Přítel se otáčí na ulici za ženami

Anonymní
21.9.20 09:57

Pritel se otaci na ulici za zenami

• sedime v restauraci, pritel kouka na zenske kolem a pak se jeste otoci, kouka na mne dal jakoby se nic nestalo
  • v obchode se dlouze dival na zenu co sla proti nam, pak jsem se otocila vzala boty, otocila se na nej a on se porad diva na tu blondynu..vypadal, ze se mu s ni i snad zacalo zdat
  • jdeme po schodech, pred nama bezkyne..on kouka na zadek az pokym bezkyne nezajde pryc
  • v metru sedi mamicka, ma vystrih..pritel sedi oproti mne a hlava se mu otaci na tu zenu

Nekolikrat jsem mu to rikala, ze jsem si to vsimla ze dlouze cumi na zeny…on jen prevraci ocima, ze to snad nemyslim vazne..on se kouka kolem, on si ani jednu z nich nepamatuje..
Kdyz jsem mu rekla, ze se za zenskyma otaci v me pritomnosti…byl uplne nasranej, co mu to rikam, ze to neni pravda..ze tyhle reci jsou pres caru..a pak byl urazenej…

Koukat se muze, ale dlouze se divat, otacet..to je pres caru…pride mi to uz jako uchylne..

Ok, asi mi napisete, je to buran nech ho..ale mam ho rada, ma hodne pozitivnich vlastnosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24957
21.9.20 10:02

No tak mu budeš asi muset vydloubnout oči :roll: nebo ho přestat pořád tak pozorovat kam kouká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
21.9.20 10:03

A ty se nekoukáš? Problém chlapů je, že to neumí dělat nenápadně :mrgreen:. Jako pokud se fakt neotáčí s vykulenýma očima a slinou u pusy tak mi to nepřijde takový problém. Jak by řekl muj muž „Koukám, nekupuju.“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
21.9.20 10:03

Na zacatek se zeptam kolik vam je let a jak dlouho jste spolu?
Asi budes dost mlada, ze jo?

Nevim, tohle mi prijde jako naprosty vrchol primitivismu a buranstvi. :nevim:
Zvlast kdyz to dela pred tebou a bez servitku.
Bude to asi jednodussi typek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 10:07

@Chytrak Jemu je 37 a mne 35. 3 mesice jsme spolu.

Nejhorsi je, ze on o tom vubec nechce slyset, ze to dela. Je urazenej, ja si vymyslim..

Mne fakt prijde, ze si predstavuje buh vi co..ma taky chlipny pohled.

Chtela bych vyjadreni muzu, je toto normalni? Neni to muj prvni partner, predtim jsem nikoho takoveho nemela. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
24957
21.9.20 10:10

37 a svobodný? Tak bude si nějaký velký špatný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
21.9.20 10:13
@Anonymní píše:
@Chytrak Jemu je 37 a mne 35. 3 mesice jsme spolu.

Nejhorsi je, ze on o tom vubec nechce slyset, ze to dela. Je urazenej, ja si vymyslim..

Mne fakt prijde, ze si predstavuje buh vi co..ma taky chlipny pohled.

Chtela bych vyjadreni muzu, je toto normalni? Neni to muj prvni partner, predtim jsem nikoho takoveho nemela. Dekuji

Coze jemu je 37?! 8o
No tvl, tak to je zoufalec. Jsem tohle schopny trochu pochopit u 25leteho nadrzeneho mlicnaka, ale skoro u 40leteho „fotra“? :nevim:

Zdrhej! Ten je uplne marnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
21.9.20 10:17
@pikola píše:
37 a svobodný? Tak bude si nějaký velký špatný :mrgreen:

Svym zpusobem to vysvetluje, proc je svobodny. Ktera zenska, by tohle snesla?

Na ulici si rozbije hlavu o kandelabr, jak se bude otacet za kazdou kratsi sukni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
21.9.20 10:18

Řešíš kraviny, tak se podívá, no a? Je to chlap :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13795
21.9.20 10:27

Tak mě to nepřijde jako kravina, taky by mi to vadilo. Ne, že kouká, to snad dělá úplně každý, ale že to ve svém věku neumí nenápadně a navíc vyskakuje jako čertík z krabičky, když ho na to upozorníš. Já bych ho asi z legrace někdy nenápadně natočila a pak mu ukázala, jak je to hloupé. A vysvětlila, že taková míra zírání není příjemná nejen tobě, ale stoprocentně ani těm jeho objektům. A ano, ve 37mi bych čekala trochu zklidněnějšího jedince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
21.9.20 10:31

Tak po 3 měsících známosti by měl koukat hlavně na tebe. Tohle by se mi taky nelíbilo. Jedna věc je kouknout, druhá civět, div, že mu oči nevypadnou. Pokud se nedokáže ovládnout ani na začátku vztahu, tak se to asi bude vyvíjet? Má nějaké klady kromě toho, že je volný?:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
21.9.20 10:32

@unuděná uplne presne! Jako myslim, ze vetsina chlapu se rada podiva na hezkou zenskou. Ale aby skoro ve 40, to nezvladal bez toho, aby si nerozbil hubu na ulici a zaroven mu nedochazelo, ze krom sebe tim ponizuje i partnerku, tak to vypovida naprosto o vsem.

Podle me tomuhle nepomuze ani nastavit Zrcadlo! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
21.9.20 10:35
@martina.se píše: Řešíš kraviny, tak se podívá, no a? Je to chlap :mrgreen:

Ne každý chlap se chová jako neandrtálec. A koukat po ženách tak, any si toho všimla jeho partnerka, je projev primitivismu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
21.9.20 10:36

Kouká se každý chlap. Ale asi ne tak nápadně. Když mu to vyčítáš a on se rozčiluje, tak proto, že si myslí, že je to normální. Asi do tebe není tak moc zamilovaný, jinak by koukal po tobě. A nebo mu pořád něco vyčítáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 10:38
@Chytrak píše:
@unuděná uplne presne! Jako myslim, ze vetsina chlapu se rada podiva na hezkou zenskou. Ale aby skoro ve 40, to nezvladal bez toho, aby si nerozbil hubu na ulici a zaroven mu nedochazelo, ze krom sebe tim ponizuje i partnerku, tak to vypovida naprosto o vsem.Podle me tomuhle nepomuze ani nastavit Zrcadlo! :mrgreen:

Cetla jsem nekde na anglickem foru, ze to muze byt uchylka.
Ano, taky mi prislo divnyho, ze ma 37 a je sam, ale mne je taky 34 a jsem single, myslim, ze jsem hezka zenska…ale proste jsem natrafila na takove individum.

Rikala jsem mu, ze mne to ponizuje..on jen koulel ocami..je hodne citlivy na tuto temu.
Jedina tema, ktora ho hodne bere..a je ze mne zoufalej, ze mi to vadi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama