Přítel se porovnává s bývalým

Anonymní
7.2.21 09:04

Přítel se porovnává s bývalým

Dobré ráno,

Chtěla bych se svěřit s jednou věcí, která mně už pár dní nenechá v klidu spát. Týká se mého nynějšího přítele. Jsme spolu teprve pár týdnů, a člověk by řekl, že vše bude v pořádku, jenže není. Ještě před ním jsem měla přes rok bývalého, s tím jsem to ukončila z důvodu jak se choval, jak přistupoval k životu, a neviděla jsem na vztahu žádnou budoucnost. Co je tedy ten problém. Přítel se nemůže dostat přes to, že jsem již spala a měla s ním i jiné věci. Bere to tak, že je jako druhý, a že pro něj nedělám více než pro bývalého, že je z toho zklamaný apod. Přitom s klidným srdcem mohu říct, že jsem si naprosto jistá, že dělám pro něj více než pro bývalého. Nevím, jestli je normální řešit minulost takovým způsobem, také neřeším přítelovo bývalé partnerky.
Děkuji, a přeji hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26196
7.2.21 09:08

Není to normální. Tak si měl najít pannu :nevim: evidentně má. male sebevědomí a řeší kdo mohl být lepší než on :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
7.2.21 09:10

Není to normální.. nejspíš je to žárlivec a bude ti pořád něco předhazovat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.2.21 09:19

@pikola Věděl, že nejsem panna a začal s tím pár dní zpátky. Bohužel tedy nevím, co s tím mám udělat nebo jak mu to vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
7.2.21 09:21

On byl sám panic? Má nízké sebevědomí, hned bych si to s ním vyjasnila. To, že nejsi panna snad věděl když s tebou začínal? Tam bude žárlivost, v prvních týdnech by mělo být to krásné, vzájemně se poznávat. Buď chlapec přestane srovnávat, dostane rozum a bude si užívat vzájemnou přítomnost nebo není na vztah zralý a ukončila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
7.2.21 09:23

@LadyBlack no bud si to on v hlave srovna, ze resi totalni hovadiny. Jelikoz casem uz budou pouze zensky, ktery nekoho meli a nebo si to nesrovna a pak rozchod a at si hleda tu neposkvrnenou. Ale to aby zacal uz na zakladni skole a pockal si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
7.2.21 09:28
@LadyBlack píše:
@pikola Věděl, že nejsem panna a začal s tím pár dní zpátky. Bohužel tedy nevím, co s tím mám udělat nebo jak mu to vysvětlit.

Udělat z něj také bývalého. Ve svém vlastním zájmu co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26196
7.2.21 09:35
@LadyBlack píše:

A on nikoho neměl? Asi měl co.. natvrdo bych mu řekla, že s minulostí nic neuděláš a jestli mu to vadí ať si najde nějakou nepolíbenu a bude mít klid :roll: že řešit bývalého ukazuje že si sám sobě nevěří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8139
7.2.21 09:39

Ten chlap není normální. Regulérní žárlivec, vezmi nohy na ramena a uteč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
7.2.21 09:43

Po pár týdnech tohle řešit? Ještě chybí, aby ti vnukl pocit viny za to, že už si měla vztah. Takovýho bych hned poslala dál, copak to může být časem lepší? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10940
7.2.21 09:44
@LadyBlack píše:

Budes se muset razne vymezit, ze uz takove veci odmitas poslouchat, zes mu to uz vysvetlovala nekolikrat. A doufat, ze mu to secvakne a vzpamatuje se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 09:46

Ahoj, jako bych četla svůj případ. Můj přítel je hodně žárlivý, ale jaksi pochopil téměř rychle, že já nejsem taková, že nepůjdu hned za jiným, že ho nebudu podvádět atd. Nebo že nejsem matrace na které se jich vystřídalo tucet. Vztah byl úžasnej, ale s tímhle mě vysloveně sra*l. Vím, že bych takové řeči nedávala, protože normalni to není, vyčítání, podezírání..On měl taky nějakou minulost, já jednoho před ním. Nikdy by mě nenapadlo to s ním řešit, on se pořád vyptával. Já i přes to všechno jsem mu řekla, že nejsem taková za co mě očividně chce mít. Protože neustále předhazoval bývalého a takhle by to nešlo. Dokola opakoval, jak jsem krásná, že jsem jich určitě měla, že se za mnou každý otáčí..no hotovo jako! Už to přetékalo a já jsem řekla, že končím, že ho mám ráda, ale tohle jako nedám. Vždycky se omlouval, měl strach, byl podváděn. A mě nebavilo dokola opakovat, že já nejsem tamto, co měl. Nějak jsem tušila, že v něm se spíše něco pere, než aby měl takovou povahu nebo byl takový přirozeně. Samozřejmě jinak vztah fungoval, známe se takřka od mala a vždy jsme k sobě měli blízko, takže já to zahodit nechtěla, ale musel pochopit, že já taková nejsem a minulost je minulost, kterou má koneckonců i on..mě by mohlo vadit x věcí. No, abych došla k závěru, můj partner pochopil vecile rychle, co ve mě má, jaká jsem, že nejsem taková, jakou on si mě nesmyslně utvářel ve strachu a svých myšlenkách. Žárlivý je, ale není to extrém, nemám žádné zákazy, vážně pochopil, za což jsem já ráda, protože to je dokonalý, hodný člověk, který byl na začátku vztahu dost psychicky v tomhle nevyrovnaný, což bylo chvílemi na hlavu :roll: a já jsme typ člověka, který nenávidí, když mu někdo něco cpe, co udělal a neudělal, když vím, že to není pravda. Jsem hodně upřímná a upřímnost očekávám. Prostě jsme si sedli, vyrikali jisté věci měla jsem stále chuť do toho vztahu investovat čas, protože moje vnitřní já, prostě říkalo, že on takový není. A zaplať pánbůh není. Jsme spolu už docela dlouhoo, máme se rádi, máme dům, čekáme miminko, jsem šťastná, že ho mám. Je to velice pozorný partner. Věříme si, hlavně on pochopil, že taková já nejsem, vnitřně se uklidnil. A klape to. Koneckonců nerad se k takovému začátku vrací. Přeji ti nejlepší rozhodnutí. Já vím, že čekáním, než on pochopí, vyléčí se ze svého strachu a špatné zkušenosti se vyplatí a mě určitě, protože jsem ho znala a věděla, že takový není. Měj se :kytka:
Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16393
7.2.21 10:09

Zbav se toho zakomplexovaného manipulanta dřív, než bude pozdě.

Léčí si na tobě svoje mindráky.

A v mezičase ještě trošku věnuj péči vlastní sebeúctě, aby ses příště podobným dárečkům vyhnula obloukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
7.2.21 10:11
@LadyBlack píše:

On byl panic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.2.21 10:15

@Uslava Právě že sám nebyl. Měl více partnerek. Ale jaksi nevidím důvod řešit jeho minulost, když s minulostí nikdo nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat