Přítel se na mě urazil

79
29.1.21 18:52

Přítel se na mě urazil

Ahoj holky, potřebuju se vypsat a vykecat jelikož jednou jedinou kamarádku co mám tak tím nechci otravovat protože má úplně jiné starosti. Nevím jak začít ale asi tím že sem rok a půl s přítelem, rozumíme si všechno ALE..před 14ti dny přišel s nápadem že si na léto chce rozjet takovou restauraci spíše kiosek u přívozu u nás ve vesnici. S tím že by si to sám provozoval já jelikož sem s oboru a dělala sem tuhle práci 11 let tak vím co to obnáší a kord když je tam člověk sám a musí tam být od pondělí do neděle plus nakupovat zboží a všechno..takže s tím nesouhlasím protože bych chtěla moc miminko a kdyby se nám zadařio tak by na nás neměl absolutně čas. Největší problém je ale to že on se vůbec neporadil on mě prostě postavil před hotovou věc a buď se s tím smířit a nebo ne..já moc dobře vím jak to dopadně nebude mít čas bude pořád do nočních hodin tam. Akdyž přijde domu budu už já dávno spát a takhle celý týden..včera jsme se tady o tom bavili s jeho rodiči a jeho mamka mu na ferovku řekla že jestli tohle udělá ať se roloučí s rodinym životem že tohle nebude bavit žádnou ženskou A on jí na to odpověděl že jestli kvůli tomu odejdu že takový je život a já sem na to konto řekla že to tedy nemusime prodlužovat Když má takový pohledprotože tahle věta od něj mě tak zabolela jakoby mu na našem vztahu absolutně nezáleželo..Dneska přišel z práce nabroušený a vyčetl mi že když v nás vůbec nevěřím tak ať to zbytečně neprodlužuju..to mě ranilo ještě víc. Před tím sem měla přítele co mě psychicky i fyzicky týral a úplně mě to hodilo zpátky kde jsem byla. Pochopitelně jsem se odebrala do ložnice kde jsem po tichoucku břečela pak sem se oblékla a šla ven si provětrat hlavu. Když jsem se vrátila domu nemluví semnou.. holky myslíte si že sem sobecka že nechci aby si tu hospodu bral? Já bych mu to strašně přála aby dělal co ho baví ale na úkor čeho? Jsem z toho strašně smutná a zklamaná myslela sem si že pro náš vztah žije stejně jako já..asi sem se spletla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
29.1.21 18:54

A to chce na léto, nebo se tím živit už napořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19653
29.1.21 18:56

Smír se s tím, ze ma důležitější věci v životě než jdi ty. Neprodluzuj to a jdi dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 18:58

@Kriss Tina pořad prave

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 18:58

@jahuhudka ano,přesně tak to cítím je to sobec strašně mě zklamal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 19:00

Když by to měl sezónně a jako koníčka k hlavnímu pracovnímu poměru jinde, tak jo - jako jediný zdroj obživy ne. Obzvlášť v dnešní době… Kiosek sám o sobě ho neuživí. A s rodinným životem je ámen. Pokud chceš miminko, tak vůbec. Jestli on si to moc romanticky nemaluje a neumí si to představit v reálu, tu práci okolo…

Příspěvek upraven 29.01.21 v 19:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
29.1.21 19:00

On je optimista, keď si myslí, že v súčasnej šialenej dobe ho nejaká búda pri vode uživí :think: Inakší podnikatelia dnes krachujú…Mali by ste sa o tom porozprávať bez zbytočných emócií, načo do toho ťahať silu vzťahu. Ale potreboval by vliať do hlavy trochu reality, lebo je to v súčasnosti blbý nápad nielen z hľadiska času, čo by tam trávil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
29.1.21 19:02

@Katanovak
Tak jestli chce kiosek na léto, tak otěhotnět a porodit do té doby nestihneš, aby ses musela bát, že nebude mít čas na tebe a mimino.
Navíc, pokud si to bude provozovat sám, nemusí tam trčet denně od rána do večera, bude na něm, jakou otvírací dobu si nastaví.
Ty to podáváš tak, jako by všichni, co provozujou kiosek, nutně museli mít rodinný život v troskách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5085
29.1.21 19:02

Kolik je ti, že chceš počít dítě s člověkem, kterého ani pořádně neznáš a zjevně nemáte ani stejný pohled do budoucna. Nedělej to. Podle mě nechceš chodit do práce a ani se ti nedivím, protože se dřeš někde v hospodě. Proto chceš zdrhnout do mateřství. To není správné. Pokud je ti 35, tak se omlouvám. Najdi si jinou práci a partnerovi řekni, že tu práci prostě dělat nechceš, protože bys to nezvládla. Nemusíme všichni zvládnout všechno. A ty dobře víš, co to obnáší a on ne. Jemu je v hospodě u chlastu dobře, ale to je ta druhá, lehčí strana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 19:03

@stankaSR samozřejmě ze sme to už probrali ze všech úhlu, tohle je samozřejmě věc nejdůležitější ze mu to tam nepůjde nebudou peníze a už to pojede hádky nervozita atd..a to je ale prave vše spojené s tím vztahem a s tím ze to bude odnaset nás rodiny život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
29.1.21 19:03

@Katanovak aha, na léto na víkend by to slo, ale porad ho to neuživí, jak si představuje ze bude fungovat v zimě? Vyzkousej mu to ukázat z tohohle úhlu, to není ze si tam stoupne, dyt bude muset platit pojištění, daně, nájem, suroviny, energie a teď mu to ještě můžou každou chvíli zavírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 19:05

@Karamba2020 kiosek jsem špatně řekla je to hospoda, točí se tam pivo vaří a všechno, já prave v tomhle oboru dělám a všichni soukromnici u kterých sem pracovala neměli na rodinu absolutně čas a v dnešní době potřebuje člověk každého zákazníka takže si myslím ze si úplně nebude moc rozhodovat o tom jak tak on bude bude se muset ridit podle lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
29.1.21 19:06

Ty chceš miminko a partner to má stejně? Záleží jestli to chce na sezónu? Partneři by si měli být oporou, dokážeš ho podpořit nebo se chceš rozejít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 19:06

@Uslava je mi 25 a známe se už 7 let jako pratele a rok a půl jsme v partnerství já v hospodě nedělám, pracuju v kavárně jako barista a moc mě to baví, dítě rozhodne nechci kvůli tomu ze chci utéct na mateřskou ale protože proste po dětech Toužim už odjakživa.. a rozhodne nejsme ten typ co pracovat nechce práce mě hodně baví a naplňuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
29.1.21 19:07

@Jolka86 samozřejmě ze bych ho rada podpořila ale nemůžu ho podporovat v něčem co vím jak to dopadne kord v dnešní době..on by taky chtěl dítě ale není to pro nej hlavní priorita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat