Přítel se seznámil přes seznamku

Anonymní
6.11.19 20:05

Přítel se seznámil přes seznamku

Trápí mě to přítel se víc jak měsíc seznamoval na internetové seznamce dokonce měli na sebe telefoní čísla. Dozvěděla jsem se to od ženy, se kterou si psal, která mě sama kontaktovala. Údajně se 1× seznámili a u ní i spal! Plánoval jsi druhou schůzku paní věděla o něm všechno, kdy bude mít narozeniny, co zrovna dělá, i jaké má auto, že má modrou Octavia starší výroba což je pravda.( mám pracovní víkendy dělám krátký, dlouhý týden). Sama mi všechno napsala a přeposílala mi veškerý chat, kde byly jeho intimní fotky, fotky do půlky těla psaní o sexu. Přítel mi tvrdí, že za ní vůbec nejel, že si to všechno vymyslela a že ona se mu mstí. K ničemu se mi nepřiznal. Měli jsme menší krizi. V sexu nám to klapalo, ale ostatní věci ve vztahu společně se mnou řešit nechce. Přítelovi je 34 let jsme spolu 17 měsíců. A to spolu ani nebydlíme má baráček, ale ten si opravit nechce, protože má společnou domácnost s babičkou a ta mu do všeho kecá.
U náhleně jsem si zbalila všechny věci s tím že je konec. Sám mi napsal, že to udělal z nudy. Nevím jestli to byl úlet. Jestli mu mám dát druhou šanci s tím, že si řekneme co nám opravdu vadí ve vztahu. Ale z mé strany, už to nebude jako dřív důvěra už nebude 100%. Když mu odpustím, tak si myslím že mu to projde, a za pár let mi to udělá zas. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2326
6.11.19 20:07

Já bych taky odešla. Kdysi se mi stalo s jedním to samé a pak jsem od jeho byvalek zjistila ze to delal kazdé. Prostě nenormální jedinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
6.11.19 20:09

Nedolejzej už za nim. Nudí se po 17 měsících? 8o Tak je holt něco špatně, a určitě bych vztah nezachranovala. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
6.11.19 20:13

Kašli na to. Nuda by byla sem tam si z některé udělat legraci, ale ne u ní spát a posílat nahé fotky. Co udělá za deset let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
6.11.19 20:15

Ježíši holka to nemáš žádné pud sebezáchovy nebo co? Máš vůbec nějaký sebevědomí? Odpouštět tohle někomu a kým jsi tak krátce a nemáte spolu nic, to chce fakt být bez mozku. Najdi si někoho lepšího a neztrácej energii s tak labilním jedincem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
6.11.19 20:16

Mnoo podle mě jsou i lepší partie, než 34 letý, žijící s babičkou v domečku, se starou oktávkou a zálibou v seznamkách i přesto, že není single… :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
6.11.19 20:18

Vubec bych v tom nepokracovala…je to zbytecny a akorat zahodis cas s nekym takovym, ktery si to ani nezaslouzi. Najdes si nekoho lepsiho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
6.11.19 20:18

Jste spolu kratce, deti ani spolecne zavazky nemate. Za me neni moc co resit a hledat duvod, proc s nim byt dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
6.11.19 20:30

Jdi od něj, jestli se nudí po roce vztahu tak co čekáš do budoucna? A podle popisu to teda zadne terno nebude :roll: najdeš lepšího, takového co si tě bude vážit a nebudeš se muset ponižovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
6.11.19 20:30

Na.rat na něj, tohle je standard, dělá to každý druhý chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
6.11.19 20:33

:mrgreen: ja, co chodim sem, tak se divim, co si vsechno zensky nechaj libit. To jsou kolem vas takovy zoufalci, ze tohle je ten lepsi vyber bo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
6.11.19 20:39
@lolink píše: :mrgreen: ja, co chodim sem, tak se divim, co si vsechno zensky nechaj libit. To jsou kolem vas takovy zoufalci, ze tohle je ten lepsi vyber bo co?

Tady konkretne nechapu, co chce zakladatelka opravovat. Po cca roce a bez deti a zavazku by zmizel v propadlisti dejin. Za chvili se tu budou povazovat i vukol mocici Komsomolove zvastajici bludy za normu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
6.11.19 20:41
@marg píše:
Mnoo podle mě jsou i lepší partie, než 34 letý, žijící s babičkou v domečku, se starou oktávkou a zálibou v seznamkách i přesto, že není single… :think: :think: :think:

Přesně, to je partie snů :lol:
Někdy si tu říkám, čeho ty ženské jsou všeho schopné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
6.11.19 20:44

A proč ti to spolupachatelka posílala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
6.11.19 20:56
@pohledzdruhestrany píše:
A proč ti to spolupachatelka posílala?

Chce partii snu pro sebe. O toho se nakonec porvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat