Přítel se vyspal s jinou když jsme byli od sebe

Anonymní
3.8.20 07:49

Přítel se vyspal s jinou když jsme byli od sebe

Mám otazku co by jste dělali vy na mem místě..
S přítelem jsme se rozešli, protože jsme se ve vztahu pořad hádali a byl prostě toxický ten vztah..po měsici jsme si znovu nějak napsali a sešli se, oba dva jsme se s někým seznámili zatím co jsme byli od sebe, tím nám došlo že se stále milujeme a chceme být spolu, ale on se mezitím co jsme nebyli spolu měl sex s někým jiným.. a já tedy nevím jestli to mužu normálně přejít a být s ním ve vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3219
3.8.20 07:51

Tak snad jste spolu nebyli ne? Kdybyste se nesesli, tak by ji pigloval pořad… s tím si holt musela počítat, když jste se rozcházeli, ze cely život nebude držet celibát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6113
3.8.20 07:55

Nechápu co je špatného na tom, když si člověk, který v tu chvíli není ve vztahu najde dalšího (byť jen sexuálního) partnera? Rozešli jste se? Rozešli. Co v tu dobu dělal vás nemusí zajímat. Jediné co, tak než si zajdete na testy na pohlavní choroby je potřeba se chránit kondomem a ne třeba jen HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
3.8.20 07:58

Jak, nevíš? Co rozhoduje o tom, jestli to můžeš nebo nemůžeš přejít? Buď ti to vnitřně tak vadí, že spolu být nemůžete, nebo je to v cajku, ne?

Z vnějšího pohledu jste byli rozejití, co kdo dělal v tom mezičase je jen a jen vaše soukromá věc.

Mmch napiš za pár měsíců. Jsem zvědavá, jak se z toxického vztahu plného hádek stane zázrakem za měsíc pauzy romantický ráj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
3.8.20 07:59

Rozešli jste se, tak nevim, co řešíš :nevim: Čekala jsi snad, že seděl doma na zadku, vzpomínal na tebe jako na tu nejlepší a brečel do polštáře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
3.8.20 08:01

Stejně se rozejdete zas. Měsíc jste spolu nebyli, a už jste oba hledali jinde? To byla ale velká láska :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14012
3.8.20 08:02

No a ten toxický vztah evidentně máte pořád. A ne nemilujete se, závislost není láska.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

hlavně si dávej pozor na antikonceci - přivést do toho dítě je hodně nefér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
3.8.20 08:03

Počkala bych, nehrnula se zas po hlavě do dalšího vztahu s ním..on asi tím rozchodem až tak netrpěl..a kdybyste si nenapsali, možná by byl s ní do teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 08:04

@mackA159 a kde jsem napsala, že to byl měsíc jen :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 08:05
@Ou píše:
No a ten toxický vztah evidentně máte pořád. A ne nemilujete se, závislost není láska.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

hlavně si dávej pozor na antikonceci - přivést do toho dítě je hodně nefér.

Zatím nemáme žádný vztah 😅

• Citovat
  • Nahlásit
27075
3.8.20 08:06
@Anonymní píše:
@mackA159 a kde jsem napsala, že to byl měsíc jen :?

Zapomíná rychle. Nelepila by toxický vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14012
3.8.20 08:08
@Anonymní píše:
Zatím nemáme žádný vztah 😅

takže to že se děsně milujete a chcete být spolu je především v tvé hlavě - takže ano, máte mezi seou dost toxický vztah, i když nejste „ve vztahu“.

DObré řešení je ho odříznout a čistiti si vlastní sajrajt v psychice. Jinak se zase propadneš to té horské dráze, které říkáš láska a nejspíš to zkusíš pojistit miminem. Vůči tomu dítěti to je dost kruté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
3.8.20 08:10
@Anonymní píše:
@mackA159 a kde jsem napsala, že to byl měsíc jen :?

S přítelem jsme se rozešli, protože jsme se ve vztahu pořad hádali a byl prostě toxický ten vztah..po měsici jsme si znovu nějak napsali a sešli se, oba dva jsme se s někým seznámili zatím co jsme byli od sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 08:14
@Ou píše:
takže to že se děsně milujete a chcete být spolu je především v tvé hlavě - takže ano, máte mezi seou dost toxický vztah, i když nejste „ve vztahu“.DObré řešení je ho odříznout a čistiti si vlastní sajrajt v psychice. Jinak se zase propadneš to té horské dráze, které říkáš láska a nejspíš to zkusíš pojistit miminem. Vůči tomu dítěti to je dost kruté.

Jasně v mé hlavě, já jsem se chtěla jen zeptat na váš názor nic víc, stejně si to udělám jak já chci a ditě fakt nechci teď, takže tak nejak :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
27075
3.8.20 08:22
@Anonymní píše:
Jasně v mé hlavě, já jsem se chtěla jen zeptat na váš názor nic víc, stejně si to udělám jak já chci a ditě fakt nechci teď, takže tak nejak :jazyk:

Další, co chtěla slyšet, jsi to toho, je to big love. On tě nemiluje. Nejspíš ta druhá nemá zájem a ty jsi po ruce. Vyzkoušené zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama