Přítel se neumí oblékat

Anonymní
31.5.21 15:35

Pritel se neumi oblekat

Ahoj prosim anonym
Zacinam se stydet jak se muj pritel obleka. Seznamila jsem se s nim koncem zari na jedne gril party. Ze byl oblecenej zrovna v ne novych hadrech jsem tam nejak neresila. Pak prisela karantena a pres podzim a zimu jsme se nejak moc nevidali a kdyz uz tak u nej doma. Koncem brezna to zacalo byt mezi nami vazne, a ja si zacala vsimat, ze se obleka jak vagus, porad to stejne a navic uz seprane, derave… taktne jsem ho na to upozornila a jen mavl rukou, ze na hadrech prece nezalezi a ze to jsou vyhozene penize. Koupila jsem mu k narozeninam mimo jine par sportovnich tricek a dziny. ( chodi celorocne v kratasech!) asi pred mesicem jsem se seznamila s jeho mamkou a sestrou a taky rikaly jak jim to je divne, ze ma takovyto „styl“ kor kdyz ma slecnu. :nevim: Ve skrini ma plno novych veci jeste s vysackama a pry na to sahne, az se mu rozpadne to co ma, ze to je jen materalismus. Treba strida pet tricek, ktere ma uz nekolik let a je to na nich znat. Ovsak ted o vikendu mne celkem zklamal. Dohodli jsme se ze ho konecne seznamim i s moji rodinou. Prijel v sobotu, jako necekala jsem ze prijede v treba v kosili a dzinech ale opet v tech hroznych sortkach, hnusnym triku a rozsklebenych botach. O hygienu, byt se stara lip nez kdejaka zenska, ale to oblikani mne fakr zere. Jinak je to fajn chlap, bude mu 30, tak si myslim, ze by i to obleceni melo byt k veku umerne. Za tri tydny se mi vdava kamaradka, ja jdu svedcit, objednala mi saty, a at si k sobe sladim pritele. No vcera jsem mu ukazovala na eshopech ty nejlevnejsi varianty a opet mavl rukou a ze nic nepotrebuje, ze to stejne bude venku a ze tam mu je nejlip v sortkach, tricku a zabkach!!! :pocitac: Uz vidim ty fotky. Prosim nemate nejaky napad na paku jak s nim hnout?? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7745
31.5.21 15:38

:D clovece nezavidim, on ale ma proste jinej hodnotovej zebricek..tak mu to rekni, ze Te to trapi…mluvit o tom je zaklad. Ale spis ve stylu ze by Te potesilo, kdyby blablabla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
31.5.21 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym
Zacinam se stydet jak se muj pritel obleka. Seznamila jsem se s nim koncem zari na jedne gril party. Ze byl oblecenej zrovna v ne novych hadrech jsem tam nejak neresila. Pak prisela karantena a pres podzim a zimu jsme se nejak moc nevidali a kdyz uz tak u nej doma. Koncem brezna to zacalo byt mezi nami vazne, a ja si zacala vsimat, ze se obleka jak vagus, porad to stejne a navic uz seprane, derave… taktne jsem ho na to upozornila a jen mavl rukou, ze na hadrech prece nezalezi a ze to jsou vyhozene penize. Koupila jsem mu k narozeninam mimo jine par sportovnich tricek a dziny. ( chodi celorocne v kratasech!) asi pred mesicem jsem se seznamila s jeho mamkou a sestrou a taky rikaly jak jim to je divne, ze ma takovyto „styl“ kor kdyz ma slecnu. :nevim: Ve skrini ma plno novych veci jeste s vysackama a pry na to sahne, az se mu rozpadne to co ma, ze to je jen materalismus. Treba strida pet tricek, ktere ma uz nekolik let a je to na nich znat. Ovsak ted o vikendu mne celkem zklamal. Dohodli jsme se ze ho konecne seznamim i s moji rodinou. Prijel v sobotu, jako necekala jsem ze prijede v treba v kosili a dzinech ale opet v tech hroznych sortkach, hnusnym triku a rozsklebenych botach. O hygienu, byt se stara lip nez kdejaka zenska, ale to oblikani mne fakr zere. Jinak je to fajn chlap, bude mu 30, tak si myslim, ze by i to obleceni melo byt k veku umerne. Za tri tydny se mi vdava kamaradka, ja jdu svedcit, objednala mi saty, a at si k sobe sladim pritele. No vcera jsem mu ukazovala na eshopech ty nejlevnejsi varianty a opet mavl rukou a ze nic nepotrebuje, ze to stejne bude venku a ze tam mu je nejlip v sortkach, tricku a zabkach!!! :pocitac: Uz vidim ty fotky. Prosim nemate nejaky napad na paku jak s nim hnout?? :think:

No obavam se ze nehnes, priznam ze chlapa celorocne v sortkach a zabkach bych nedala. A ta hygiena, to je schopny v deravym triku vonet nejakym ok parfemem? To si tezko predstavuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
31.5.21 15:45

Tyjo, tak to by mi vadilo hodně, ale nic s tim asi neuděláš. Hele, anebo co si zkusit udělat výlet do obchoďáku s tím, že by sis chtěla něco vybrat ty a při té příležitosti chodit i do pánských oddělení… nějak ho motivovat „tohle je hezký tričko, nechceš si ho zkusit?“. Nic lepšího mě asi nenapadá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 15:46

Muj chlap stravi v koupelne kazdy vecer tak hodinu a pul… Aby se umyl vyvoňal, zuby si cisti kartackem pak mezizubni niti, pak elektrickym… proste v cistote špica… No a oblika se taktez jak by vysel z jedlickova ustavu… Navic si zakasava tricka do kalhot a ma pupek, ktery mu pak nadherne vynikne.. Kdyz mu reknu, ze v tech hadrech, zakasanem triku vypada jak poťapaný (uz jsme spolu 2 roky, tak si neberem servitky) tak rekne, ze tak chodit bude, ze by mu byla zima na zada a trička vybledle jsou jeho oblibene a v zivote je nevyhodi.. Na naše prvni rande prisel v triku s rozšklebenym limečkem barva typu vybledlá kaki, na ktere nejde videt špína.. Bomba, dojetim jsem malem omdlela…(tehdy to pry nebral jako rande, sle pratelske setkani) i tak… Do obchodaku se s nim stydim… zacal po nekolika vyzvach nosit mnou nove nakoupene trika,.. Penez ma dost, prioroty ale nekde jinde.. Taky me to neskutecne stve! :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 15:48

@LadyDelRey to jsem zkousela prave vcera na tom eshopu, ze uz se to blizi a ze by mi udelal radost, kdyby si neco vybral a o vikendu to jeli zkusit, aby vedle mne nevypadal jak zebrak, no opet jen mavnuti ruky, ze na hadrech nezalezi. Hlavne ze je schopny kazdy vecer hodinu stravit cistenim zubu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 15:49

@Malábublinka jako bychom mely stejneho chlapa :mrgreen: s tema zubama uplne stejne, hodina vecer minimalne

• Citovat
  • Nahlásit
31.5.21 15:49
@lilith1 píše:
No obavam se ze nehnes, priznam ze chlapa celorocne v sortkach a zabkach bych nedala. A ta hygiena, to je schopny v deravym triku vonet nejakym ok parfemem? To si tezko predstavuji.

Tak deravy triko byt muze a zaroven vonet, to, ze je otrhane nemusi hned znamenat, ze ho kazdy den nemeni za jine… :think: muj derave nenosi, ale kazdy den meni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
31.5.21 15:56
@Anonymní píše:
@Malábublinka jako bychom mely stejneho chlapa :mrgreen: s tema zubama uplne stejne, hodina vecer minimalne

Si píšeš sama se sebou? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573
31.5.21 15:56

No, tak já bych mu teda vysvětlila, že na svatbu prostě v šortkách, triku a žabkách opravdu nepůjde. Jinak bych šla radši sama. To bych se za něj strašně styděla. Zvlášť pokud to nemají pojaté nějak volněji. A i kdyby měli, tak by se měl obléknout hezky. Jinak ti asi neporadím. Pro mě by to byl problém, i když je to vlastně ode mě dost povrchní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
31.5.21 15:57

Vadilo by mi to a jít na svatbu v šortkách a triku může jen buran, pokud to není vybraný dress code.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4386
31.5.21 15:57
@Anonymní píše:
@LadyDelRey to jsem zkousela prave vcera na tom eshopu, ze uz se to blizi a ze by mi udelal radost, kdyby si neco vybral a o vikendu to jeli zkusit, aby vedle mne nevypadal jak zebrak, no opet jen mavnuti ruky, ze na hadrech nezalezi. Hlavne ze je schopny kazdy vecer hodinu stravit cistenim zubu :zed:

Jít na svatbu, byť venku, v kraťasech a žabkach, pokud to není vyloženě beach style, bych považovala za vrchol buranství a, ano, jsem povrchní, nešla bych s ním. Ani na tu svatbu a ani nikam jinam. Nechtěla bych ho ve svém životě jako partnera. Na partnera chci být hrdá a ne se za něj stydět :roll:. A když ani kvůli Tobě se nepřemůže? Ne, to bych nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 16:00

@Ginella jak uslysel ze to je na statku tak se toho chytil, ze tam prece nebude ve fraku :pocitac: obrad klasicky na radnici, a to ze pocka tech par minut vzadu :roll: ja o druzicky budeme mit dlouhe kvetinove saty, a on zabky :,( jako pocitam ze pak po obede se asi vsichni prevleknou do volnejsiho. Ale pro nej to neni dulezity a ani nechape proc by mel mit neco slusnejsiho a jeste za to dat penize :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
4492
31.5.21 16:07
@Anonymní píše:
@Ginella jak uslysel ze to je na statku tak se toho chytil, ze tam prece nebude ve fraku :pocitac: obrad klasicky na radnici, a to ze pocka tech par minut vzadu :roll: ja o druzicky budeme mit dlouhe kvetinove saty, a on zabky :,( jako pocitam ze pak po obede se asi vsichni prevleknou do volnejsiho. Ale pro nej to neni dulezity a ani nechape proc by mel mit neco slusnejsiho a jeste za to dat penize :pocitac:
Řekni mu, že si jako doprovod vezmeš kamaráda, který je schopný se vhodně obléct. A tak bych to opravdu udělala. Volný a neformální styl akceptuju. Ale buranství a nevychování fakt ne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 16:12

Můj je v tomhle taky pařez. Ne teda tak extrémní, jak tvůj - v roztrhaných věcech nechodí, ale nový si kupuje, jen když se starý rozpadá. A nepotěším tě. Jsme spolu 8 let a za tu dobu jsem ho přesvědčila jen k pár nákupům. Do nového obleku jsem ho nutila asi 4 roky, ten starý byl hrozný, taky jsem se za to až styděla. A to vydělává krásné peníze.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat