Přítel se vrací pozdě domu a užívá drogy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 08.01.18 03:15
...

A

Příspěvek upraven 08.01.18 v 07:25

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Famke
Povídálka 14 příspěvků 08.01.18 03:44

Nechapu jak muze zena zit s muzem ktery chlasta, bere drogy, a dava vsechny penize na hazard.
Najdi si mensi byt, nebo aji spolubidlici a kopni ho do prdele.

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 08.01.18 05:16

Ne nezmění se. Ještě pokud by chtěl on sám a nastoupil léčení tak bych řekla vydrž, ale jemu je to očividně jedno. Najdi si podnájem, třeba garsonu tu určitě utáhneš pokud pracuješ.

Pajule25
Kecalka 153 příspěvků 08.01.18 05:27

Holka utikej, nenech si zkazit zivot :zed:

Halamka
Závislačka 3326 příspěvků 08.01.18 05:28

Ja si myslim, ze se drog uz nikdy nezbavi. A proc bys mu mela obetovat svuj cas?
Bydleni res zatim spolubydlenim. A to i kvuli tomu, ze bys nakonec stejne tahla najem sama a pokud vis, ze ho neutahnes, tak muzes skoncit rychle bez strechy nad hlavou. Protoze on bude davat penize do drog, alkoholu a automatu. A to neni levna zalezitost.
A muze zacit rozprodavat veci, aby mel prachy a muze zacit krast a tebe stahne s sebou.
Vubec nemas o cem premyslet. Tohle neni pritel a partner a nikdy nebude.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 08.01.18 05:32

Presne jak pise @Halamka Zdrhej, dokud je cas.

Enmamma
Závislačka 2722 příspěvků 08.01.18 05:35

Nechápu tvou naivitu. Stáhne tě a bude se ti z toho těžko hrabat ven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 05:49
@Vennie_p píše:
Ahoj holky, bude to trochu na dýl, ale chci vědět váš názor na věc i když vím co mi budete psát.

Před rokem jsem začala chodit s klukem, po nějaké době mě informoval, že 8 let fetoval, ale že už je to v pohodě. Po nějaké době jsme se k sobě nastěhovali a začali zařizovat byt. Časem jak jsem se vracela z práce tak přítel byl vždy nervózní neuměl spát apod. po čase se mi přiznal, že znovu fetuje. Chvíli se to táhlo, ale pak byl 3 měsíce klid a teď zase občas uletí. Co se týče pozdních příchodu tak ani nemluvím. Jde na 1 na 2 piva a vrací se domu v 5 ráno. Dnes se třeba vrátil až v 10. Do toho minulou výplatu strčil do automatu. Já jsem pořád tak naivní a věřím, že se změní, ale ono to nemá určitě cenu. Tento víkend byl pít v sobotu po noční. Přišel domů o půl 1, v 7 večer šel pryc a přišel 10 ráno a teď šel zase na 2 piva a není doteď doma.

Pustila bych ho k vodě, ale jsem daleko od rodiny a on taky. Máme tady oba práci a byt. Platíme 11 000 a ten bych sama neutáhla.

Našla bych si spolubydlící, odstěhovala bych se popřípadě do levnějšího. Bydleni by to bylo poslední co by mne trápilo na tvém místě. Vím že je důležité bydlení ale představa že takto mám žít je příšerná a vědět že s tímto člověkem není žádná budoucnost".

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28275 příspěvků 08.01.18 05:53
@Famke píše:
Nechapu jak muze zena zit s muzem ktery chlasta, bere drogy, a dava vsechny penize na hazard.
Najdi si mensi byt, nebo aji spolubidlici a kopni ho do prdele.

klasika.Kam, ženy, dáváte rozum, že si takové idioty vybíráte?

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 08.01.18 06:01

Problém není že je rodina daleko a že neutáhneš byt. Problém je, že ani neuvažuješ o změně. I jako prodavačka v marketu můžeš mít víc než 11 tisíc. Během chvíle si najdeš i spolubydlící, pokud budeš hledat. Ale komu není rady, tomu není pomoci ;) Tak čekej tak dlouho, než se Ti povedecotěhotnět, pak nebudeš mít ani na interupci, ani na utáhnutí bytu, prostě už nepovede cesta nikam ;) V životě máme příležitosti a je jen na nás, zda je využijeme, či propásneme.

dajka.11
Kecalka 427 příspěvků 08.01.18 06:09

@Vennie_p tvuj popis mi silne pripomina jednoho klucinu ktereho jsem znala cca pred rokem se odstehoval s holcinou za praci 8o no apis nahoda ;) ale rada zniutikej od neho pryc takovy clovek umi dobre manipulovat se svym okolim a spatne dopadne preji hodne stesti :hug:

Verun83
Echt Kelišová 8409 příspěvků 33 inzerátů 08.01.18 06:14

Otazka casu, kdy zacne krast tvoje prachy a rozprodavat veci z bytu.

Prestan bejt naivni.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 08.01.18 06:16

@Vennie_p Najdi si levnější bydlení a odejdi, tohle nemá jiné řešení. Nezmění se.

jahuhudka
Extra třída :D 10186 příspěvků 08.01.18 06:42

@Vennie_p jj z toho jsou pak ty stastne svobodne matky bez zazemi, penez, alimentu, rodiny. To fakt chces? Zit svuj zivot cekanim jestli se nahofou fetak nezmeni?

Russet
Echt Kelišová 9258 příspěvků 08.01.18 07:00

Ve chvíli, kdyby mi přiznal, že bral drogy, by byl již bývalý přítel. Drogy netoleruju. Utíkala bych, až by se mi za patama prášilo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama