Přítel se přiznal k nevěře jsem v 8 měsíci. Co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 23:53
Přítel se přiznal k nevěře jsem v 8 mesici co mám dělat

Potřebuji poradit :( přítel se dnes přiznal, že se zhruba měsíc stýká s jinou, že je na něj hodná, obdivuje ho a peče mu koláče a já ho údajně tolik neobdivuji, nevím co mám dělat jsem v 8 měsíci a jsem z toho na dně. Prý se s ni nepřestane stýkat prý jí má rád a je chápavá..
Nevím co na to říct ani co dělat jsem v šoku..
Ona má dítě chlap ji opustil ví o mě ale to ji asi nezabránilo aby ho namotala, sám přiznal, že ho oblbla… :( co byste dělali vy? Já nemám peníze on mě živí peněz má dost a mám defakto jen jeho.. ale tohle trpět nehodlám :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 13.07.19 00:21

Bože, to je slaboch a pra. Sak, podvádět těhotnou… Vzala bych ty koláče a nacpala mu je do zadní části těla. Pořádně ho proliskej ať se vzpamatuje. Jestli ne, kopla bych ho do háje. Já odešla týden před porodem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 00:45

@marra2
Ano to je, je to sobec a mysli si, že je to jeho chování ok.. řekl mi, že nemá výčitky a, že takový hold je a bude po 6 letech vztahu a plánovaném tehotenstvi mi toto řekne :(
Týden před porodem? 8o to ke také sila

Amelie30
Závislačka 3182 příspěvků 13.07.19 02:54
@Anonymní píše:
@marra2
Ano to je, je to sobec a mysli si, že je to jeho chování ok.. řekl mi, že nemá výčitky a, že takový hold je a bude po 6 letech vztahu a plánovaném tehotenstvi mi toto řekne :(
Týden před porodem? 8o to ke také sila

Hele, se rozhodl. Já teda ve svém věku ocením spíš to, když mi chlap bokovku netahá dom, respektive se k ní hned nestěhuje, na druhou stranu by ti tady spousta holek napsala, že je lepší, když z tebe nedělá blbce. Teď bych mu neříkala nic, sehnala si právníka a pohlédla se po bydlení. Až bych toto měla vyřízeno, tak bych mu jen oznámila co a jak (výživné já a dítě) a jak si představuje péči o dítě. Jinak je to blb*c, na začátku má pochopení každá, ale klidně se vsadím, že prchne i od ní.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 13.07.19 05:37

No, stane se. Nejsi první ani poslední. A jestli nemáš žádný peníze a jsi závislá jenom na něm, tak ti asi nezbyde než se s tím smířit, potažmo se vrátit se sklopenou hlavou k rodičům, hledat spolubydlení, azyl atd. Takhle občas ženský bez vlastního zajištění bohužel dopadají, není to ojedinělý.

TopSecret
Kelišová 5033 příspěvků 13.07.19 06:14
@Anonymní píše:
Potřebuji poradit :( přítel se dnes přiznal, že se zhruba měsíc stýká s jinou, že je na něj hodná, obdivuje ho a peče mu koláče a já ho údajně tolik neobdivuji, nevím co mám dělat jsem v 8 měsíci a jsem z toho na dně. Prý se s ni nepřestane stýkat prý jí má rád a je chápavá..
Nevím co na to říct ani co dělat jsem v šoku..
Ona má dítě chlap ji opustil ví o mě ale to ji asi nezabránilo aby ho namotala, sám přiznal, že ho oblbla… :( co byste dělali vy? Já nemám peníze on mě živí peněz má dost a mám defakto jen jeho.. ale tohle trpět nehodlám :(

8 mesic a za tyden rodis?

cecetka
Echt Kelišová 8654 příspěvků 13.07.19 06:48

Ted se musis zklidnit, emoce stranou, a zacit myslet, co dal. Bud to ustojis a pockas, jestli ho ta zamilovanost prejde. Muze ho prejit a nemusi. Anebo se postavis na vlastni nohy. Ono byt na nekom zavisla neni dobre, ale to ted uz vis sama moc dobre :kytka:
Ted bych se s nim asi dohodla na tom, kde budu do porodu a po porodu s ditetem bydlet, zda bydleni zaplati a kolik mi a diteti bude davat vyzivneho. Casem uvidis, co bude.

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 31416 příspěvků 13.07.19 07:02

Co se to tu děje? To ti chlapi už ztratili všechnu zodpovědnost? :think: :nevim: Je to vůči tobě i vašemu dítěti nezodpovědné, chová se jako malý kluk. Musí se vzpamatovat- odejdi od něj. Neříkám, že to budeš mít sama s dítětem lehké, snad ti rodiče pomůžou. A časem si k sobě někoho zodpovědného najdete. :mavam:

darekp
Závislačka 2784 příspěvků 13.07.19 07:02
@TopSecret píše:
8 mesic a za tyden rodis?

Zakladatelka nepsala, zr za tyden rodi ;) naucte se cist :palec:

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 13.07.19 07:05

@darekp psala, hned v dalším příspěvku… A tohle mi udělá teď, týden před porodem?… :mavam:

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 13.07.19 07:09
@Aduš8 píše:
@darekp psala, hned v dalším příspěvku… A tohle mi udělá teď, týden před porodem?… :mavam:

Ne, to nepsala. Jen reagovala na jiny prvni prispevek.

Kettlery
Kecalka 494 příspěvků 13.07.19 07:09
Týden před porodem? 8o to ke také sila

Zakladatelka reaguje na @marra2 a její příběh. Má to být v novém odstavci…

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 13.07.19 07:12

Za pravnikem, stanovit vyzivne na tebe i dite. Pripravit se k odchodu. Rozhodne bych to netrpela. Promin, ale co je to za blbce, staci upect buchty, poplacat po rameni a je to. Boze. Preju hodne sil.

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 13.07.19 07:13

@Kettlery @Verun83 teď na to koukám, je to tam blbě napsané, taky jsem to pochopila tak, že to patří k tomu předchozímu textu.

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 13.07.19 07:22

Tak přítel. Zase přítel. Je to tu jak přes kopírák. Jako manželka byste aspoň měla něco ze SJM. Takhle máte dost smůlu. Proč nejste po 6 letech manželé a čekáte dítě? Teď Vám nezbývá než zažádat o výživné na sebe i dítě. Nebo můžete zůstat ve společné domácnosti, on přijde kdy se mu zachce a domluvte se na penězích, aby to pro vás bylo výhodné a abyste ještě něco ušetřila. Až budete moct, tak půjdete do práce a postavíte se na vlastní nohy. Je možné, že se rozjedou, ale já bych ho už zpátky nechtěla..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama