Miluju ho, ale ještě jsme si to neřekli. Mám totiž strach, že to necítí stejně. A kdyby jo, chtěl by se mnou přece trávit více času. Co si o tom myslíte? Jsem z toho trochu zmatená

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.21 14:04

Jak dlouho jste spolu? já tě chápu, mám to s mým podobně, ale pokud je tam láska, tak se to dá přežít. Nebo prostě musí. Můj je pořád v práci, někdy se vidíme víc, jindy míň a já tím taky trpím.

• Citovat
  • Nahlásit
1134
7.3.21 14:04

Že Tě má na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
7.3.21 14:10

Má tě jen na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
7.3.21 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj. S mým přítelem se vídám asi 2× za týden, ale to bydlíme ve stejném městě poměrně blízko u sebe. A když už se vidíme, je to jenom na noc a brzy ráno hned odchází. Chápu, že pracuje a zároveň studuje, ale přesto. Moc mi chybí tu dobu, co spolu nejsme. Miluju ho, ale ještě jsme si to neřekli. Mám totiž strach, že to necítí stejně. A kdyby jo, chtěl by se mnou přece trávit více času. Co si o tom myslíte? Jsem z toho trochu zmatená

Vecer prijde a brzy rano odejde?
Co vikendy? Nic?
Pak te asi bere jen jako souloznici :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
7.3.21 14:54
@Anonymní píše:
Ahoj. S mým přítelem se vídám asi 2× za týden, ale to bydlíme ve stejném městě poměrně blízko u sebe. A když už se vidíme, je to jenom na noc a brzy ráno hned odchází. Chápu, že pracuje a zároveň studuje, ale přesto. Moc mi chybí tu dobu, co spolu nejsme. Miluju ho, ale ještě jsme si to neřekli.Mám totiž strach, že to necítí stejně. A kdyby jo, chtěl by se mnou přece trávit více času. Co si o tom myslíte? Jsem z toho trochu zmatená

Odpověděla jste si vlastně sama. Dejte na své pocity.
Vypadá to, že vás má jen na sex, protože by si aspoň chviličku na malou procházku o víkendu určitě udělal. Dal vám třeba nějaký malinký dárek, třeba kytičku? Chová se zamilovaně? Položte si tyto otázky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7729
7.3.21 15:04

Má tě jen na sex a nebo má ještě jinou. Případně obě varianty zároveň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4658
7.3.21 16:28

Pokud je student a k tomu má brigádu, tak toho volného času asi moc nezbývá. Když navrhneš nějakou aktivitu venku, teda ne že by toho teď šlo hodně… chce se mu nebo se vymlouvá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
7.3.21 17:06

Pracuje a studuje, tak ho nedus.. se asi hodně nudíš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 17:06

Nejde mu jenom o sex. Spala jsem s nim asi až po 3 měsících, co jsme se vídali a psali si spolu. Jenomže jakmile potom došlo právě na ten sex, tak už mi píše spíš jen ze slušnosti a moc neodpovídá a vídáme se tedy jen ty večery, kdy máme také sex. Tak mi příjde, že třeba ztratil zájem, jakmile dostal co chtěl. Mám se teď taky stáhnout? @Petája

• Citovat
  • Nahlásit
41
8.3.21 10:24

Promluvit si.. takhle by to asi vypadat nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
8.3.21 10:28
@dedrichov píše:
Pokud je student a k tomu má brigádu, tak toho volného času asi moc nezbývá. Když navrhneš nějakou aktivitu venku, teda ne že by toho teď šlo hodně… chce se mu nebo se vymlouvá?

Jo tohle je dobrý nápad, to vyzkoušej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
8.3.21 13:08
@Anonymní píše:
Nejde mu jenom o sex. Spala jsem s nim asi až po 3 měsících, co jsme se vídali a psali si spolu. Jenomže jakmile potom došlo právě na ten sex, tak už mi píše spíš jen ze slušnosti a moc neodpovídá a vídáme se tedy jen ty večery, kdy máme také sex. Tak mi příjde, že třeba ztratil zájem, jakmile dostal co chtěl. Mám se teď taky stáhnout? @Petája

No já bych si s ním na rovinu sedla a promluvila si, co vám vadí.
Pokud na to nemáte odvahu, jak píšete, asi bych se stáhla a zkusila, co to udělá. Prostě se mu ozývejte méně. Zkuste navrhnout nějakou aktivitu, třeba i procházku a když se vymluví, řekněte mu, že to necháte na něm. Že by jste se šla někam ráda projít a ať se ozve, až si udělá čas a neozvala bych se mu. Pokud se vám ozve jen kvůli večeru (se sexem), tak bych nešla.
Pokud se neozve, nebo napíše zprávu o blbostech, nechte to vyšumět do ztracena. Takhle to fakt vypadá, že vás má jen na to jedno…
Toto není vztah, jemu jde o jedno a vy se mu jen přizpůsobujete…si myslím.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
8.3.21 13:46
@žalud píše:
A k čemu jinému je asi ženská? Má si jí dát do vitríny? Některá je použitelná místo automatické pračky a myčky.

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14305
8.3.21 18:46

Dobrý večer milé uživatelky,

Děkuji za upozornění, jedná se o uživatele ovichus, který mohl být dnes odblokován. Místo toho se přihlásil s duplicitním účtem a velmi nevhodně se vyjádřil. Z tohoto důvodu mu blokaci prodlužujeme ještě o týden a účet „žalud“ bude smazán.

Přeji krásný večer,

Tereza :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat