Přítel se neustále uráží

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 12:24

Přítel se neustále uráží

Ahoj, ráda bych se s něčím svěřila, co mě trápí. Jsme s přítelem 2 roky a bydlíme spolu. Problem je, že můj přítel se neustále uráží kvůli všemu co řeknu. Jde o naprosté hlouposti, ale když se třeba nesměju tomu, čemu on, tak se urazí, nemluví se mnou a neřekne mi, co se děje, ale já vím, že to je kvůli tomu, protože vždycky to vznikne kvůli naprosté hlouposti, ať už odmítnu sex, protože nemám náladu, tak se urazí a nemluví se mnou, nebo kvůli tomu, že si udělám jenom trošku srandu z něj, a okamžitě se naštve. Pořád se mu omlouvám, skoro snad za všechno, jenom proto, aby nebyl naštvaný. Vařím pro něj, uklízím po něm, i mu něco koupím pro radost (nevzpomínám si, kdy mi naposledy dal alespoň hloupou kytku), zajímám se o něj, dávám mu komplimenty.. Připadám si pak jako úplný hlupák, protože přítel se urazí i kdybych po něm něco chtěla. Například jsem potřebovala odvést ráno k doktorovi, odvezl mě, ale byl nešťastný z toho, že tak brzo vstával, pořád říkal, jak bude unavený, jak nezvládá tak brzo vstávat… Třeba jsem jenom já hloupá a moc to hrotim, ale když si chci o tom s ním promluvit, tak je ticho…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11946
27.10.21 12:26

Kopni ho do zadku a najdi si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10776
27.10.21 12:27

Stačí si to přečíst jednou a hnedka z toho bije, že je manipulátor jako prase a dostává te přesně do pozice kam potřebuje. Abys byla pořád na něm závislá troska co bude jen skákat jak on píská. Dej si na toto bacha.

Příspěvek upraven 27.10.21 v 12:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
27.10.21 12:27

Nezraly jedinec. Prchej co nejdal. Nemas to zapotrebi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
27.10.21 12:29
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se s něčím svěřila, co mě trápí. Jsme s přítelem 2 roky a bydlíme spolu. Problem je, že můj přítel se neustále uráží kvůli všemu co řeknu. Jde o naprosté hlouposti, ale když se třeba nesměju tomu, čemu on, tak se urazí, nemluví se mnou a neřekne mi, co se děje, ale já vím, že to je kvůli tomu, protože vždycky to vznikne kvůli naprosté hlouposti, ať už odmítnu sex, protože nemám náladu, tak se urazí a nemluví se mnou, nebo kvůli tomu, že si udělám jenom trošku srandu z něj, a okamžitě se naštve. Pořád se mu omlouvám, skoro snad za všechno, jenom proto, aby nebyl naštvaný. Vařím pro něj, uklízím po něm, i mu něco koupím pro radost (nevzpomínám si, kdy mi naposledy dal alespoň hloupou kytku), zajímám se o něj, dávám mu komplimenty.. Připadám si pak jako úplný hlupák, protože přítel se urazí i kdybych po něm něco chtěla. Například jsem potřebovala odvést ráno k doktorovi, odvezl mě, ale byl nešťastný z toho, že tak brzo vstával, pořád říkal, jak bude unavený, jak nezvládá tak brzo vstávat… Třeba jsem jenom já hloupá a moc to hrotim, ale když si chci o tom s ním promluvit, tak je ticho…

Připadáš si zcela správně. Proč s někým takovým proboha jsi? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
27.10.21 12:31
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se s něčím svěřila, co mě trápí. Jsme s přítelem 2 roky a bydlíme spolu. Problem je, že můj přítel se neustále uráží kvůli všemu co řeknu. Jde o naprosté hlouposti, ale když se třeba nesměju tomu, čemu on, tak se urazí, nemluví se mnou a neřekne mi, co se děje, ale já vím, že to je kvůli tomu, protože vždycky to vznikne kvůli naprosté hlouposti, ať už odmítnu sex, protože nemám náladu, tak se urazí a nemluví se mnou, nebo kvůli tomu, že si udělám jenom trošku srandu z něj, a okamžitě se naštve. Pořád se mu omlouvám, skoro snad za všechno, jenom proto, aby nebyl naštvaný. Vařím pro něj, uklízím po něm, i mu něco koupím pro radost (nevzpomínám si, kdy mi naposledy dal alespoň hloupou kytku), zajímám se o něj, dávám mu komplimenty.. Připadám si pak jako úplný hlupák, protože přítel se urazí i kdybych po něm něco chtěla. Například jsem potřebovala odvést ráno k doktorovi, odvezl mě, ale byl nešťastný z toho, že tak brzo vstával, pořád říkal, jak bude unavený, jak nezvládá tak brzo vstávat… Třeba jsem jenom já hloupá a moc to hrotim, ale když si chci o tom s ním promluvit, tak je ticho…

On se nafoukne kvůli každý blbině a ty se mu ještě omlouváš? Nezlob se na mě, ale děláš si to sama, chováš se k němu, jako by byl něco víc. Proč se mu pořád omlouváš? To tě to baví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 12:32
@arinecka píše:
On se nafoukne kvůli každý blbině a ty se mu ještě omlouváš? Nezlob se na mě, ale děláš si to sama, chováš se k němu, jako by byl něco víc. Proč se mu pořád omlouváš? To tě to baví?

Myslím si, že jsem něco udělala já špatně, nebo že to, co jsem řekla, bylo už přes čáru.. Vím, je to hloupé a máš pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
2125
27.10.21 12:33

Prosím tě, seber se a běž od něj pryč. Jste bez závazků, hypoték, dětí… seber se a utíkej za někým, kdo nebude mít v hlavě kupku hnoje. Sobecký, sebestředný, vztahovačný hňup je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
27.10.21 12:36
@Anonymní píše:

Co je to za de.bila?
S tím bych snad nebyla ani za prachy :D :D
Mas tohle všechno zapotřebí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
27.10.21 12:37
@Anonymní píše:
Myslím si, že jsem něco udělala já špatně, nebo že to, co jsem řekla, bylo už přes čáru.. Vím, je to hloupé a máš pravdu.

Ne, máš doma manipulátora, kterému dělá dobře, jak se neustále ponižuješ. A docela se mu to daří. Vidíš? Už to máš v sobě. Nevidíš chybu u něj, ale u sebe. Jestli jsi neřekla něco nevhodného, co je přes čáru… Až se zase nafoukne, tak ho nech, atˇklidně praskne. Běž třeba s kamarádkou na víno a neřeš jeho. Budˇse probere, a začne se chovat normálně, nebo ho kopni do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
27.10.21 12:38

Vážně s ním chceš být, mít děti atd? Trochu sebedestruktivni, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22474
27.10.21 12:43

Proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
27.10.21 12:44

Přesně, jak píší ostatní. Toto nemáš zapotřebí. Chová se jak malé rozmazlené děcko a ještě chce, aby ses cítila špatně. Zasloužíš si někoho lepšího!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
27.10.21 12:46
@Anonymní píše:

Jojo, on na Tebe úplně kašle, Ty pro něj děláš první poslední a ještě máš díky jeho chování pocit, že děláš něco špatně Ty :D Takže se víc a víc snažíš a on pro to musí dělat míň a míň. Dobře si Tě zpracoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
27.10.21 12:47

A má nějaké kladné stránky, třeba, je to miliardář, šuká jako bůh, vaří jako Pohlreich, vypadá jak Jason Momoa?
Vlasně nemusí, na takovýhle degen*ráty a frustráty už dávno nejsem zvědavá. Můj čas a nervy jsou příliš vzácné, než abych s nima ztrácela čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat