Přítel se někde zapomněl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terrry
Kecalka 148 příspěvků 15.11.14 07:26
Pritel se nekde zapomel

Ahoj holky,
nevim co delat. Pritel sel na rozlucku se svym bratrem a je pul osme a vidim, ze neni doma. Nevim co delat, mam o nej stracha na druhou stranu jsem pekne vytocena. Volali by jste mu? Pripadne kdy?
Dik za radu!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Medvídě30
Závislačka 2729 příspěvků 15.11.14 07:29

@Terrry v kolik šel? Říkal ti cca kdy se vrátí?

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 15.11.14 07:29

Asi bych mu zavolala, jestli je v pořádku. Ale pochybuju, že ti to zvedne podle mě někde vytuhnul a vyspává opici :-)

Medvídě30
Závislačka 2729 příspěvků 15.11.14 07:31
@celipipka54 píše:
Asi bych mu zavolala, jestli je v pořádku. Ale pochybuju, že ti to zvedne podle mě někde vytuhnul a vyspává opici :-)

Taky si myslim, že někde u někoho chrní. :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.11.14 07:31

Zapomel se s brachem. Ale zkus mu zavolat. Proc jsi vytocena?

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 15.11.14 07:31

A nespi u brachy? Zkusila bych mu zavolat, pripadne bych volala i přítelkyni bratra, jestli tam chlapi jsou.

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 15.11.14 07:32

Zavolej, za to nic nedáš. Myslím, ze uz někde chrní.

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 15.11.14 07:32

Buď ještě paří nebo někde vyspává. Vyčkala bych. Nemáš důvod být vytočená. Šel na rozlučku, tak se předpokládá, že si to užije naplno a nějaké výčitky a nebo nasr. ná ženská, čekající doma s válečkem je cesta k pokaženému víkendu. Dej si dobrou snídani a vyraž si ven, třeba do obchodů. Užij si, že máš chvilku pro sebe.
Chlap se vyspí a bude spokojený, že jsi mu neudělala scénu a třeba ti to sám vynahradí :-)

LaEllaX
Kecalka 368 příspěvků 15.11.14 07:32

Ahoj, úplně te chápu. Vím jak je to nepříjemné. I mně se to jednou stalo. Napsala jsem mu sms jestli zije a on mi hned volal ze se zapomněli s chlapama v hospodě a ted se boji jit domu protoze uz je svetlo, tak vymýšlejí co doma řeknou :D

Medvídě30
Závislačka 2729 příspěvků 15.11.14 07:33

Chápu zakladatelku že o něj má strach, ale tak třeba je chlap jen dobře vychovanej a chodí domu za světla. :lol:

Medvídě30
Závislačka 2729 příspěvků 15.11.14 07:34
@LaEllaX píše:
Ahoj, úplně te chápu. Vím jak je to nepříjemné. I mně se to jednou stalo. Napsala jsem mu sms jestli zije a on mi hned volal ze se zapomněli s chlapama v hospodě a ted se boji jit domu protoze uz je svetlo, tak vymýšlejí co doma řeknou :D

To je hezký :lol: :lol:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 15.11.14 07:35
@LaEllaX píše:
Ahoj, úplně te chápu. Vím jak je to nepříjemné. I mně se to jednou stalo. Napsala jsem mu sms jestli zije a on mi hned volal ze se zapomněli s chlapama v hospodě a ted se boji jit domu protoze uz je svetlo, tak vymýšlejí co doma řeknou :D

Jsem se fakt pobavila, hned po ránu :mrgreen:

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 15.11.14 07:37

Holky, vy byste opravdu naháněly chlapa, který šel zapíjet svobodu, v půl osmé ráno??? Kdyby kolem poledne-to možná, ale teď? To se ani nedivím, že některé ženské mají chlapi za stíhačky a raději jim některé věci ani neřeknou, aby měli klid…
@Terrry zkus to vydržet a nesháněj ho. Odreaguj se něčím, co máš ráda a uvidíš, že se ti ta trpělivost vyplatí. :kytka:

nini77
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 15.11.14 07:42

Třeba byl někde s tím mým, dorazil před půl hodinou, protože prý už byl dost opilý :-)
Nestresovala bych se, ale klidně mu zavolej. Volám mu vždycky, když se zapomene a nedá vědět, že se zdrží, na tom není nic špatnýho.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 15.11.14 07:43

Mě jednou chlap odešel do hospody v pátek v 17 hodin a vrátil se domů v neděli v 1 ráno. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neboj, určitě ještě někde paří. Nevolej mu, užívej si chvíle klidu. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >