Přítel se na mě na Vánoce vykašlal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 14:52
Přítel se na mě na Vánoce vykašlal

Zdravím a přeji hezké svátky. Mám oproti některým zdejším příspěvkům asi malicherný problém, ale prostě se potřebuji vypovídat. S mým současným přítelem jsme spolu relativně krátce (3 - 4 měsíce). Proto jsem včerejší Štědrý den strávila s mamkou, dnes ho strávím s prarodiči a na zítra byl na řadě právě partner. Měla jsem zítra přijet k němu a spát u něj do dalšího dne a být s ním i celé úterý. Bohužel se mi stala taková nepříjemnost a onemocněla jsem. Dneska ráno jsem požádala partnera, zda můžeme změnit plány a udělat si Vánoce u mě doma - bydlím sice s mamkou, ale ta by taktně vyklidila pole, sama mi to nabídla. Jen bychom spolu nestrávili noc (a tím pádem ani další den) a celkově bych asi neměla moc chuť na intimní hrátky. Partner nebydlí v Praze, takže jsem věděla, že nebude nadšený, ale doufala jsem, že na Vánoce mi vyjde vstříc. Bohužel se nestalo a chce oslavu raději odložit. Je to sice odklad třeba o týden, ale prostě Vánoce miluji, v naší rodině vždy znamenaly hodně a strašně mě tedy zklamalo, že se neuvidíme. Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. :,( :,( Nevím, zda se mám přemoci a jet k němu… mám dilema, nebo se na to vykašlat, už z principu, že on se na Vánoce nemůže sebrat a přijet za mnou. Mám pro něj nachystané dárky, pozvala jsem ho i na večeři a na cukroví, ale nic s ním nehnulo. Bohužel mě hned po Novém roce čekají zkoušky a státnice a nerada bych nemoc přecházela, i když už mi v životě bylo i hůř. Co byste dělali? Je mi prostě smutno, tak se omlouvám za asi „nudný“ příspěvek. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.12.16 14:54

Pochybnosti jsou normální, otevřeně si s ním co nejdříve promluvte, ať se vše vyjasní :palec:

Sany80s
Kelišová 6570 příspěvků 25.12.16 14:58

Určitě bych za ním nejezdila, fakt se vykurýruj.
Zná se s rodiči? Je to inrovert nebo extrovert? Je hodně na sex, chodíte spolu někam, když jsi zdravá?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.12.16 14:58

Nebud urputna. Taky ma treba duvody, proc se mu za tebou nechce odnekad tahnout na par hodin a riskovat, ze ho jeste nakazis

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 15:05
@holkaZ píše:
Pochybnosti jsou normální, otevřeně si s ním co nejdříve promluvte, ať se vše vyjasní :palec:

Víceméně už jsme si promluvili… mám prý pochopit, že se mu nechce strávit celkově asi 4 hodiny na cestě a být se mnou jen nějakých 6 hodin. Normálně bych to asi pochopila, ale na ty Vánoce mě to prostě nějak mrzí. :?

pikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 25.12.16 15:05

A rekla jsimu to co tu pises? Nebo jsi hrdinne rekla, ze to neadi a pak se doma kouses. Proc by u vas nemohl spat?

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 15:06
@Sany80s píše:
Určitě bych za ním nejezdila, fakt se vykurýruj.
Zná se s rodiči? Je to inrovert nebo extrovert? Je hodně na sex, chodíte spolu někam, když jsi zdravá?

Já se znám s jeho mamkou - on s mojí ne, když jsem je chtěla seznámit, tak se na to zatím necítil, je to introvert, občas spolu někam chodíme, ale iniciuji to spíš já. On mě víceméně zve jen k sobě.

Sany80s
Kelišová 6570 příspěvků 25.12.16 15:08

Možná je to člověk, co mu není příjemné být v cizím prostředí.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 15:08
@Devuska píše:
Nebud urputna. Taky ma treba duvody, proc se mu za tebou nechce odnekad tahnout na par hodin a riskovat, ze ho jeste nakazis

Bydlí v Mladé Boleslavi a já v Praze… takže mu prý nejvíc vadí ta cesta, ale možná má i tyto důvody, i když mi o nich neřekl. Ale na druhou stranu má pořád zájem, abych k němu přijela já, takže nemoc mu asi nevadí.

Venetia
Hvězda diskuse 36727 příspěvků 25.12.16 15:08
@Plavuše píše:
Zdravím a přeji hezké svátky. Mám oproti některým zdejším příspěvkům asi malicherný problém, ale prostě se potřebuji vypovídat. S mým současným přítelem jsme spolu relativně krátce (3 - 4 měsíce). Proto jsem včerejší Štědrý den strávila s mamkou, dnes ho strávím s prarodiči a na zítra byl na řadě právě partner. Měla jsem zítra přijet k němu a spát u něj do dalšího dne a být s ním i celé úterý. Bohužel se mi stala taková nepříjemnost a onemocněla jsem. Dneska ráno jsem požádala partnera, zda můžeme změnit plány a udělat si Vánoce u mě doma - bydlím sice s mamkou, ale ta by taktně vyklidila pole, sama mi to nabídla. Jen bychom spolu nestrávili noc (a tím pádem ani další den) a celkově bych asi neměla moc chuť na intimní hrátky. Partner nebydlí v Praze, takže jsem věděla, že nebude nadšený, ale doufala jsem, že na Vánoce mi vyjde vstříc. Bohužel se nestalo a chce oslavu raději odložit. Je to sice odklad třeba o týden, ale prostě Vánoce miluji, v naší rodině vždy znamenaly hodně a strašně mě tedy zklamalo, že se neuvidíme. Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. :,( :,( Nevím, zda se mám přemoci a jet k němu… mám dilema, nebo se na to vykašlat, už z principu, že on se na Vánoce nemůže sebrat a přijet za mnou. Mám pro něj nachystané dárky, pozvala jsem ho i na večeři a na cukroví, ale nic s ním nehnulo. Bohužel mě hned po Novém roce čekají zkoušky a státnice a nerada bych nemoc přecházela, i když už mi v životě bylo i hůř. Co byste dělali? Je mi prostě smutno, tak se omlouvám za asi „nudný“ příspěvek. :kytka:

Ja bych nejela

Sany80s
Kelišová 6570 příspěvků 25.12.16 15:10

Z Boleslavi to do Prahy netrvá 2 hodiny. Pokud se nedostane do zácpy.
Nebo nemá auto? :think:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 15:10
@pikola píše:
A rekla jsimu to co tu pises? Nebo jsi hrdinne rekla, ze to neadi a pak se doma kouses. Proc by u vas nemohl spat?

Ano řekla jsem mu to. No máme hodně malý byt, takže bychom tu neměli přes noc moc soukromí, a to mu vadí… máma je ochotná zajistit si něco svého na odpoledne a večer, ale spala by doma.

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 25.12.16 15:10

Já mám takovou zkušenost, že pokud chlapovi na ženě opravdu hodně záleží, pak mu není nic zatěžko pro ni udělat. Osobně bych já za ním nejezdila.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 15:11

Venetia
Hvězda diskuse 36727 příspěvků 25.12.16 15:11
@Sany80s píše:
Nebo nemá auto? :think:

Do MB jsem jela jednou na rande… to neni zadna vzdalenost

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.12.16 15:12
@Sany80s píše:
Nebo nemá auto? :think:

Má ŘP asi dva měsíce a auto stejně nemá. Takže cesta na Čerňák a pak ke mně a zase zpět…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >