Reklama

Přítel se nedokáže vyrovnat s mou minulostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

octavianka
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 13:30
Přítel se nedokáže vyrovnat s mou minulostí

Zdravím všechny,
Jsem s přítelem už skoro rok. Na začátku vztahu jsme řešili počet partnerů, a já řekla pravdu. Bylo to prostě víc než měl partner (11), já jsem jeho druhá. Tenkrát jsme se o tom hodně bavili, byl z toho takovej přepadlej, ale všechno jsme si vysvětlili a já myslela že na to zapomene. Bývá občas takový bez nálady a vždycky říkal, že se nic neděje, ale včera už jsem to z něj vypáčila. Po 11 měsících mi řekl, že na to pořád musí myslet, že se mu o tom i zdá a podobně.. Ale prý to není tak, že by mi to vyčítal. Ale žárlí na to, že já toho mám tolik za sebou a on ne. A že čím on pro mě může být speciální když už je tolikátý… Řekla jsem mu tolik argumentů, že je to minulost, at‘ se na to vykašle, že to co máme my dva spolu nesahá po kotníky ničemu co jsem kdy zažila a že ho miluju víc než sama sebe, skoro dvouhodinový rozhovor.. Nic. Pořád opakuje jak by se na to strašně rád vykašlal, ale že to nejde. Hodně mě to naštvalo, že tomu přikládá takovou váhu, ale když se naštvu tak on mi řekne, že jsem to z něj vypáčila a mermomocí to chtěla vědět, i když on mi to říct nechtěl. Nechápu, že ho to po takové době pořád žere.. Prosím, porad’te, co mám dělat? Pro mě je to ten nejlepší člověk jakého jsem kdy poznala, moc ho miluju, a bez něj být nechci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 7991 příspěvků 31.08.18 13:32

Nenapadá mě nic, co bys mohla dělat. Problém má on. A z mého pohledu iracionální.

Janičcka92
Kecalka 165 příspěvků 31.08.18 13:36

@Emimin7 souhlas, buď se s tím smíří nebo ne :nevim:
mě taky nejdřív chvíli žralo, že můj chlap jich měl cca 15 a on je můj třetí :lol: ale blbá jsem byla já, že jsem to z něho páčila. Teď se tomu směju, jak to není vůbec podstatné :kytka: kolik je příteli?

nostress
Extra třída :D 12867 příspěvků 31.08.18 13:39
@octavianka píše:
Zdravím všechny,
Jsem s přítelem už skoro rok. Na začátku vztahu jsme řešili počet partnerů, a já řekla pravdu. Bylo to prostě víc než měl partner (11), já jsem jeho druhá. Tenkrát jsme se o tom hodně bavili, byl z toho takovej přepadlej, ale všechno jsme si vysvětlili a já myslela že na to zapomene. Bývá občas takový bez nálady a vždycky říkal, že se nic neděje, ale včera už jsem to z něj vypáčila. Po 11 měsících mi řekl, že na to pořád musí myslet, že se mu o tom i zdá a podobně.. Ale prý to není tak, že by mi to vyčítal. Ale žárlí na to, že já toho mám tolik za sebou a on ne. A že čím on pro mě může být speciální když už je tolikátý… Řekla jsem mu tolik argumentů, že je to minulost, at‘ se na to vykašle, že to co máme my dva spolu nesahá po kotníky ničemu co jsem kdy zažila a že ho miluju víc než sama sebe, skoro dvouhodinový rozhovor.. Nic. Pořád opakuje jak by se na to strašně rád vykašlal, ale že to nejde. Hodně mě to naštvalo, že tomu přikládá takovou váhu, ale když se naštvu tak on mi řekne, že jsem to z něj vypáčila a mermomocí to chtěla vědět, i když on mi to říct nechtěl. Nechápu, že ho to po takové době pořád žere.. Prosím, porad’te, co mám dělat? Pro mě je to ten nejlepší člověk jakého jsem kdy poznala, moc ho miluju, a bez něj být nechci.

Vždy to říkám, že některé věci se mají nechat „spát“.Počet sexuálních partnerů je jedna z nich. To bylo předtím, než jste se seznámili,takže se ho to netýká, a osobně bych takové věci partnerovi nikdy neříkala, ani to po něm nechtěla.Muži všeobecně tyto informace hůře snášejí. Co teď s tím? Pokud by takto vyváděl i nadále, asi bych raději volila rozchod, a měla bych tuto zkušenost jako poučení do budoucího vztahu.

Sandokanos
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 31.08.18 13:40

Kolik je vam let? Muz samozrejem spatne snasi, kdyz jeho zenska my vysoky pocta jeste horsi to je, kdyz on ne. 11 neni hodne, ale zaletzi na veku. Jestli to je v 17 nebo 35 je velky rozdil

octavianka
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 13:46

Je nám oboum 23, ale prosím, nesud'te podle toho.. Vím, že si řeknete, co nějací mladí můžou vědět o lásce a možná je směšný že takový problém v našem věku řeším, ale kdybyste ho viděli, já se na ten smutný obličej nedokážu koukat.

A ano, jsem hodně poučená, že o takových věcech už opravdu mluvit nebudu, jenže tenkrát byl on ten, kdo to ze mě páčil, a já prostě nechtěla lhát.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 31.08.18 13:48
@Emimin7 píše:
Nenapadá mě nic, co bys mohla dělat. Problém má on. A z mého pohledu iracionální.

Souhlasím. Buď se s tím smíří, nebo ne. Ale to už je jeho boj. Někdy si říkám, proč se lidi vůbec ptají, když předem chtějí slyšet jen jednu odpověď, a jakoukoli jinou neunesou.

smurfka
Nadpozemská drbna 29331 příspěvků 31.08.18 13:50

no tvl..11 chlapů ve 23 letech…no tak to by mě taky silně rozrušilo :? to se mu nedivím

nostress
Extra třída :D 12867 příspěvků 31.08.18 13:50
@octavianka píše:
Je nám oboum 23, ale prosím, nesud'te podle toho.. Vím, že si řeknete, co nějací mladí můžou vědět o lásce a možná je směšný že takový problém v našem věku řeším, ale kdybyste ho viděli, já se na ten smutný obličej nedokážu koukat.A ano, jsem hodně poučená, že o takových věcech už opravdu mluvit nebudu, jenže tenkrát byl on ten, kdo to ze mě páčil, a já prostě nechtěla lhát.

Může to být první signál, že se jedná o majetnického a žárlivého manipulátora. :think:

octavianka
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 13:52
@smurfka píše:
no tvl..11 chlapů ve 23 letech…no tak to by mě taky silně rozrušilo :? to se mu nedivím

Já vím, samozřejmě že na to nejsem pyšná, ale je to minulost, znám lidi co měli ve 20 třeba 80.. Jsem hloupá že jsem mu to vůbec říkala..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:52

Někteří to tak mají… Můj bývalý, pro kterého já byla první a on pro mě už několikátý mi to předhazoval celé roky co jsme byli spolu. Bylo to dosti nepříjemné ho neustále ujišťovat, že na ně a na to opravdu nemyslím, že co bylo to bylo. A jsem ráda, že už spolu nejsme, protože se ani v té posteli nijak nesnažil a jen jsem poslouchala když ho chytla blbá nálada hned co skončil tak co ti predemnou byli lepší co? Brrr to bylo vždycky. Teď můj nynější manžel má za sebou už jedno manželství, partnerů daleko víc než já. Víme kdo přibližně kolik a nijak to neřešíme a rozhodně si nic nevyčítáme. Co bylo bylo

smurfka
Nadpozemská drbna 29331 příspěvků 31.08.18 13:56
@octavianka píše:
Já vím, samozřejmě že na to nejsem pyšná, ale je to minulost, znám lidi co měli ve 20 třeba 80.. Jsem hloupá že jsem mu to vůbec říkala..

no jo..si mladá..asi neznáš pravidlo tří :o)))

octavianka
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 13:58
@Anonymní píše:
Někteří to tak mají… Můj bývalý, pro kterého já byla první a on pro mě už několikátý mi to předhazoval celé roky co jsme byli spolu. Bylo to dosti nepříjemné ho neustále ujišťovat, že na ně a na to opravdu nemyslím, že co bylo to bylo. A jsem ráda, že už spolu nejsme, protože se ani v té posteli nijak nesnažil a jen jsem poslouchala když ho chytla blbá nálada hned co skončil tak co ti predemnou byli lepší co? Brrr to bylo vždycky. Teď můj nynější manžel má za sebou už jedno manželství, partnerů daleko víc než já. Víme kdo přibližně kolik a nijak to neřešíme a rozhodně si nic nevyčítáme. Co bylo bylo

Tak to je hrozné, to bych nemohla poslouchat..
Přítel naštěstí vůbec takovéhle hloupé řeči nepronáší, spíše si všechno nechává pro sebe a pak se s tim trápí..

vjerunqa
Závislačka 2972 příspěvků 31.08.18 14:05
@smurfka píše:
no jo..si mladá..asi neznáš pravidlo tří :o)))
:palec: :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 31.08.18 14:06

Muzi a jejich ego… Muj, ted uz muz, taky zarlil na me ex a kratkodobe nezavazne romanky. Pomohlo jen ujistovani, velka trpelivost, ze on je ten nejlepsi, caste chvaleni. Chvaleni a ujisteni potrebuje do ted. Ze je dobry manzel, otec, jak se o nas stara a jak moc si ho vazim.
Takze pokud ti za to stoji, dej mu cas, trpelivost a slovni pochvalu. Za cokoli.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama